Sari la conținut

Plimbare 31 0ct - 02 Nov


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plimbareata noastra, Florina sotia lui Vladut a nascut azi dimineata pe la ora 11..........au o fetita mica de 3,5kg ...........SA TRAIASCA TOTI SANATOSI !!!!! .................si cand te gandesti ca ieri tocmai ne spunea ca peste doua saptamani o sa-i vina sorocul ......... :)

Cine vrea sa-l sune pe tatic (Vladut) pentru felicitari aveti numarul lui de telefon .. 0728 112 461

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbareata noastra, Florina sotia lui Vladut a nascut azi dimineata pe la ora 11..........au o fetita mica de 3,5kg ...........SA TRAIASCA TOTI SANATOSI !!!!! .................si cand te gandesti ca ieri tocmai ne spunea ca peste doua saptamani o sa-i vina sorocul ......... :D :)

Cine vrea sa-l sune pe tatic (Vladut) pentru felicitari aveti numarul lui de telefon .. 0728 112 461

MAMICA

 

P9221004.jpg

 

SI TATICUL

 

P9221012.jpg

 

:) :)

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti, diseara facem o surpriza placuta si mergem pe la ei la spital sa-i vedem?

 

Este la spitalul Polizu etaj 3 rezerva 21............eu o sa fiu acolo cu Iulia pe la ora 20,30

 

Si ceva poza de sambata:

PICT0424.jpg

PICT0422.jpg

PICT0428.jpg

PICT0427.jpg

PICT0425.jpg

PICT0420.jpg

PICT0418.jpg

PICT0408.jpg

PICT0415.jpg

PICT0398.jpg

PICT0413.jpg

PICT0411.jpg

PICT0382.jpg

PICT0385.jpg

PICT0389.jpg

PICT0431.jpg

PICT0430.jpg

PICT0429.jpg

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Florinei si tie, Vlad, din partea noastra (eu + Cosmina!).

 

Ina, mi-ai facut o pofta... Ma duc sa-mi fac 2 ochiuri :moto:

 

Multumesc !!!

 

Pe 31 este Halloween :blink: , asa ca fiecare trebuie sa aiba cea mai trasnita costumatie !!!

Avem si un premiu :rusinica: (substantial chiar) pentru cea mai haioasa costumatie sau deghizare, asa ca dati frau liber imaginatiei, lasati orice problema acasa si hai sa facem iara un show :D mai frumos ca cele de pana acum, doar este ultima plimbare :blink: pe anul asta, nu?

 

Gingiu, Alex Florine de data asta trebuie sa animati petrecerea si mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc !!!

 

Pe 31 este Halloween, asa ca fiecare trebuie sa aiba cea mai trasnita costumatie !!!

Avem si un premiu(substantial chiar) pentru cea mai haioasa costumatie sau deghizare, asa ca dati frau liber imaginatiei, lasati orice problema acasa si hai sa facem iara un show mai frumos ca cele de pana acum, doar este ultima plimbare pe anul asta, nu?

 

Gingiu, Alex Florine de data asta trebuie sa animati petrecerea si mai mult.

 

Florine, mi-ai luat "vorba din gura", cum se zice pe la noi...

Eu deja ma pregateam ... cu costumatia...Sa iau mai multe???? Fetele???? Care de ce aveti nevoie???!! :rusinica:

Baieti, ce propuneti??? Bagam o tema la costumatii sau fiecare cu ce are??

Si, apropos, am luat boxe pt laptop, cica cu subwoofer... ca sa nu mai ascultam muzica la tv... :D

@silviu (care a fost cu noi la bran): ai spus ca esti DJ... asa ca.... ce facem???!! vii??!! bagi muzica??!!!

 

 

 

 

@ am gasit pe forum, la noi, la rahovari, anuntul asta...

vi-l dau si voua, poate, cine stie, putem ajuta cumva...

 

"o sa va rog macar sa cititi ...

multumesc

 

/index.php?showtopic=282095 "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu deja ma pregateam ... cu costumatia...Sa iau mai multe???? Fetele???? Care de ce aveti nevoie???!! :rusinica:

Baieti, ce propuneti??? Bagam o tema la costumatii sau fiecare cu ce are??

@silviu (care a fost cu noi la bran): ai spus ca esti DJ... asa ca.... ce facem???!! vii??!! bagi muzica??!!!

Costumatia cea mai haioasa , urata :blink: , murdara, rupta sau cum vreti voi castiga premiul cel mare care :moto: !!!!!

Ca fete participante sunteti 6: Iulia a mea sotie, Vera sotia lu' Macarena, Alina a lu' Gingiu :blink: , Alina a lu' Victor, Cristina a lu' Florin si nu cea din urma sora noastra Ina.

Silviu, s-a dat la fund de la Bran, crred ca nu isi mai revine de la :D

 

.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreme frumoasa vreme frumoasa

 

da nu mai vrea nimeni sa mearga? sa imi recuperez si eu banii sa ma plimb pe la serviceuri sa imi repar mobra?

 

Bag seama ca nu ati vorbit, locul tau este dat de mult (de cand l-ai scos la vanzare). Joi la academie sa iti recuperezi banutii.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreti sa organizam ceva indoor vineri noapte sau ati prefera sa rezervam ceva la un club in Valcea unde are loc o petrecere de Halloween? Astept pareri...Eu nu merg cu mobra ca n-am manere incalzite ;) ... mai am un loc liber in masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreti sa organizam ceva indoor vineri noapte sau ati prefera sa rezervam ceva la un club in Valcea unde are loc o petrecere de Halloween? Astept pareri...Eu nu merg cu mobra ca n-am manere incalzite :blbl: ... mai am un loc liber in masina

 

Eu unul zic sa facem ceva indoor ca sa se castige si premiul, nu? Aha pana la urma cred ca doar eu, Ina, Florin si Alin suntem cu moto ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As merge si eu cu moto dar inca ma mai doare mina ;) si nu cred ca reusesc sa merg si cu pasager

 

ps. Iulia vine cu masina?

 

Nu am discutat problema masinilor, joi in functie de vreme si de sanatatea unora stabilim exact ce si cum plecam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreti sa organizam ceva indoor vineri noapte sau ati prefera sa rezervam ceva la un club in Valcea unde are loc o petrecere de Halloween? Astept pareri...Eu nu merg cu mobra ca n-am manere incalzite :( ... mai am un loc liber in masina

 

 

Daca e vremea asa de buna cum se anunta...vin cu motorul. Asa ca mai bifati unul pe 2 roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vremea asa de buna cum se anunta...vin cu motorul. Asa ca mai bifati unul pe 2 roti.

 

Salut ideea !!!

 

 

din ciclul o sa fie uber frig si n-am manere incalzite si strampii nu fac fata nu cred ca vin cu moto.

daca ma costumez in betiv se pune ?!

 

Daca costumatia va fii coma alcoolica, da se pune.

 

Se anunta super vreme !!!!

 

joi la academia militara la ora 19 sa discutam toate amanuntele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...