Sari la conținut

Poze Cu Supermoto


sil3nt_control
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 575
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca nu ai facut oficiala iesirea ta...ce sa faci ...poate veneam si noi...

am fost pana la urma plecat cu un prieten pasager pana la lacul facau si niste coclauri de prin zona dr taberei

si apoi am fost cu smile pe la mama dreaq la padure:D (pacat ca am facut decat 3-4 poze cu telefonu si se vad ca un c..)

 

 

 

Pai pana acum am tot zis de diverse iesiri si nu s-a sinchisit nici unul, asa ca m-am gandit ca se va respecta regula si nu am mai postat.

 

Se pare ca in weekend va fi cald si as vrea sa il fac unul de offroad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pana acum am tot zis de diverse iesiri si nu s-a sinchisit nici unul, asa ca m-am gandit ca se va respecta regula si nu am mai postat.

 

Se pare ca in weekend va fi cald si as vrea sa il fac unul de offroad.

 

 

hai cu noi pe cheia :wacko: la intoarcere o sa facem si un offroad;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salut tuturor,

 

cateva poze de la mine, sper sa va placa:

 

dscn1146.jpg

05080921bwresz.jpg

 

 

zi frumoasa in weekend-ul trecut, plimbare pe langa Bucuresti .

capra mea SM si cu R6. stiu, trebuia si aripa de SM, da nu am mai apucat sa o montez.

 

051109and2more.jpg

dscn150512resz.jpg

dscn15241122resz.jpg

Editat de stealthTT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, cayenne-ul ala e monumental.

 

 

ma bucur foarte mult ca iti plac pozele mele.

 

Remarca ta are o profunda incarcare emotionala care trebuie apreciata. Referitor la Cayenne-ul meu, sunt inmarmurit ca ai reusit sa iti dai seama ce masina este, speachlessssssss.

Mai ramane sa ne spui mai multe si despre cealalta masina, si poti participa la stii si castigi.

 

Parerea personala: Nu stiu cine esti si nu ma intereseaza dar mai bine nu postai.

 

Nu scrie nicaieri ca trebuie sa fie poze cu SM si fara nici o alta masina, casa, avion, purcel, etc.. in jur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dodge stealth R/T TT.

 

 

p.s. ursus rosu.

 

 

se pare ca in weekend voi fi prin zona Brasov (asta daca imi sosesc cauciucurile noi), asa ca daca esti prin zona ne vedem si sa nu uit ursus rosu :eek::)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chayene este o masina care denota un caracter penetrant, o persoana de succes, un invingator, care dupa ani de miscari de business pline de eficienta si de fler se poate rasfata cu una dintre masinile de cel mai bun gust de pe piata auto, intamplator cel mai bine vandute in romania. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chayene este o masina care denota un caracter penetrant, o persoana de succes, un invingator, care dupa ani de miscari de business pline de eficienta si de fler se poate rasfata cu una dintre masinile de cel mai bun gust de pe piata auto, intamplator cel mai bine vandute in romania. :eek:

 

 

ZI, TE OFTICI?

si e Cayenne nu Chayene, te rog :)

printre altele poate ne dezvalui si noua cu ce OZN-u atat de unic, spectaculos, ieftin si bun, care nu a inregistrat nici o unitate vanduta in Romania, un vehicul nemaintalnit pe meleagurile noastre te deplasezi?

 

 

asta e un topic dedicat pozelor, si ma asteptam la remarci pertinente, de genul poza ar trebui sa sau nu, imi plac sau nu pozele HDR (ia da cu gogule si vezi ce e asta? poate ne si scrii un pic pe tema asta - eventual ne culturalizam dupa la tine pe blog), sau nu imi place motoreta din cauza ca..., sau si mai simplu un sincer: pozele sunt de cacao, nu ma supar. :D

 

in rest, multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa dezvalui secretul OZN-ului.

 

dar despre poze, sunt destul de ok, e interesanta ideea cu spatiul dintre vehicule, dar eu as fi fost mai atent la incadratura, de ex. in poza unu mi se pare se vad doar stickerele de pe protectiile furcii plus spoilerul masinii si astea nu sunt cine stie ce super detalii. as fi mers pe ceva gen discul de frana plus evacuare,

 

nu stiu ce vrei sa zici cu HDR, e vreun Harley prin poza si nu il vad?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozele HDR (ia da cu gogule si vezi ce e asta? poate ne si scrii un pic pe tema asta - eventual ne culturalizam dupa la tine pe blog),

 

concursul ala mai e valabil? hai, dublu sau nimic:

HDR = high dinamic range

 

:P

 

chayene este o masina care denota un caracter penetrant, o persoana de succes, un invingator, care dupa ani de miscari de business pline de eficienta si de fler se poate rasfata cu una dintre masinile de cel mai bun gust de pe piata auto, intamplator cel mai bine vandute in romania. :D

 

scoate dom'le limba din urechea omului sa putem bea berile alea! :eek:

 

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai, dublu sau nimic:

 

Dublu.

:eek:

 

cateva poze de la coclau 9.05.09 :)

 

 

frumos pe coclau cu sm-ul, sunt curios cum e.

am vazut ca multa lume merge prin Vitan pe undeva, tot acolo mergeti si voi?

Editat de stealthTT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa dezvalui secretul OZN-ului.

 

dar despre poze, sunt destul de ok, e interesanta ideea cu spatiul dintre vehicule, dar eu as fi fost mai atent la incadratura, de ex. in poza unu mi se pare se vad doar stickerele de pe protectiile furcii plus spoilerul masinii si astea nu sunt cine stie ce super detalii. as fi mers pe ceva gen discul de frana plus evacuare,

 

nu stiu ce vrei sa zici cu HDR, e vreun Harley prin poza si nu il vad?

 

am inteles ce nu convine la prima poza :eek: lipsa detalii moto.

 

HDR= high dynamic range, si uite cum m-am facut dator cu doua beri :)

cam toate pozele puse aici de mine sunt hdr-uri, unele in tone map si altele in detail enhancer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos pe coclau cu sm-ul, sunt curios cum e.

am vazut ca multa lume merge prin Vitan pe undeva, tot acolo mergeti si voi?

 

tot la renumitul coclau de la Vitan am fost si noi si ne-a placut super mult, la urmatoarea iesire o sa anunt si aici poate ne strangem mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scz d offtopic, dar, ca un om care se gandeste si la natura, si la ceilalti, masinile alea polueaza cat 10 normale. sunt bucuros sa vad oameni care au o situatie f buna in tara asta, insa sunt de-a dreptul (scz d cuvant) scarbit sa vad cat d putin ii doare de aerul copiilor lor. sunt masini electrice care scot 6-7s pana la 100km/h, chiar si dieselele de ultima generatie sunt f performante...pt ce sa ne invaluim in nori ce co2?

ps:nu mai suport suv-uri in oras, inca odata scz d off

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur nu esti frustrat? :P sa stii ca sunt multi baicheri pe aici care de fapt balesc dupa suvuri si siguranta indusa de o conserva mai mare ca restu'.

 

ref. la ce ai scris un suv nu e neaparat f poluant, dar consuma resurse cat pentru vreo 3 masini normale. de ce nu suport eu suvurile? pentru ca mi se par basina suprema trasa de societatea de consum, la care majoritatea cetatenilor cad lesinati de extaz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

deci oameni buni acum dupa ce m-am uitat pe aici si dupa ce am mers la scoala de soferi si pe SS si pe SM am o dilema ce sa imi iau adica ambele au avantajele lor dar chiar nu stiu ce sa iau. o sa am carnet pentru A1 deci pot sa merg pe 125. in mare m-ar interesa sa aiba un max speed pe la 130-140 km/h.recomandati si voi niste SM de 125

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...