Sari la conținut

ACCESORII HOME MADE


Avent
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ii faina rau

Nea Black, rogu-te, fa si o poza cu ea instalata pe VN ca in iarna asta iti voi da bataie de cap cu a mea :blink:

 

iata ca am gatat si shaua...e de ij si e pe arcuri....v-a fi montata pe un VN800 classic...

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' prin plasticul ala,mai potzi sa accesezi touch-screen-ul? Eu am lipit pur-si-simplu suportul GPS-ului,de prinderea ghidonului. Sfat: baga-i inauntru niste burete,sau izopren,sa mai absorba din vibratii.Nu exista decit un singur model de GPS,pt. moto,facut sa tzina garantat.

 

* Garmin...?

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

De unde ai luat pielea pt. impletitura?

Vreau si eu.

Pielea pt impletit am cumparato dintr-un magazin unde sunt toate materialele si accesoriile pt lucat in piele pe care poti sa ti le imaginezi sau nu si costa 5 EU\50 metri .Singura problema este ca acest magazin se afla in ALGER. Sorry Avent. Poti sa cumperi de pe net dar e mult mai scump si pe urma mai este si problema cu increderea in romani la comertul on-line...Aici in algeria am gasit cateva magazine unde au tot ce tzine de piele si pielarie inclusiv piele exotica [sarpe ,crocodil ,strutz si orice alte rumegatoare ,taratoare sau zburatoare or mai fi] si la niste preturi jenant de mici. Singura problema este ca nu prea am timp sa ma "joc" .Salamalecum...

post-4221-1196412667_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) NUMA?

 

N-au aia un site, un link, ceva?

Avent ,cand spun magazin in Algeria imagineazati o dugheana intr-un cartier marginas infect printre alte cocioabe insalubre cu araboi suspecti stand pe scaunele pe trotuar si uitanduse chioras la tine. Acuma iti imaginezi ca un loc ca asta are Web-page ?.Sorry man .Tot ce pot sa fac este sa iti aduc cateva calupuri de snur de piele cand vin acasa ,asta pe undeva prin vara, si in limita locului din bagaje. Despre expediere DHL ,FED-EX etc. nici o sansa de aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din prima am crezut ca e vorba de un magazin bengos si superdotat.

Dar stiu despre ce fel de magazine vorbesti, odata m-am ratacit prin periferia Cairo-ului de am crezut ca-nnebunesc.

 

 

Te astept daca poti sa-mi aduci, c-o galeata de bere. :)

 

ps. am primit de la un taximetrist amarit din Cairo, si culmea - avea Dacie, o carte de vizita si avea si site.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

koffa, esti tare de tot, felicitari!

avent incearca tandyleatherfactory.com gasesti cam ce vrei acolo si au magazin in phoenix linga mine. black vrea cite ceva poate te combini cu el si trimit si pt tine ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

koffa, esti tare de tot, felicitari!

avent incearca tandyleatherfactory.com gasesti cam ce vrei acolo si au magazin in phoenix linga mine. black vrea cite ceva poate te combini cu el si trimit si pt tine ceva.

 

si io vreau! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

bun bun..mai oameni buni...aci am vazut niste lucraturi in piele adevarate rau de tot...mai ales a lu kata si Black..super tari...su eu amu vreau sa schimb pielea de pe saua mea de la motor, si vreau sa`i fac un desen...dar nush cum se face exact... am inbibat o bucatica de piele si am facut desenu cu un pix fara pasta...si de amu innainte? nu se poate si fara scule profi? cum se face restu gravurii....mersi mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...