Sari la conținut

Suzuki Gsxr 1000 2009


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

E incredibil noul design.Farul asta e superb si tot motorul in general arata incredibil, nici nu pute concurenta, ZX-10 e hidos, Fireblade-ul aruncat tot pe roata fata, oricum m-a lasat speechless si cand au aparut 600 si 750.E superba!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... dar francezi stiu ceva ... :grinbandit:

 

Intr-adevar. Francezii stiu ceva pentru ca prezentarea va avea loc la Paris. Simularea de mai jos e facuta de francezii de la Motorevue si seamana destul de mult cu cea de mai sus pusa de tine, care e facuta de spaniolii de la Solomoto. Mai era si oribilitatea facuta de Motociclismo care n-are nici o legatura cu realitatea.

 

gsxr1000.jpg

big_big_suzukigsxr2009.jpg

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana acum nu am vazut nici un cgi facut de reviste care sa aiba legatura cu motoarele reale, deci nu va agitati

 

sa inteleg ca tu stii cum va arata? :goodposting:

Update: Primele Foto reale de la prezentarea din Paris, deocamdata foarte mici ca rezolutie, dar suficient de mari ca sa vedem ca imaginile postate de mine mai sus sunt reale si nu photoshops. Revin acusi cu mai multe detalii.

post-11474-1222344083_thumb.jpg

post-11474-1222344111_thumb.jpg

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara cuvinte....de departe cea mai frumoasa la 1000...si cred ca si cea mai puternica

 

De acord, e cam cea mai reusita ca design. Cat despre putere motorul are 191 cai , greutatea la plin este de 206kg, cu 7 kg peste Fireblade insa cu 13 cai in plus. Deci cred ca avem cel mai bun raport cp/kg la clasa 1000.

 

1653.jpg

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata a tobe de gp doar argintii ... sa vezi ce bine o sa arate cu un akrapovic :kiss: .. oricum eu sunt indragostit .. sincer :agree:

:)

in rest e superba.. fata e foarte frumos lucrata.. combinatie intre modeulul de 600 si cel de 1000.Eu zic ca au reusit sa faca un model reusit.Concurenta sa isi muste degetele acum... :)

 

:goodposting:

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:agree: Sa imi fie cu iertare de la fanii Suzuki , dar e pur o chestiune de gust ... iar dupa parerea mea .. este absolut hidoasa ... putine biciclete de 1000 sa arate asa urat .. de fapt doar Onda DN1 e la fel de urata ! :goodposting:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...