Sari la conținut

Supermotard Club


Vizitator FOXXkid
 Share

Postări Recomandate

Vizitator FOXXkid

oare exista vreun club al supermotardistilor in ro? ..dk nu, propun infiintzarea unuia, k sa putem organiza iesiri , raiduri, amckart .. you name it... maybe a logo :) ...

ce zicetzi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator FOXXkid
ar fi chiar bine sa anuntam aici cand mergem pe AMK!

 

ok asta oricum aici se anunta, nu stiu alt mod de organizare decat aici

anywayz cum vretzi , doar ma gandeam...intr-un club sau cva d gen puteam fi in legatura mai ushor, mai dadeam niste freestyle prin orash etc :-" who knows ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator FOXXkid
Infiintarea unui club este destul de scumpa, deci nu cred ca se pune problema deocamdata. Nu e mai frumos intr-o gasca de "motarzi"?

 

pai la gashka ma gandeam knd am zis club, o gashka cu un nume, logo cva d gen, nu alte briz-brizuri cheltuitoare d bani, k nu cred ca mai are careva maruntzish de aruncat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator FOXXkid

Cam la ceva de genul asta ma gandeam ca activitatzi inter-supermotard-club-iste :)

 

 

 

 

....

 

 

 

 

....

 

astept recrutzi :)

 

\m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa ne apucam sa facem haos prin oras (cu care nu sunt in totalitate deacord) eu zic ca trebuie sa si invatam sa ne dam ca baietii aia. Si asta trebuie sa o facem departe de "civilizatie". Am incercat pe A1 prin parcari, dar nu apuci sa "barai" motorul un pic ca apare politia. Pentru derapaje si joaca pe dirt am fost pe undeva pe langa padurea Baneasa (destul de dragut si nu m-a deranjat nimeni).

Asa ca daca stiti locuri pavate (parcari, drumuri laterale etc.) fara lume prin jur poate dam o tura cand se poate. Nu trebuie neaparat luminat ca putem merge si ziua.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mers prin parcari pentru antrenament m-as baga si eu.

am inteles ca se putea merge prin parcare pe la Cora Pantelimon, si chiar prin Baneasa, pe la Baneasa Shoping Center.

In fine cei care merg acolo sunt destul de secretosi si nu stiu exact cand se intalnesc.

Daca afla careva... poate ne anuntam cumva, totul numai sa nu deranjam pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@rotila - cu tine nu ies esti prea periculos mai ales de cand ai husaberg. :rock:

ontopic: cam cati suntem ca sa ne dam? pana acum am numarat 3... deci?

Editat de MacLeod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@rotila - cu tine nu ies esti prea periculos mai ales de cand ai husaberg. :rock:

ontopic: cam cati suntem ca sa ne dam? pana acum am numarat 3... deci?

 

Tu esti ala de iei piese ieftine de la KTM ?? :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba ala cu piese ieftine de la KTM ....voreste si cu paratul de seful tau si hai la un vin fiert ca niste oameni seriosi ce va dati :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vad ca , "clubul" este in pauza mare :)) deci ce s-a intamplat de cand nu am mai postat si citit pe aici :) mi-am achizitonat un super moto cum imi doream de mult!

 

motorul este un wr 400 modificat sm (ce pot sa zic) ...este o adevatara bestie:)) cand se aude de o iesire? in weekenduri macar ..seara tarziu sa ne distram si noi ...

 

 

propun sa cautam fiecare locuri de joaca, sa ne dam cu ele pe acolo. sa postam aici cand iesim si noi odata....cine este dispus sa iesim astept un semn PM me sau pe mess id-ul este la profil

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator FOXXkid
vad ca , "clubul" este in pauza mare :rusinica:) deci ce s-a intamplat de cand nu am mai postat si citit pe aici :blink: mi-am achizitonat un super moto cum imi doream de mult!

 

motorul este un wr 400 modificat sm (ce pot sa zic) ...este o adevatara bestie:)) cand se aude de o iesire? in weekenduri macar ..seara tarziu sa ne distram si noi ...

 

 

propun sa cautam fiecare locuri de joaca, sa ne dam cu ele pe acolo. sa postam aici cand iesim si noi odata....cine este dispus sa iesim astept un semn PM me sau pe mess id-ul este la profil

 

pauza... cam de tot pe anul asta... mi-am bulit electromotorul si am probleme la racire, motorul a ramas la Timisoara, macar m-a tzinut pana acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...