Sari la conținut

Auto-moto-ring Tg Mures


szl
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 213
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

e un pas inainte, mare minune ca s-au apucat de el, zic eu. (la modul ca s-a facut ceva. Ca mai e pana il termina...e partea 2)daca nici la anul nu il termina... e PENAL.

 

valabil si pt adancata.

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

si o sa vina Ponta si Boc si Base la deschiderea oficiala..... :)

tare as vrea sa fie gata odata.....

af fi ideal...., cj-tgms vreo ora de mers, numai bine te incalzesti, apoi te dai pe pista, seara acasa la nani....

din cj pt o iesire la tg secuiesc sau euroring e nevoie de cel putin 2-3 zile libere...

 

spor la lucrari oameni buni, dade citeste aceste randuri si vre-un muncitor de acolo :)

 

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e gata cand mi-oi vedea eu ceafa,niste mincinosi dar ce e mai important-niste incompetenti

 

apoi, cam de asta mi-e frica si mie

 

stati linistiti şi puneţi bani la ciorap că anu asta e gata..că după aceea scrieţi pe aici că e scump şi că nu vă permiteţi

 

 

ma gandesc ca preturile ar trebui sa fie cam la acelasi nivel cu cel al circuitelor din zona (pe o raza de cateva sute de kilometrii).....

 

altfel mergem sa inchiriem circuitul din Monte Carlo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

e gata mai repede de august 2014.

au fost probleme financiare datorate schimbarilor politice din prefectura si consiliu judetean.

contracte castigate cu spagi uriase si neterminate de cei ce au inceput treaba.

referitor la preturi sa nu va asteptati la ceva eftin,traiti in romania unde este scump si de proasta calitate ....cam tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

e gata mai repede de august 2014.

au fost probleme financiare datorate schimbarilor politice din prefectura si consiliu judetean.

contracte castigate cu spagi uriase si neterminate de cei ce au inceput treaba.

referitor la preturi sa nu va asteptati la ceva eftin,traiti in romania unde este scump si de proasta calitate ....cam tot.

Zici tu ceva. Nu vreau sa vin cu nume, dar dupa cum stiti, proiectul a fost inceput de cineva, care dupa aceea a fost "detronata", si persoana care a ajuns in pozitie(acela mai negru la fata) e un incompetent. Punct. Dar totusi, sper sa-l vedem gata candva...Primul strat de asfalt e data cam 80% dupa cum se poate vedea in clipul acesta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ia uite ce spun pe facebook: https://www.facebook.com/MuresRing

 

15 septembrie e sigur.

 

Ai info din interior cum ca nu va fi gata?

 

 

anu asta 2014 in august e gata circuitu... :10:

 

 

e gata mai repede de august 2014.

au fost probleme financiare datorate schimbarilor politice din prefectura si consiliu judetean.

contracte castigate cu spagi uriase si neterminate de cei ce au inceput treaba.

referitor la preturi sa nu va asteptati la ceva eftin,traiti in romania unde este scump si de proasta calitate ....cam tot.

 

 

PAI AICI IN VIDEOCLIP ERA VIESPEA SI FLORIN BEJAN.EI L-AU REALIZAT. DAR ANU ASTA NU E GATA,AM FOST ACOLO SI AM VAZUT CUM SE LUCREAZA.....LA ANU.2015

 

 

treaba e ca anu asta nu o sa fie gata. a fost dat comunicat de presa de catre consiliu judetean,asa ca ramane pt.la anu. pacat de tara asta obosita.

 

 

Cred ca am raspunsul la eterna intrebare ”CAND VA FI GATA?”

 

(am si dovezi, am metoda de ” calcul ” )

 

Raspunsul va fi mereu eternul ”La anul!” (sa clarific: daca intrebi in 2013 cand va fi gata se va spune ca va fi gata la anul; ...intre timp trece un an si ..na 2014, intrebi iar, vei fi poate suprins sa auzi acelasi raspuns, tot la anul!)

 

Era chiar amuzant daca nu era trist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...