Sari la conținut

Plimbare In Weekend.......cine Vine?


GR8
 Share

Postări Recomandate

Ar fi si culmea sa nu te duci la o intalnire organizata de tine...:crack:

 

Mircea vorba aia , orice se poate pe lumea asta banana.gif

 

Sa ne vedem cu bine la beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 573
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se incumeta cineva de o intrunire la Casoaia in weekendul viitor?..Eu o sa merg de vineri..ma insoteste cineva? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am in plan sa merg la urmatoarele evenimente moto ......... cine doreste sa vina ???

 

- Intalnirea - MOTOSAPIENS PARTY 2012 - Drobeta Turnu Severin - DATA 01 - 03 iunie -

 

- Intalnirea - SEAWOLFS BIKE FEST - CONSTANTA -- Data 08 - 10 iunie -

 

- Intalnirea - CHARPATHIAN'S SOFT ENDURO MEETING - Muntii Sureanu , Langa Transalpina --- Data 15 - 17 iunie .

 

 

Asa asa de incalzire pentru inceput de nou sezon moto 2012 :cheers: ............. Lista cu locatii va continua clar doar pe :moto:

 

La Drobeta vin si eu, clar...mi-am rezervat o rulota ca n-am chef sa car dupa mine cort si echipament de campare 400 de km...la restul nu stiu...Seawolves sigur nu, ca nu-mi permite programul(desi imi doresc sa ajung acolo de 2 ani :-L), si la Sureanu nu prea am ce cauta cu motoreta mea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare tine vremea cu noi la Drobeta? Eu tare as mai merge mai ales ca am ramas cu valea Cernei nefacuta anul asta si la intoarcere Duminica as merge pe acolo ... Drobeta / Herculane / Cerna sat / Lacul Valea lui Iovan / Izbucul Cernei / Campul lui Neag / Petrosani / Deva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Muuuulta beree !!!

Muuuulta distractie !!!

Muzica Buna !!!

Oameni faini !!!

 

 

Festivalul de anul acesta este sub sloganul ,, PRIETENIE si RESPECT '' .

 

 

 

Va asteptamm !!! :cheers: :friends: :cheers:

post-59932-0-61309500-1342947982_thumb.jpg

Editat de Nistorescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Triplu xxx mai spune-mi si mie cand mai pleci in excursii ca poate vin si eu cu tine, pentru ca pe la noi nu stiu niciun posesor de enduro-touring si ma cam dau singur.

 

Ok, o sa iti dau mesaj. Sa iti citesti doar destul de forumul. Uite si weekendul asta am fost plecat cu gasca ... pozele pe topicul dedicat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

La Tebea nu merge nimeni ?

:moto: :what:

 

Ba da Caline. Dupa cum am vorbit si la telefon ne vom aduna Duminica dimineata la ora 9.00 dimineata la terasa Sarmis la o cafea si plecarea va fi la ora 9.30 spre Tebea.

 

PS

Pentru Calin ora de intilnire este 7.00 dimineata poate asa ajunge si el la timp la ora 9.00 :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Va asteptam ca in fiecare an cu drag intampinandu-va cu tuica si slanina pe paine , la O INTALNIRE MOTO CA PE VREMURI !

la FREE BIKER'S WEEK editia 6-a a festivalului moto Hunedorean !

 

DETALII in link-ul de mai jos !

/index.php?/topic/699667-free-bikers-week-6-gurasada-park-hunedoara-15-18-august/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Maine ,, Duminica 26.04.2015 '' , iesire in Tara Zarandului , zona Blajeni - Rat , peisaje minunate , vremea extraordinara , se poate veni cu orice utilaj motorizat , noi deja suntem 3 - 4 motoare posibil si o masina .
TRASEU : Deva - Simeria - Uroi - Geoagiu - Balsa - Bucuresci Brad - Blajeni - si in ocol la Lupan Marius pe un deal fain facem gratarele , dupa cine vrea plimbare la picior , cine vrea endureala pana pe culmea RAT de unde se vad Retezatul si Apusenii , si dupamasa retur Brad - Chiscadaga - Deva
smile emoticon

CINE VINE ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

De curiozitate, ati fost numai cei 3-4? Cu ce motoare?

Dupa ce repar capra o sa urmaresc si eu iesirile voastre, poate ma luati si pe mine in plimbarea anuala.

Editat de Kapo di cAprilia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...