Sari la conținut

Detinatori De Kawasaki Zxr 400 (zx4r)


Postări Recomandate

Noi de ce sa nu avem un topic al nostru ! Hai sa postam ..care mai de care..cu ce kawa de 400 se lauda ! ...japoneza mea..fuge de rupe....motoru e piesa...esteticu putin tavalit... Nu am ce sa ii reprosez merge de rupe...pe viraje e excelent ...si accelerare ...dupa 8mii ture...mananca asfaltu` sub ea....pot sa zic ca ma tin dupa un 600 in oras ... deci...astept alte poze...alte impresii ....

 

 

 

 

(Scuzatzi vacutza de pe motor ....e o tovarasha de a mea :rock: :X )

post-27691-1223296611_thumb.jpg

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata, in felul asta poti si tu sa faci un topic al fostilor posesori de zxr400. De asemenea, viitorii posesori de zxr400 sunt invitati sa isi deschida si ei un topic.

Dar stai, mai e grupul deosebit de numeros de oameni care doar viseaza la un zxr400. Propun sa aiba si ei un topic, la naiba! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot aia e .poti sa inchizi topicu ,s-a vb destul =))

 

 

ma refeream la posesori de kawasaki zxr 400....nu posesori de kozonaci ... te-ai bagat cu japca aici sa postezi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata, in felul asta poti si tu sa faci un topic al fostilor posesori de zxr400. De asemenea, viitorii posesori de zxr400 sunt invitati sa isi deschida si ei un topic.

Dar stai, mai e grupul deosebit de numeros de oameni care doar viseaza la un zxr400. Propun sa aiba si ei un topic, la naiba! :blbl:

cred ca a spus totul acest baiat :rock: :P :lol: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma refeream la posesori de kawasaki zxr 400....nu posesori de kozonaci ... te-ai bagat cu japca aici sa postezi !

 

Ce cozonaci ma omule? ce n-ai inteles? EXISTA DEJA un topic. Scrie acolo. EU tot acolo am scris cand am avuit de intrebat ceva. Sau vrei sa fi tu initiatorul cu orice pret?

 

 

 

PS: Strumfule, ai uitat inca o catergorie: Topicul celor care intentionau sa ia pentru sotie un ZXR 400 si s-au razgandit. :rock:

Editat de disabled_Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cozonaci ma omule? ce n-ai inteles? EXISTA DEJA un topic. Scrie acolo. EU tot acolo am scris cand am avuit de intrebat ceva. Sau vrei sa fi tu initiatorul cu orice pret?

 

 

 

cozonac ma refeream la f2`u lu` cosmin (stim noi combinatzia ) si ....topic....exista....dar ...cu DISCUTZIE GENERALA despre zxr 400...chiar trebuie sa spun asta de 100x ....in fine...nu stiu de ce va bagatzi ... cum ziceam....cam trist sa iti traiesti viatza pe forum ! ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cozonac ma refeream la f2`u lu` cosmin (stim noi combinatzia ) si ....topic....exista....dar ...cu DISCUTZIE GENERALA despre zxr 400...chiar trebuie sa spun asta de 100x ....in fine...nu stiu de ce va bagatzi ... cum ziceam....cam trist sa iti traiesti viatza pe forum ! ...

pai vad ca u ti-o traiesti initiind topicuri ,ba mai mult ele deja existand :rock:)...adevarat foarte trist . :rock:

 

mai propun un topic.detinatori de biciclete mountain-bike cu schimbatoare shimano =)) ,ca nu e diferenta intre ele si zx4 asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vad ca u ti-o traiesti initiind topicuri ,ba mai mult ele deja existand :blbl:)...adevarat foarte trist . :rock:

 

mai propun un topic.detinatori de biciclete mountain-bike cu schimbatoare shimano =)) ,ca nu e diferenta intre ele si zx4 asta

 

 

 

 

ce inseamna sa nu ai viatza sociala.....rog adminii sa stearga topicu `....au sarit devoratorii de post`uri pe mine....sa mai bage si ei la numaratoare acolo cateva posturi ....nu stiam ca e concurs....ce se cashtiga?....

 

Luatzi cu paine :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vad ca u ti-o traiesti initiind topicuri ,ba mai mult ele deja existand :rock:)...adevarat foarte trist . :rock:

 

mai propun un topic.detinatori de biciclete mountain-bike cu schimbatoare shimano =)) ,ca nu e diferenta intre ele si zx4 asta

 

 

 

 

si aici vreau sa bag un off-topic .... nu inteleg de ce vorbesc pe forum persoanele care detin un motor (f2 mai exact) si vor sa`l vanda sa`si ia logan !.... pfff...cam trist....hai ...spor la post`uri incontinuare. ...va sustin !

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si aici vreau sa bag un off-topic .... nu inteleg de ce vorbesc pe forum persoanele care detin un motor (f2 mai exact) si vor sa`l vanda sa`si ia logan !.... pfff...cam trist....hai ...spor la post`uri incontinuare. ...va sustin !

pacat ca nu te sustine nimeni,hai ciao .ai stat prea mult :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca nu te sustine nimeni,hai ciao .ai stat prea mult :rock:

 

 

 

de la detzinatori de kawa zxr 400...atzi dat`o`n diverse...ca in fiecare topic... mai ramane sa vina HellRider sa ne zica cum ia el curba de la ciurel cu 110 ...cateogria a sa zica nushtiu ce....sa mai vina unu sa ne zica cum "Honda E Honda" ....

 

 

Ehh...vina e la admini acum ...n`am ce sa zic....inchei aici....ultimul meu post...ma rezum doar la citit ...

 

Bafta baietzi ...si asfalt uscat! ne auzim pe shosea.... ( eventual ture de bloc :rock: ) ...

 

Ciao

Editat de kidu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

obisnuieste-te prietene mereu la primele posturi cei mai destepti te vor lua la misto

dar dupa cum spunea si CATALIN exista acest topic

daca nu ma crezi vei vedea ca el va disparea incet incet din lipsa de replyuri

in rest iti doresc succes cu baby 750

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...