Sari la conținut

Londra


todea
 Share

Postări Recomandate

Asa Todea , imi place ca va ajutati intre voi acolo beer.gif , ca tare de treaba is englezii astia .

 

 

 

 

 

 

Samir ce zici ca mai faci ??? doar nu crezi ca te-or da astia acuma afara cu masina ca ai numerele cu fundal alb .

 

Iti trimit din Romania o carioca galbena si vopsim numerele imediat , daca se leaga careva de tine banana.gif

 

 

 

 

BERILE beer.gif , sunt de la mine pt amandoi , cand ne vedem la vara la Festival FREE BIKER'S WEEK 2012 - la Hunedoara .

 

sa de-a Domnu' :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

salut...o intrebare am daca poate sa ma lamureasca cineva ...daca vin cu o moto cu far de eu cat timp pot circula in anglia sau care este regula daca stie cineva...bafta

 

salut...o intrebare am daca poate sa ma lamureasca cineva ...daca vin cu o moto cu far de eu cat timp pot circula in anglia sau care este regula daca stie cineva...bafta

aloooooooooooooooo e cineva viu pe aici ma poate lamuri cineva???.....multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut, sunt Cosmin. Locuiesc in N Londrei si de ceva timp vin vineri seara la Ace iar din cand in cand impreuna cu un bun prieten plecam si spre alte destinatii. Daca doriti sa va alaturati sunteti bineveniti iar de acum voi posta in avans destinatia, punctul de plecare , Ziua si ora. Daca aveti alte propuneri suntem numai urechi ca puii de basset.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Cosmin. Locuiesc in N Londrei si de ceva timp vin vineri seara la Ace iar din cand in cand impreuna cu un bun prieten plecam si spre alte destinatii. Daca doriti sa va alaturati sunteti bineveniti iar de acum voi posta in avans destinatia, punctul de plecare , Ziua si ora. Daca aveti alte propuneri suntem numai urechi ca puii de basset.

 

se mai iasa pe la circuit din cand in cand si cand permite vremea in rest eu m-am lecuit cu iesirile pe strada prin uk..poate doar asa pe chopar

 

ps vezi ca sunt multi romani pe la ace sigur gasesti camarazi de drum :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Poate sa-mi spuna si mie cineva daca sunt ceva targuri de motociclete in jurul Londrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut. Am vrut sa dau o fuga pana in Londra sambata asta si am observat ca nu are harta angliei GPS.Aveti idee de unde pot descarca harta descara harta angliei pt. android , IGO mai exact.

Si sunt curios care a fost reactia voastra la schimbarea sensului pe benzi??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

A facut cineva scoala(A-full) in Londra?Incerc sa ma decid intre a face scoala acasa(ieftin, insa ma tine 5 sapt) si aici in Londra(scump insa o pot face in zilele libere).Nu pun accent pe cost, ci mai mult pe un training complex.Astept impresii.Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

O intrebare ptr voi : doresc sa ma stabilesc in anglia in viitor si ma gandeam sa aduc motocicleta de acasa insa nu stiu cat te lasa sa circuli cu nr de RO si apoi nici nu stiu daca se merita sa o aduc de aici sau mai bine o vand si iau direct de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

HIIIEEELAAUUU ..

 

Ia uite ma nene cati bikeri p-acilisea .. as dori sa ma afiliez si eu acestui minunat grup de conationali pe doua roti :)

 

Pe unde va intalniti si cum facti cu ride-outurile ??

 

Eu am stat 4 ani in Canterbury (la freacultate) si abia ce m-am mutat(acum 5 luni) in Londra Eltham SE9 mai precis, detin o minunata yamaha fzs600 si sunt dornic de aventuri pe drumuri frumoase sau circuit .. sau ce-o fi ...

 

 

Salutari

Cornel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut. Am vrut sa dau o fuga pana in Londra sambata asta si am observat ca nu are harta angliei GPS.Aveti idee de unde pot descarca harta descara harta angliei pt. android , IGO mai exact.

Si sunt curios care a fost reactia voastra la schimbarea sensului pe benzi??

acu' te-am vaz't

ai gas't ceva?

io'l am instalat p-un sgs+ si merge perfect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cam liniste pe aici. Pe unde va mai intalniti? Cand si ce iesiri se mai fac? Pana acu de 2 ani tot bag mare de unu singur si parca ar merge sa mai socializez putin.

eu unu nu ies decat cand e nevoie .. deocamdata tin fazeru sub prelata .. dar de iesit o sa iesim si noi candva

 

AAA apopo vine Ken Block la ACE CAFE vineri :

 

Bike Night + Rockers & Classic (Ken Block & John McGuinness visit to Ace!)6pm

Start Time:
06:00 PM
End Time:
11:00 PM

Meet Details:

 

Fresh from his best ever WRC result at Rally Mexico, Monster Energy's Ken Block continues his epic world tour and jets into the UK on Friday 22nd March to catch up with his fans on this side of the "pond".

 

Ken will be visiting Ace Cafe London from 6pm - 9pm to check out the bikes along with TT race legend John McGuinness.

 

If you want to get up close with Ken and his 2013 GRC Fiesta, head over and get yourself a signed poster. Just don't get too close, or else he might sign your face instead!

 

suna bine si am sa cer liber de la serv .. plec din Eltham SE9 daca vreti sa ne intalnim sau sa ne vedem acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa se face mai frumos afara .. sa inceapa plimbarile ..dupa ce scrie pe AcuWeather pe la sfarsitu lui aprilie o sa avem parte de 15 grade :( pana atunci .. liniste



vine cineva la o plimbare ?? 07891220233 nr de anglia .. give us a shout

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

A facut cineva scoala(A-full) in Londra?Incerc sa ma decid intre a face scoala acasa(ieftin, insa ma tine 5 sapt) si aici in Londra(scump insa o pot face in zilele libere).Nu pun accent pe cost, ci mai mult pe un training decent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare,

Sunt de curand prin zona, mai exact de vreo 2 luni si stau in Windsor. Tocmai ce vreau sa-mi iau o motocicleta de aici si nu am gasit cam ce conditii sunt din momentul achizitionarii unei motociclete pana la a merge pe strazi.

Poate cineva in cateva cuvinte sa ma lumineze?

Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...