Sari la conținut

Londra


todea
 Share

Postări Recomandate

ma gandesc ca poate sunt ceva bikeri de prin imprejurimile jud alba in londra sau imprejurimi si propun a bea o bericica eventual o plimbare pe 2 roti.

/index.php?...p;#entry1500709

cateva poze de la o plimbarik alaturi de un preten din sebes.apropo eu sunt din aiud:P bafta si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 years later...

pai cel mai simplu este sa cauti pe gumtree, acolo gasesti motociclete mai ieftine, dar ai grija cu cine te intalnesti au fost si cazuri neplacute.

daca vrei sa cumperi o motocicleta "buna" intretinuta de un om responsabil poti cauta pe motorcyclenews.com sunt preturi cu vreo 100-200 mai mari dar cred ca merita, toate pe acolo au MOT si Road Tax.

 

daaar daca ai in zona un "Metropolis motorcycles" fa-le o vizita au si ei deal-uri la motociclete sh destul de bune.

Personal recomand sa vii intr-o zii chiar si in week-end e deschis in Vauxhall chiar sub pod la ring road este un Metropolis maricel si cu oameni foarte de treaba.

 

Bafta la shopping!

 

L.e.

SE1 7TP postcode-u din vauxhall

Editat de lestatlioncourte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in Windsor, abia acum m am apucat de cautat mobra....ceva sugestii, unde sa caut?? in principiu tot un 600RR vreau

 

inainte sa-l cumperi fa o verificare online, te costa 10 lire..eu era sa ma intep de curand cu un motor pe finanta.Cat despre locul de unde sa-l cumperi poti incerca si ebayul..eu pe toate 3 le-am luat dp ebay.Daca reusesti sa-ti cumperi la sf lunii se merge la cadwell park 2 zile consecutive 180£ sau luna viitoare la donington 160£/zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine merge la Donington prin Septemptembrie ? daca mergeti prin zona poate ne vedem, nu neaparat pe pista ci la plimbari. Vreau sa vin si io cu trotineta :)) daca nu va dati prea tare

si daca va spargeti pe pista carenele (nu doresc nimanui) ma puteti cauta :)) am deja experienta in design si refacut carene :D o sa pun lucrarile pe blog in maxim o luna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, am nevoie de niste piese pentru motocicleta, si le-am gasit pe majoritatea pe ebay - UK. Ma ajuta si pe mine cineva sa le cumpar din UK si sa mi le trimita in Romania, Brasov? Poate mai stiti voi ceva siteuri de unde pot cumpara piese 2nd hand.

 

Ma intereseaza urmatoarele pentru Suzuki Bandit 600N - 1996:

- codita (macar partea dreapta)

- ceasuri

- ghidon

- bord

- rezervor

- pompa frana si maneta

- oglinzi

 

Multumesc,

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu te-aw ajuta cu cea mai mare placere, dar crezi ca merita? e destul de scump transportul eu la un coletde 14kg am platit 1200 ron.

daca esti hotarat iti dau pm cu adresa mea ca sa ai shipping adress si dupa aia le pun eu la posta spre tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu un pic cam scump, dar gasisem zilele trecute codita de Bandit la 10 lire pe ebay.uk iar in ro la 100 Euro. Trebui sa vad exact ce varianta este mai buna. Insa ceasurile si bordul nu le-am gasit decat pe ebay. O sa cantaresc piesele si o sa te rog sa imi spui (cand vei avea timp sa te interesezi) cam cat ar costa un transport pana in Ro. Expedierea se poate face direct la mine, ca sa nu mai platesc un transport?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu te-aw ajuta cu cea mai mare placere, dar crezi ca merita? e destul de scump transportul eu la un coletde 14kg am platit 1200 ron.

daca esti hotarat iti dau pm cu adresa mea ca sa ai shipping adress si dupa aia le pun eu la posta spre tine.

 

 

say what?! cat?

wtf?

TOTI romanii primesc si trimit colete in tara, cu microbuzu sau cu atlasibu

cu microbuzu am primit pachet toate piesele din garaj si am platit 10-20 lire, si nu o data!

am primit sac de 25 de kg si am platit tot asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu finanțarea nu e combinatie ca trebuie sa am 3 ani vechime in zona si abia ce am aterizat, dar având contract de munca bun pot lua de la banca :). Cât despre circuit ... te anunț cand o sa o am si vin cu voi pt plimbare restul mai vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lestat, cum iti dai seama daca un vehicul e categoria C? unde scrie, cum poti afla?

 

apropos s-a schimbat V5-ul din August 2010, acum e cu rosu ca e antifurt :)) si nu poate fi completat de "hotz" ci trebuie trimisa o bucata din el la DVLA ca noul proprietar sa primeasca un V5 nou

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...