Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

Asa ma gandeam si eu, au tras asfalt nou in drumu spre casa mea, nu am cazut cand am intrat cu genunchiu si scarile jos de la inceputu curbei, dar nici siguranta nu imi transmitea spatele care prindea si pierdea tractiune... Acu cica fac pista de biciclete pe langa, au pus o gramada de pamant si urmeaza sa asfalteze cred, desigur ca juma din pamantu ala a ajuns pe asfalt, teroare. X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

scuzati filmarile rupte si calitatea sunetului si a imaginii,dar am gresit cateva "setari". :D

 

 

continuarea drumului nr 1 aici:

 

 

 

continuarea drumului nr.2 aici:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuzati filmarile rupte si calitatea sunetului si a imaginii,dar am gresit cateva "setari".

 

 

 

continuarea drumului nr 1 aici:

 

 

 

 

continuarea drumului nr.2 aici:

Slabut,slabut de tot,:D atat de slabut incat,daca erai pe coborare,nu reuseai sa depasesti biciclistul de la inceputul primului video. :crack:

De cand astept finalizarea lucrarilor astora,sa mai uzez cauciucul si pe laterale... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da, atata de slabut incat am avut emotii in depasirea betivului de pe scuter din al 3-lea filmulet. Era sa cada de vreo 3-4 ori in fata mea. Radeam ca prostu' in casca de nici curaj sa-l depășesc n-am avut. :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15-17 septembrie iese careva? Prefer Lepsa sau Selena(Bacau)

Pai cum le-ai ales ma asa? De ce Bacau?Dc nu Secuiesc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15-17 septembrie iese careva? Prefer Lepsa sau Selena(Bacau)

Daca mergeti la Selena m-as baga, sau Secuiesc cum zice Ribo. Asta in cazu in care nu merg pe Euroring in weekendu ala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dami un semn cand vrei sa mergi la euro.

Si eu am in plan ^_^

Sa vad daca mai merge kyp-76 in septembrie, daca nu poate organizam noi ceva. Stii maghiara cumva? Eu nu :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

E tanc ma moldoveanul !

Tanc, bine zis.

 

In alta ordine de idei

 

Vorbeam cu un amic de circuit si mi-a zis printre altele "eu sunt batran nu pot sa ma bat cu aia tineri, si asta e un motiv sa nu merg"

E la mine e invers, sunt batran din cauza asta vreau pe circuit.

 

Am luat pulsul pistei. Mi-a placut foarte mult. Zicea cineva mai sus ca esti dezamagit dupa primele experiente, eu sunt incantat.

 

Orgoliile sunt mari acolo, nu ma asteptam la asta.

Era o vedeta cu mine in boxa, i-am pus o intrebare....se uita prin mine. Oare astepta 100 euro sa-i bag in casca, intreb si eu...

Da, acolo te duci sa scoti si timp din ce in ce mai bun, e o atractie in plus pe langa placerea de a te da.

 

O singura problema am. O sa trebuiasca sa ascund mult mai multi bani de nevasta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa vezi cat de linistita o sa fie cand nu o sa te mai dai pe strada.
O sa observi o liniste din partea tuturor membrilor familiei mama,tata,bunici,rude samd .

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orgoliile sunt mari acolo, nu ma asteptam la asta.

ca si in cutrea proprietate personala a cuiva......

 

 

Era o vedeta cu mine in boxa, i-am pus o intrebare....se uita prin mine. Oare astepta 100 euro sa-i bag in casca, intreb si eu...

acolo informatiile costa :(

 

 

O singura problema am. O sa trebuiasca sa ascund mult mai multi bani de nevasta

nasol! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tanc, bine zis.

 

In alta ordine de idei

 

Vorbeam cu un amic de circuit si mi-a zis printre altele "eu sunt batran nu pot sa ma bat cu aia tineri, si asta e un motiv sa nu merg"

E la mine e invers, sunt batran din cauza asta vreau pe circuit.

 

Am luat pulsul pistei. Mi-a placut foarte mult. Zicea cineva mai sus ca esti dezamagit dupa primele experiente, eu sunt incantat.

 

Orgoliile sunt mari acolo, nu ma asteptam la asta.

Era o vedeta cu mine in boxa, i-am pus o intrebare....se uita prin mine. Oare astepta 100 euro sa-i bag in casca, intreb si eu...

Da, acolo te duci sa scoti si timp din ce in ce mai bun, e o atractie in plus pe langa placerea de a te da.

 

O singura problema am. O sa trebuiasca sa ascund mult mai multi bani de nevasta :)

Spune-i "prietenului" tau ca e pe langa subiect rau de tot daca atata pricepe el. Plus ca, "aia tineri" la noi in tara, nu-s chiar atat de tineri.

 

Da da, plin de fuguranti(romani) prin boxe pe la circuite. Asta e sportul lor preferat, nu mersul pe circuit. Am ramas si eu socat de cateva ori de acest aspect, zici ca eu eram vreun cersetor si ei Rossi and co. Pana mea, "Dorobanti pe curbe". Asemenea orgolii si impresii n-am mai vazut din liceu, pana mea, cand fiecare inventeaza mersul pe jos si apa calda.

 

Iar, cine zice ca esti dezamăgit dupa primele experiente, dpmdv, ma repet, e putin(sa nu zic de tot) pe langa subiect si principiu.

 

Eu de cand am lasat "blana orbitoare" pe strada sunt mult mai odihnit(atat mental cat si psihic, cel mai important) cand ajumg acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...