Sari la conținut

Caut Piese Pt Comuniste


lazar_viorels
 Share

Postări Recomandate

Eu nu inteleg care e treaba asta cu "dau multa bere".

Daca omul care vinde piesele de care ai nevoie specifica ca vrea bere pentru fiarele lui, atunci da. Altfel e un pic nelalocul ei expresia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar piese de IFA MZ BK 350, in principal m-ar interesa grup conic de care o fii (solo sau atas), sau macar pinion de atac de solo si rulmentul de fixare al pinionului in carcasa, aripa fata evazata ( eventual de awo), far complet ( far cu vitezometru, eventual fara contact, eventual de AWO), tobe, amortizor sea fata cu suporti de fixare, si orice alte piese daca sunt in stare mai buna decat ale mele. Mentionez ca vreau sa resuscitez o batranica de care e prea pacat sa ajunga la fier vechi si sta de vreo 20 de ani in pod, dupa restaurare ( cat mai aproape de original), nu am de gand sa o vand ca ma leaga prea multe amintiri placute sau mai putin placute de ea si chiar imi place modelul respectiv.

 

Asfalt uscat.

 

 

 

caut piese de comuniste

:rock: dau multa bere

 

Pai... e clar, tipul vrea piese de comuniste moca, cel mult pe "multa bere".. sariti fratilor cu piesele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai IFA BK 350 e comunista? ce sa mai zici de Dnepra,Voshod sau Minsc ? BK 350 trceo la LEGENDE.

 

Germania Democrata era ce? O dam in istorie , geografie....cum draq era ? Legenda, nelegenda era comunista...scrie pe tabla ei D.D.R. Si sincer vorbind de unde atata legenda ? Frumoasa e dar unde era remarcata in West sau in comunism? A castigat vre-un Isle of Man? N-am auzit eu poate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

SCUZE PENTRU INTELESUL AMBIGU AL TOPICULUI,DEFAPT VREAU PIESE PENTRU UN ETZ DE 150,SI PENTRU UN ETZ DE 250,MAI EXACT SECMENTI,PISTON (COTA 3)SI SUPORTUL DE LA OALA DE AMBREIAJ(PIESA ACEEA DIN ALUMINIU)ASTEA PENTRU ETZ 150,SI SECMENTI PENTRU ETZ 250

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...