Sari la conținut

Motor Cross Pentru Hardenduro


itacernea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu'i adevarat, in 2500euro gasesti 200 EXC din 2006/2007 in stare buna de functionare.

 

 

 

Hmm,

 

eu m-am uitat ce-i drept doar pe mobile.de si pe moto.it.

Sa mai treaca ceva vreme, sa se mai stranga banu' la ciorap... :D

Btw, am inteles ca EXC 200 e minunata, numai cuvinte de lauda la adresa ei... :laugh:

Pentru un incepator hard enduro, se pare ca e ideala:usoara, nu foarte foarte nervoasa,intretinerea nu foarte foarte scumpa... :D

Editat de Rila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Btw, am inteles ca EXC 200 e minunata, numai cuvinte de lauda la adresa ei... :D

Pentru un incepator hard enduro, se pare ca e ideala:usoara, nu foarte foarte nervoasa,intretinerea nu foarte foarte scumpa... :laugh:

 

e minunata...e distactiva...dar sa stii ca un exc in 2 timpi, de 200, pentru un incepator in enduro...e foarte nervos. parerea mea. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e minunata...e distactiva...dar sa stii ca un exc in 2 timpi, de 200, pentru un incepator in enduro...e foarte nervos. parerea mea. :D

 

 

 

Eu te cred, dar decat sa iau una de 125 si dupa o vreme sa ma plictisesc de ea, si sa ma agit in disperare s-o vand;mai bine iau din prima ceva mai mare si merg mai incetuc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Eu te cred, dar decat sa iau una de 125 si dupa o vreme sa ma plictisesc de ea, si sa ma agit in disperare s-o vand;mai bine iau din prima ceva mai mare si merg mai incetuc...

 

nu te plictisesti de 125...poti face orice cu ea... si mult mai intelegatoare decat 200....da...nu este asa de puternica, dar dupa ce mergi pe 125, o sa iti para o joaca sa mergi pe 200 sau 300...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
si eu sunt la fel ma bag cu sx-ul peste tot si la trasee mai lungi fie si 150 de km pe zi adica e mai mult cross la mine dar si hard enduro si pe strada ca e inevitabil si nu am avut vreodata probleme cu cutia sa zic sa e prea scurte rapoartele mie chear mia palcut pe asfalt cum se ducea cu rapoartele scurte lua viteza in cateva secunde era racheta!bine k pe asfalt nu mergeam mai mult de maxim 15 km dupaia forestiere noroaie santuri de toate pentru toti!si sa va mai spun un lucru fac acelasi traseu si cu suzuki dr modificat putin pe hard enduro dar e destul de greu are 120 de kg acum si nu am avut probleme cu el prin locuri unde multi nu sar incumeta sa urce dar bine am mai scapat in cate un sant cu el si daca nu esti 2 nu poti sa il scoti sau ceva de genu dar in fine mam invatat cu ambele si cu 4 t si cu 2t nu am inalnit loc unde sa nu pot iesi cu 4t din cauza greutati bine daca it imai cade e mai greu dar in rest la mn a fost ok m-am descurcat!

Florinel! Ai facut varza sintaxa si morfologia limbii romane...Eu cred ca ai facut gramatica,in cel mai bun caz,cu femeia de serviciu! Sper ca mergi mai bine cu motorul decat scrii,desi am vaga impresie ca habar nu ai cu ce se papa endurela.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...