Sari la conținut

Plimbare 31 0ct - 02 Nov


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ai grija ce zici ca acum apare but.jpg sa iti dea cu insecticid pe la pistil, asta dupa ce te mangaie pe la stamila si te polenizeaza dupa !!! :disappointed: :lol: victorie victorie

 

 

 

 

Baia :lol: a revigorat toata petrecerea !!! Iar data viitoare :lol: promitem ca de la petrecere sarim direct in micul dejun

 

 

 

Multumim de aprecieri, dar ca sa iti dai seama cu adevarat de ce se intampla cand facem o plimbare din asta trebuie sa fi acolo. Ai energie si zambete pe buze o saptamana intreaga chiar daca se ofera 4 persoane sa ti/o strice, nu or sa reuseasca.

:)

 

Ce ziceti voi de inca una ULTIMA DE DATA ASTA cu conservele tot pe la munte ca sa ne dam cu punga pe partie in data de sambata 29 noiembrie - luni 1 decembrie ( ca este zi libera)

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta cazare si mai ales mincare ca de drink ne descurcam noi :disappointed:

 

Vrem loc cu multa zapada sa incercam ceva cu ATV

 

 

Ps. Stiu ca nu prea iti place cu ATV-ul dar te dam noi pe brazda

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta cazare si mai ales mincare ca de drink ne descurcam noi :lol:

 

Vrem loc cu multa zapada sa incercam ceva cu ATV

 

 

Ps. Stiu ca nu prea iti place cu ATV-ul dar te dam noi pe brazda

 

Imi place dar nu pe asfalt :disappointed:

 

Vic nu te mai saturi vad :lol:

il iei pe Arnold1 sa ne traga cu sania pe toti ?!

:lol:

 

 

DA DA DA DA sa stau ca ""boerul"" pe sanie si Mij sa lucreze muschi fesieri pentu nenea asta but.jpg

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place dar nu pe asfalt

 

Pana la 29 noiembrie eu va invit pe 7 noiembrie, de ziua mea, la sinaia, daca va face placere.

Am 3 camere duble si un apartament in care pot dormi 6 persoane...k kdou din partea mea... :disappointed:

Si maine vad daca mi-au aranjat ceva prietenii si pe la vreun club, restaurant, ceva...

Astept sa va abonati, fie cu moto, fie cu conservele...fie solo, fie cuplati...

Din ce am vb ultima data cu vera, sotia lui cristi, a ramas stabilit ca ei vor veni, deci o camera e ocupata deja.

Asa ca mai astept 8 bucatzi la apel :lol:

adica 8, ca sa ne lafaim... dar daca sunt doritori, eu zic ca om putea sa ne si inghesuim, nu??

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha sa traiesti soro iar de invitaie ma bucur sa aud dar nu stiu cum o sa ma impart, dupa cum sti trebuie sa ajung si pe la Caracal la botezul lui Vladut, asa ca imi va fi destul de greu sa ajung si pe la munte, dara daca iese ceva in bucuresti sunt prezent..........

 

Negocierea a cazut acolo, incerc in alta parte !!!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor cam groasa treaba cu muntele in perioada asta ( incepe sezonul) nu vor astia sa acorde discount-uri cam deloc pana acum am gasit cea mai ieftina in Predeal langa partie ca vreti la ski si sanie, nu?........ la 3 *** cu 230 lei-2 nopti si toate mesele, ce ziceti????

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la 29 noiembrie eu va invit pe 7 noiembrie, de ziua mea, la sinaia, daca va face placere.

Am 3 camere duble si un apartament in care pot dormi 6 persoane...k kdou din partea mea... :disappointed:

Si maine vad daca mi-au aranjat ceva prietenii si pe la vreun club, restaurant, ceva...

Astept sa va abonati, fie cu moto, fie cu conservele...fie solo, fie cuplati...

Din ce am vb ultima data cu vera, sotia lui cristi, a ramas stabilit ca ei vor veni, deci o camera e ocupata deja.

Asa ca mai astept 8 bucatzi la apel :lol:

adica 8, ca sa ne lafaim... dar daca sunt doritori, eu zic ca om putea sa ne si inghesuim, nu??

ok .ok. ok Ai grije cu cine ma inghesui ca s-ar putea sa-mi placa :lol:

 

Fratilor cam groasa treaba cu muntele in perioada asta ( incepe sezonul) nu vor astia sa acorde discount-uri cam deloc pana acum am gasit cea mai ieftina in Predeal langa partie ca vreti la ski si sanie, nu?........ la 3 *** cu 230 lei-2 nopti si toate mesele, ce ziceti????

Suna bine oferta(vezi ce ne dau de mincare ) .Sa verific ce program are Vera si te anunt

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha sa traiesti soro iar de invitaie ma bucur sa aud dar nu stiu cum o sa ma impart, dupa cum sti trebuie sa ajung si pe la Caracal la botezul lui Vladut, asa ca imi va fi destul de greu sa ajung si pe la munte, dara daca iese ceva in bucuresti sunt prezent....

 

daca pleci la vladut, sa nu pleci fara sa-ti dau si eu cadourile pt pitica...si daca vezi si ce suzeta i-am luat azi de la KTM .... trebuie s-o invatam de mica motociclista :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...