Sari la conținut

BURSA LOCALA


subzeror
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 403
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ar mai fi de discutat

Toba e atinsa dar asta nu e o problema ca am ceva variante in cap ...pozibile modificari sau o alta toba... Cat despre pret , vazand cum stau lucrurile pe piata m-am gandit la 2200 . Intradevar am culcat o intr o curba dar defectele sunt minore si doar estetice , cat despre asta am asteptat sezonul-mort ca sa ma ocup de acest aspect. Iarna se repara motoarele:D...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,iarna asta m-am hotarat sa-mi schimb si eu motorul.yamaha virago 535 negru,motor 2YL,46 cai ,din 93',perfecta incepatori.pt cei interesati trimiteti un PM.trimit foto si discutam de pret.[apropo eu il dau ca sa schimb un an categoria,adica sa-mi iau un transapl sau un f650].

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

interesanta oferta cu bmw f 650,din coincidenta eu chiar asa unul vroiam sa-mi iau.daca l-as da pe al meu pana sa il vinzi tu pe al tau poate rezolvam noi ceva.asa ca poate stii pe cineva care cumpara un virago 535.si asa poate ti-l iau eu.mai vb .safe ride.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesanta oferta cu bmw f 650,din coincidenta eu chiar asa unul vroiam sa-mi iau.daca l-as da pe al meu pana sa il vinzi tu pe al tau poate rezolvam noi ceva.asa ca poate stii pe cineva care cumpara un virago 535.si asa poate ti-l iau eu.mai vb .safe ride.

 

un pret? de curiozitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super ocazie!!! Honda CBR 600 F1, acte in regula, itp 2010, stare buna de functionare...vopsea originala cu mici defecte optice. Ofer un cauciuc spate in stare buna bonus. Pana pe data de 20 noiembrie (2008) sunt dispus sa o las in 900 de euro!!! Poate fi vazut in jud sv. pe data de 20-21-22 noiembrie. Detalii+poze: dantu2005@yahoo.com, ori click pe semnatura.

post-11456-1226744713_thumb.jpg

post-11456-1226744727_thumb.jpg

post-11456-1226744741_thumb.jpg

post-11456-1226744754_thumb.jpg

post-11456-1226744763_thumb.jpg

Editat de dantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...