Sari la conținut

Poze Cu Moto Si Cu Voi....


GR8
 Share

Postări Recomandate

Salutare Dacule B)

Weekendu asta s-ar putea sa va fac o mica vizita, probabil am sa vin pana la Deva, intr-o mica plimbare, dar am sa te anunt.

Pana atunci numai bine de la Sibiu.

 

Capitala Dacilor e la Hunedoara nu la Deva...asa ca,vezi cum faci sa ajungi si aici ,bagi un ceai fierbinte la CRASH BAR sa nu faci CRASH la intoarcere :friends:

Hai noroc si vreme buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare Dacule :)

Weekendu asta s-ar putea sa va fac o mica vizita, probabil am sa vin pana la Deva, intr-o mica plimbare, dar am sa te anunt.

Pana atunci numai bine de la Sibiu.

 

0748257388

kisssandor17@yahoo.com

 

Daca vi sa ma anunti ca trebuie sa ne intalnim musai:))

Ca deocamdata nu cunosc TDM-isti in afara de Korben, pe motorul caruia am stat, si tre sa recunosc ca acum vreo 2 ani mi-am tras o poza cu motorul lui Ishmael:)) dar el nu stie:)) si nu ne cunoastem:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0748257388

kisssandor17@yahoo.com

 

Daca vi sa ma anunti ca trebuie sa ne intalnim musai:))

Ca deocamdata nu cunosc TDM-isti in afara de Korben, pe motorul caruia am stat, si tre sa recunosc ca acum vreo 2 ani mi-am tras o poza cu motorul lui Ishmael:)) dar el nu stie:)) si nu ne cunoastem:))

 

 

De acum stie! :P

Si.. Nu prea te vad bine.. de acum incolo.. (gluemsc.) :))

 

Noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0748257388

kisssandor17@yahoo.com

 

Daca vi sa ma anunti ca trebuie sa ne intalnim musai:))

Ca deocamdata nu cunosc TDM-isti in afara de Korben, pe motorul caruia am stat, si tre sa recunosc ca acum vreo 2 ani mi-am tras o poza cu motorul lui Ishmael:)) dar el nu stie:)) si nu ne cunoastem:))

Ok, daca am sa vin o sa te sun si ne vom intalni.

S-ar putea sa vin chiar maine, sambata.

Oricum vorbim, numai bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

La Multi Ani Caline! Sanatate si tot ceea ce-ti doresti!

Mesaj completat

La Multi Ani Caline! Sanatate si tot ceea ce-ti doresti!

Am postat unde nu trebuia,dupa aia vazui ca aveti topic special cu asta,scuze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
cam asa eram eu acum vreo 2 ani... :angry: pe bancile scolilor.

 

si in final.. vara trecuta visul a devenit realitate!!! :laugh:

 

Ne bucuram ca esthi printre noi !!!

SA NE VEDEM DE DRUMURI LA VARA !!!

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Am revenit la iubirea veche,motociclismul, dupa un an fara motor, si nu pot fi decat extrem de incantat. Dupa un soft-enduro Honda Dominator650, un CBR 600 F2 (cazut si transformat nereusit intr-o gluma de streetfighter), un GSX-F de 1100 cu "greutate" si o jucarie frumoasa dar total nepotrivita pt mine, si anume un R6 si o pauza de 1 an cum spuneam, am primit-o in familie pe noua mea "amanta" : V-Strom DL 1000, 2 cil. in V, 98 CP, si alte cele. Impresii si pareri despre noua achizitie nu pot da decat ca nu o prinde deloc zgribulitul din garaj si gheata asta frumoasa de inceput de martie. Va salut pe toti!

post-16149-1268173370_thumb.jpg

post-16149-1268173407_thumb.jpg

Editat de ovi_rosu2002
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit la iubirea veche,motociclismul, dupa un an fara motor, si nu pot fi decat extrem de incantat. Dupa un soft-enduro Honda Dominator650, un CBR 600 F2 (cazut si transformat nereusit intr-o gluma de streetfighter), un GSX-F de 1100 cu "greutate" si o jucarie frumoasa dar total nepotrivita pt mine, si anume un R6 si o pauza de 1 an cum spuneam, am primit-o in familie pe noua mea "amanta" : V-Strom DL 1000, 2 cil. in V, 98 CP, si alte cele. Impresii si pareri despre noua achizitie nu pot da decat ca nu o prinde deloc zgribulitul din garaj si gheata asta frumoasa de inceput de martie. Va salut pe toti!

 

Nu ai idee cat ma bucur ca ai trecut la un motor serios..nu de alta, dar m-ai alergat cu dracia aia de R6 pana la intalnirea de la Brasov de mi-au sarit capacele...era sa-mi pierd de vreo 2 ori garderoba pt ca goneam dupa tine.... :) . Acum insa putem vorbi de la egal la egal :)

Mesaj completat

sa-l stapanesti santos si fara incidente...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in HATEG se intampla ceva frumos si imi place ...........hmmmmm

Tu ai aparut cu frumusetea ta , Cosmin si-a luat Honda Varadero 1000 , si chestia e ca toti ati cam renuntat le vitezane ..........

 

SA O STAPANESTI SANATOS ,sa o iubesti si ingrijejsti , si sa ne vedem pe la cat mai multe evenimente , si cat mai des pe sosea .

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Achime!

Mai imbatranim si noi, ne apropiem de 30 si poate ne mai vine mintea la cap:) No offense celor cu vitezane, dar pur si simplu nu mai sunt pe gustul meu.

Sper sa ne vedem in curand!

Multumesc si tie Mircea si Shacalului!

V-am pupat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se inmultesc "stroamele "in judet.sa ai parte de el.

 

Se inmultesc enduro-touringurile,asta-i bine :wacko: ,bani de benzina sa fie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Hai noroc domnilor!Daca tot veni vb si de mine hai sa imi prezint si eu mobrele:detin o SUZUKI HAYABUSA K8 ,MV AGUSTA BRUTALE 910R si o HONDA VARADERO .Iar pe viitor (sper anul asta)sa adaug la garaj si un SUZUKI M1800 R INTRUDER .Despre motoare nu pot sa zic decat ca toate sunt diferite din toate punctele de vedere dar sincer cel mai mult imi place pe varadero desi o am de putin timp e excelenta pt drumurile de la noi si mai ales pt cei care vor sa faca drumuri mai lungi de 500km,cu busa,desi nu e supersport pe mine cel putin ma oboseste la un drum de mai mult de 400 sau 500 km,iar agusta e un motor dupa parerea mea de tinut in sufragerie si admirat,cel mai impresionant la moto asta este cuplul care se simte de imediat dupa relanti si sunetul inconfundabil.o sa incerc sa pun si niste poze daca reusesc ca s nou pe forum si na...intelegeti voi.

post-56040-1270676577_thumb.jpg

post-56040-1270676667_thumb.jpg

post-56040-1270676712_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc domnilor!Daca tot veni vb si de mine hai sa imi prezint si eu mobrele:detin o SUZUKI HAYABUSA K8 ,MV AGUSTA BRUTALE 910R si o HONDA VARADERO .Iar pe viitor (sper anul asta)sa adaug la garaj si un SUZUKI M1800 R INTRUDER .Despre motoare nu pot sa zic decat ca toate sunt diferite din toate punctele de vedere dar sincer cel mai mult imi place pe varadero desi o am de putin timp e excelenta pt drumurile de la noi si mai ales pt cei care vor sa faca drumuri mai lungi de 500km,cu busa,desi nu e supersport pe mine cel putin ma oboseste la un drum de mai mult de 400 sau 500 km,iar agusta e un motor dupa parerea mea de tinut in sufragerie si admirat,cel mai impresionant la moto asta este cuplul care se simte de imediat dupa relanti si sunetul inconfundabil.o sa incerc sa pun si niste poze daca reusesc ca s nou pe forum si na...intelegeti voi.

 

Bine ai venit si pe forum , bravo ca iti prezinti bestiile aici -- sa vada ochiul tuturor frumusetile tale .

Ai unu dintre cele mai complexe garaje moto din judet .....visul oricarui biker sa aiba toate genurile de motociclete in garaj .

 

Asteptam sa vedem si poze cu noul chopper .

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc domnilor!Daca tot veni vb si de mine hai sa imi prezint si eu mobrele:detin o SUZUKI HAYABUSA K8 ,MV AGUSTA BRUTALE 910R si o HONDA VARADERO .Iar pe viitor (sper anul asta)sa adaug la garaj si un SUZUKI M1800 R INTRUDER .Despre motoare nu pot sa zic decat ca toate sunt diferite din toate punctele de vedere dar sincer cel mai mult imi place pe varadero desi o am de putin timp e excelenta pt drumurile de la noi si mai ales pt cei care vor sa faca drumuri mai lungi de 500km,cu busa,desi nu e supersport pe mine cel putin ma oboseste la un drum de mai mult de 400 sau 500 km,iar agusta e un motor dupa parerea mea de tinut in sufragerie si admirat,cel mai impresionant la moto asta este cuplul care se simte de imediat dupa relanti si sunetul inconfundabil.o sa incerc sa pun si niste poze daca reusesc ca s nou pe forum si na...intelegeti voi.

 

 

Bun venit in comunitate (cel putin in cea de pe forum) :blink: Frumoasa colectia ta! sa ai parte de ele fara incidente. Bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc domnilor pt primirea prieteneasca in comunitatea noastra de pe forum a hunedorenilor.Ms mult Marius si Mircea pt aprecieri,iar in legatura cu chopperul o sa pun si cu el imediat ce o sa il am ,dar ma gandesc ca doar prin toamna cam asa o sa vina.HAI NOROC si sa ne vedem cu bine !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Yamaha TT600e din 2000 pe muntii din Valea Jiului.

 

Bine ai venit printre noi , aici pe forum .

Te asteptam si prin zonele nostre pe aici , prin muntii de langa Hunedoara .

Te asteptam si la vara la FREE BIKERS WEEK 2010 , intalnirea moto de la Hunedoara .

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...