Sari la conținut

Targul De La Negreni


sergiulica_2
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 438
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

baieti, la targul de la negreni merge careva?

stiti cumva care e data exacta?

ca parerile sunt impartite, ba ca e in prima saptamana din octombrie ba ca e in a doua.

 

Eu merg sigur.Azi mi-a zis un coleg ca el asa stie ca e in 10 Oct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma vreo 3 ani cand am mers ultima oara....a fost jenant.

 

Am ramas cu un gust amar, dupa ce am vazut ce a ajuns targul asta.

 

Sper totusi sa se fi schimbat in bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in negreni sigur te intalnesti cu vecinul,un prieten,o ruda,pe care nu i-ai vazut demult , iti poti regasi si catelul pierdut pe acolo....

poti gasi pantofi cu mici,mici cu pantofi,bere cu pantofi,kurtos cu pantofi,carnati cu pantofi,turta dulce cu pantofi,pe langa asta mai sant cizme,papuci,pantofi! :D :) :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sant si SLAPII!!!!aviz amatorilor!

Editat de lakopeter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce este asa interesant la targul acesta?

Nu ma mai repet,dar am auzit ca si piese de Honda,tot GRATIS :D :duel: Cineva zicea ca incepe de Mie 08.09 pana Dum.,in 12...se poate? :)

 

 

,pe langa asta mai sant cizme,papuci,pantofi!

...nu stiu daca ai obsevat,dar pe randul 3 de la stg la dr. sunt un set de culbutori de Suzuki :(

Sa traiesti,Peter :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in negreni sigur te intalnesti cu vecinul,un prieten,o ruda,pe care nu i-ai vazut demult , iti poti regasi si catelul pierdut pe acolo....

poti gasi pantofi cu mici,mici cu pantofi,bere cu pantofi,kurtos cu pantofi,carnati cu pantofi,turta dulce cu pantofi,pe langa asta mai sant cizme,papuci,pantofi! :D :) :)

 

Orice, numai cu vecinul sa nu ma intalnesc :duel:

 

 

Nu ma mai repet,dar am auzit ca si piese de Honda,tot GRATIS

 

Poate au si o oglinda....ca nu am :( Mi-am pus oglinda de la pudra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu stiu daca ai obsevat,dar pe randul 3 de la stg la dr. sunt un set de culbutori de Suzuki :(

Sa traiesti,Peter :)

 

 

YZULYKA stiai ca la negreni vine un dealer autorizat BMW? greu am dat de el : :duel:

 

 

 

 

 

culbutori i-am vazut dar nu are mingi de tenis!pacat! :D

 

 

asfalt uscat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Gabriela25:imi pare nespus de rau,barbati in ciucurul gol nu sunt,dar poate gasim la Dealerul BMW de care stie Peter ceva si pt tine :D

@DanCata:nu mai am loc,pt ca si-au facut altii rezervare pt putinul spatiu de care mai dispun pe motor..

@Lakopeter:bai Peter,nu sti,au astia de la BMW ulei de pila??? :)

@Jakalu:cu poza asta,sigur Zoran e deja acolo sa prinda loc in fata.P.S: Salve Zoran! :)

post-36079-1222789260_thumb.jpg

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'decaveu' cu far de tractor

de ce oare la toate motoarele vechi prima data le dispare farul ? le-au pus romanii pe tractoare? :(

:) Probabil , din acele vremuri au inceput chopperizarile pe meleagurile noastre mioritice.Manerele s-ar putea sa fi fost mutate pe vreo roaba, cu scopul de a trage acceleratia la roaba respectiva, sa creasca randamentul in timpul lucrului.Mai stii? :) :D :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Gabriela25:imi pare nespus de rau,barbati in ciucurul gol nu sunt,dar poate gasim la Dealerul BMW de care stie Peter ceva si pt tine :D

@DanCata:nu mai am loc,pt ca si-au facut altii rezervare pt putinul spatiu de care mai dispun pe motor..

@Lakopeter:bai Peter,nu sti,au astia de la BMW ulei de pila???

@Jakalu:cu poza asta,sigur Zoran e deja acolo sa prinda loc in fata.P.S: Salve Zoran!

 

 

ma yzu tu chiar ca te distrezi p-aici da ma distrez si eu citind :) ...e bine ca mai glumiti ca m-am plictisit sa tot citesc certurile. :)

apropo...astia nu se mai satura cu "spidurile" pe topicul celalant... :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yzu , daca tot esti agent de vanzari de piese de motociclete :duel: nu stii daca au capac de lada de scule pt supertenere :)

 

las' ca mergem si vedem noi ce gasim poate ceva slapi de firma , tricouri fara maneca marca varsace , ochelari de soare marca cristian dihor etc :)

a sa nu uit pantalonii scurti cu carouri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu asa dori sa merg Sambata,asa am mers in toti anii.Am sa incerc sa-mi iau si prietena cu mine,asta daca nu va motiva iarasi ca-i va fi rece,ca ea nu are costum ca mine.Cu asta imi scoate ochii :) Cine mai vine,e binevenit.Oricum,il voi astepta pe Mathy cu Mz-ul,deci viteza de croaziera... :) ..cu cat mere un Mz?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...