Sari la conținut

Plimbare In Weekend.......cine Vine?


GR8
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 573
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MARE MARE EVENIMENT ENDURISTIC dragi bikeri!

 

Duminica, 16 octombrie 2010, la Archia va avea loc un concurs enduro organiza de HAITA MC Deva.

 

Am vorbit cu Pictoru' si avem asa: inscriere gratuita, traseu de enduro adevarat, cu prolog inainte. Premii foarte bune. (8-10 milioane parca, deci tentante)

 

La ora 8 incep inscrierile, la 10 se termina. Zic ca merita cursa, mai ales ca Haitasii sunt baieti cu enduro la cap.

 

Calutz tu neaparat trebuie sa vi sa incerci noul calutz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O bag p**a. Era dimineata, sa ma scuzati. Duminica, scuze. Bine ca nu am trimis la o data din vitor, si erati la Archia si nimeni pe acolo.

 

Deci duminica 21 noiembrie la Archia e enduro.

 

ps:incurc noiembrie cu octombrie. acum am scris corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai merge tinere, incercam sa fim prezenti. Bafta cu organizarea. :goodposting:

 

Nu organizez nimic, sunt doar partener media. Si prieten de nadejde. Si fotograf.

 

Ar fi pacat sa nu veniti, mai ales ca e aproape. Vreme faina sa fie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vreme frumoasa am sa fiu prezent.Vedem o endureala,mai o barfa si poate programam pe moment o tura prin imprejurimi.Sa fie vreme buna.Archia e acolo unde au ceva ferma si herghelie de cai?.

 

Respect :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Am fost azi pe acolo. Drum decent, asfaltat, cu cateva gropi, tipic pentru Ro, dar nu e impracticabil. Langa Tridentu din deva faci stanga, si urci dealul pana ajungi niste blocuri portocalii. (reclama ktm)

 

De acolo faci prima la dreapta. Vezi defapt indicatoare cu archia.Cred ca la conac se tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

java script:add_smilie(":goodposting:","smid_39")acum vroiam sa postez si eu aceasi treaba care am aflato de la pictorul deci duminica cine vrea sa gura casca sau sa participe ne vedem la conacul de la archia nu sunt sigur ca voi participa dar voi fi acolo,inca nu ne cunoastem suficient(eu si portocalia)sa ne facem de cap in concursuri,mai vedem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am niste prieteni din Timisoara , care ar vrea sa participe , dar nu gasesc nici unde detalii despre competitie , despre traseu , organizare , etc . ?

De unde pot afla niste informatii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi , daca vrei detalii suna-l pe Cristi ( Pictoru ) = 0767826170

 

Duminica , undeva la ora 9 - 10 voi merge la Archia la conac , sa vedem cum se desfasoara evenimentele .

Dupa startul motocicletelor , eu vreau sa fac un traseu :

Deva - Orastie ( trecem raul Mures cu Brodina ) - Geoagiu sat - Balsa - Almasu Mare - ( aici dupa spusel lui Octav ar vi vreo 5 - 10 km drum de tara ) Bucuresti Bradului - Brad - Crisan - Tebea - Deva .

 

Doritori ???

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , am uitat sa fac o precizare , eu nu pot iesi cu motorul ( din motive nedorite ) , asa ca tura o fac cu masina . Daca vrea cineva sa vina in masina , dati un telefon .

 

Am vb acuma si cu Mihai de la Sebes , si a spus ca daca se trezeste , ar vrea sa ajunga si el la Archia la concurs , .........dar cu siguranta ne vom vedea cu el la Orastie la o cafea , unde ne vom vedea si cu bikerii din Orastie .

 

De acolo o luam pe traseul propus : Orastie - Geoagiu sat - Balsa - Almasu Mare - Bucuresti Bradului - Brad - Crisan - Tebea - Deva .

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din nou "se schimba modificarea" . Voi veni cu baietii din Sebes, ei vor participa la concurs. Ajung acolo cu masina si motoarele pe platforma. Io vin cu dominatoru'. Pe urma... povestim acolo si vedem ce si cum.

Tine Doamne toamna lunga ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Va invitam sa participati la :

 

Proiectul turistic ,, FREE BIKERS MOTO ADVENTURES ''

Turism moto de calitate si in Romania .

 

** Suntem un grup de prieteni , care vrem sa facem ca TURISMUL MOTO sa fie mai usor si placut de practicat in Romania .

** Vrem sa aratam lumii ca avem o TARA MINUNATA , iar cu aceasta ocazie sa va ajutam sa o descoperiti !

 

Mai multe detalii gasiti aici : /index.php?showtopic=613743

 

 

Va asteptam cu drag ! echipa ,, Free Bikers Moto Adventures ''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Achimoto , intrebare ...... domnul de mai jos... face parte din clubul vostru ?

 

...............................................................................in rest..bafta si asfalt uscat cind o fi sa fie !

 

comentariu lui este in partea de jos a paginii : /index.php?...p;#entry2716652

 

Deoarece mi-se pare numele clubului scris la avatar aproximativ la fel cu al vostru , dar emblema este alta ..........

Ma lamureste si pe mine cineva ?

SA NE VEDEM CU BINE LA TURELE moto organizate de voi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...