Sari la conținut

Accidente In Zona Gorj


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Care mai sarisi santu'...ca deja asta cred ca este al treilea sau al patrulea accident din zona de care aud in ultima vreme?! Se circula (cel putin in zona in care locuiesc, langa european) cu viteze de circuit, oare voua nu va pare rau de voi?! :(

 

https://jienii.ro/gorj-intre-viata-si-moarte-un-elicopter-smurd-a-intervenit/?fbclid=IwAR16jnrn5RebyB3TYwTKH6QzD7GWlgZ00hg8R9nHZZLHj4LGc1cnpzqQUMY

 

https://www.pandurul.ro/articol/motociclist-si-pasager-la-spital_124739.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ha, sunt surprins placut de articol, nu tu relatari ale martorilor oculari-zbura domne , nu tu titlu racheta sol sol aer, scurt si la obiect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

https://www.pandurul.ro/articol/accident-cu-doua-motociclete-in-gorj_143184.html

Din pacate, se intampla! Plus inca unul cu vatamare usoara si ceva daune care nu a aparut (inca) in presa. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, ivan pedala a spus:

Oau, care erau șansele să se ciocnească un motociclist moldovean cu unul maghiar in Oltenia?!

De însănătoșire rapidă sa aibă parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum se circula, probabilitatea este foarte mare! Toata lumea goneste cu toti caii de parca strazile si drumurile sunt circuite! Doua pe zi mi se par putine, in judet...

Bine ca nu au crapat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Citesc zilnic prin presa locala si nu e zi in care sa nu fie mediatizat macar un caz de conducere sub influente bahice...iar la cateva zile, se lasa si cu decese in urma accidentelor provocate de trascai!

Deja mi se pare mic X3-ul ca sa ma simt in siguranta pe drumurile noastre! De motoare nici nu mai vorbesc!🙈

 

 

 

 

Continuare! :(

https://www.pandurul.ro/articol/lovita-in-timp-ce-traversa-strada_144526.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, mihai c a spus:

dupa 4 zile de la accidentul din Gorj,inca un motociclist polonez ucis in accident frontal de nesimitirea romaneasca  :((

https://ziare.com/stiri/accident/accident-viseu-de-sus-medic-tulcea-motociclist-1695091

Ia 2 ani cu suspendare sau nici atat?

Cred ca trebuie la contrasens, alcool  coninuna,= continua sa se puna CU INTENTIE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i ziarul meu...asa ca nu-i tin parte! :)

Oricum, ziarele de aici (Gorj) sunt o gluma sinistra, plina de redactori si ziaristi la limita analfabetismului, asa ca nimic nu ma mira! Dar, uite ca mai aflu cate ceva uneori, cand deschid vreunu'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, ivan pedala a spus:

Nu-i ziarul meu...asa ca nu-i tin parte! :)

Oricum, ziarele de aici (Gorj)  din Romania sunt o gluma sinistra, plina de redactori si ziaristi la limita analfabetismului, asa ca nimic nu ma mira! Dar, uite ca mai aflu cate ceva uneori, cand deschid vreunu'!

😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, einstein1984 said:

are o laie, oricum se fac si probe de sange la faze din astea. 

Chiar dacă vorbește sau scrie pe lângă problemă de cele mai multe ori, acolo a avut dreptate. La orice rezultat inițial până la 0.4-0.5 la mie, la INML iese 0.

Asta nu-l face mai deștept, dar, dacă ar fi fost deștept, pe noi ce nătărău ne distra cu inepțiile lui? 

 

 

Nu mai face glume cu polițiștii. 

Se pare că ori a fost sodomizat de unii ori a dorit să ajungă milițian sau polițist și a picat examenul.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, patrick1 said:

Eu ţi-am postat un extras din fişa tehnică cu clasa de toleranţă din prospectul aparatelor Dragger (eroare +/- 0,05 ‰) iar tu o dai, ca orice miliţian, cu ce iese la INML (că nu pricepi d'astea).

Uite, cu postări de genul acesta dovedești că ai un singur neuron, care se plictisește. Ca să înțelegi, reformulez:

Postez din experiența mea și a altor două persoane apropiate, nu din ce am găsit cu Bing. În trei cazuri separate, toți am fost testați de poliție și depistați cu rezultate între 0.4-0.5 la mie. Analizele efectuate la laboratoare autorizate (două în România și unul în altă țară) au relevat rezultate de 0.0. 0.0, nu mai mare, înțelegi? Analizele au fost efectuate asupra mostrelor trimise de poliția rutieră.

De aceea am scris că ai dreptate doar rareori și atunci accidental, așa cum ai dovedit nu o dată.

 

Consecvența în prostie la tine nu face decât să ne amuze, deși ar trebui să te îngrijoreze.

 

Fapul că ai picat examenul la școala de subofițeri (nu cred că erai în stare să visezi la cea de ofițeri) te-a marcat pe viață și ți-a blocat neuronul? Ai vrut să te sinucizi? Cunosc un psiholog bun. Nu trebuie să îți fie rușine.

 

L.E. Aia cu lumânarea de unde este? Cu aia te-au... milițienii? Era aprinsă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

https://www.pandurul.ro/articol/accident-mortal-in-tismana_150688.html

Dupa amiaza ne-am intersectat...din pacate dupa cateva minute, motociclistul a "plecat" dintre noi! Nu stiu detalii... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...