Sari la conținut

Accident


Bige
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unde gasim o pusca sau niste dinamita!

Soferii astia merita beliti de vii!

242865[/snapback]

 

Ar trebui ca in America sa se dea drumul pa portul de arma pentru legitima aparare si impuscat pe loc conservarul care atenteaza la viata ta pana sa se intample evenimentul.

Odihneascase in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa se odihneasca in pace. Imprudenta si prostia altuia au luat viata unui motociclist veteran. De unde se vede ca mor si cei cu 20 de ani de motocicleta la activ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu abia acum am aflat de acest accident si sunt foarte mahnit de ce a fost in stare un gunoi uman sa faca si cu groaza ma gindesc la traseul urziceni constanta unde asa ceva se practica din 3 in 3 minute!! :crack: :angry: :nono: :crack: :moron: :haha: :) :crack: :crack: :10: :cheers: :baldy: :baldy: ///// dumnezeu sa-l odihneasca in pace si sa aiba grija de oasele lui obosite acolo unde este!! condoleante familiei si prietenilor :haha: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Condoleante familiei si prietenilor.

 

Soferii Auto trebuie educati inainte sa se intimple un asemenea accident, la prostiile care le fac zi de zi, cind schimba banda de circulatie si daca nu te feresti trec peste tine, cind depasesc cu tot ca nu au loc si se baga peste tine atunci trebuie scosi din conserva si batuti pina le suna apa in cap.

Daca ii educam asa invata sa se fereasca de motociclisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Condoleante familiei si prietenilor.

 

Soferii Auto trebuie educati inainte sa se intimple un asemenea accident, la prostiile care le fac zi de zi, cind schimba banda de circulatie si daca nu te feresti trec peste tine, cind depasesc cu tot ca nu au loc si se baga peste tine atunci trebuie scosi din conserva si batuti pina le suna apa in cap.

Daca ii educam asa invata sa se fereasca de motociclisti.

;) :finger: :crack: :D :eek: :eek: :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca si sa aibe grija de sufletele motociclistilor :finger: :crack: :lol: :lol: ;) si daca exista un Rai al motociclistilor acolo ii doresc sa ajunga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Uite acelasi lucru era sa il patesc eu,prin Octombrie.Cu diferenta ca pe contrasens era un tractor si cretinul cu Vectra a depasit tractorul ca si cum nu as fi fost acolo DELOC.O adevarata placere sa treci la o palma de masina cu suta.Eu ca eu,da el tot cu suta cred ca era.Numai reflexele formate cu anii au lucrat,constient nu prea mai apuci sa faci mare lucru...Ma tremura si acuma cind revad in minte filmul...

Zolt,sper ca te descurci bine,acolo unde esti acuma.Eu,am fost mai norocos putin.

R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...