Sari la conținut

Intrunirea De La Naipu


Alveola
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 230
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Brava bah bajeti, a fost super...atmosfera superba, mai putin la 4:20 dimineata cand DMW-ul nu mai stia pe cine sa trezeasca in afara de mine(DATA VIITOARE PE BUNE CA TE-NEC!!!) :baldy: :cheers: ....haleala pentru toti, bere la geru, vocta, chitari, bongos...voci mai mult pe langa, toate bune si frumoase.

Merci Hraciogule ca m-ai tarat pana acolo, Rontz si Zidu ca m-ati lasat sa-mi aduc aminte cum se mai trage cu gun-ul, Joe si Alveola pentru un uichend SUPEEER!!!!La Multi Ani inca o data si sa va bucurati de viata voastra cat mai nebun posibil...

Bafta`n Trafic si Asfalt Uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu a cui e casca pe care am imprumutat-o... Astazi o voi lua eu sau ajunge la aleko, depinde de situatie! La cine trebuie sa ajunga?

245830[/snapback]

 

de la mine ai imprumutat-o... :cheers:

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un singur cuvant: SENZATIE!

Cea mai reusita iesire de anul asta, categoric!

LMA inca o data celor 2 impricinati! Felicitari maxime!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAH, LA CINE A RAMAS APARATU MEU DIJITAL, CA NU AM CE POZE SA PUN FARA EL???

245820[/snapback]

 

 

ramane valabila intrebarea!!!

 

 

 

kevlare, nu te mai plange!!! te-am trezit la 4 dimineatza pentru ca noua ne era somn shi trebuia sa ne pazeasca cineva de urshi!!! :cheers: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost tzatza de matza!!!

 

Asa da intrunire. Pacat ca au fost cam lacomi tzaranii aia notorii. Dar...

 

:cheers:  :baldy:  :baldy:  :)

 

Bah cat'a bereeeee

ESCULE: am vazut ca ai prins pestisoru de aur.... ce porunci i-ai dat?  :crack:  :crack:  :10:  :crack:

245832[/snapback]

 

Mah n-am apucat sa-i mai dau nici o porunca, finca dupa ce l-am pupat a intrat brusc in coma alcoolica. Dar promit ca data viitoare il pun in borcanu cu apa si dupa ce ma trezesc il pup si-i dau poruncile:

 

1. Toate conservele sa fie de hartie

2. Motocicletele sa consume 1 litru benzen la mia de km

3. Sa nu se mai strice nici o motocicleta.

 

Mai astept propuneri de porunci. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER DISTRACTIE!!! LA multi ani sarbatoritilor! M_am simtit extraordinar! ma uitam acum la poze si am dat peste pozele de la baizid! :crack: :10: :crack: cat sunt de tari! Oare cine sunt persoanele acelea "sexoase" imbracate la...frunza??? :angry: Iar wolf...a fost cel mai tare! :baldy: :crack: :) :cheers: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica... dimineata pe la pranz... wolfu dormea tun pe ponton... ma duc la el si-l trezesc... plecase aproape toata lumea. Deschide juma de ochi si mormaie ceva. In momentul ala se aude un tunet. Fratilor... n-ati vazut in viata voastra asa ceva. Speedy Gonzales era un puturos. :cheers: A sarit wolf de 10 metri in sus si a inceput sa urle:Bah, plecarea ca vine ploaia... :) Apoi a realizat ca majoritatea plecasera si era printre ultimii ramasi. :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica... dimineata pe la pranz... wolfu dormea tun pe ponton... ma duc la el si-l trezesc... plecase aproape toata lumea. Deschide juma de ochi si mormaie ceva. In momentul ala se aude un tunet. Fratilor... n-ati vazut in viata voastra asa ceva. Speedy Gonzales era un puturos.  :cheers: A sarit wolf de 10 metri in sus si a inceput sa urle:Bah, plecarea ca vine ploaia...  :crack: Apoi a realizat ca majoritatea plecasera si era printre ultimii ramasi.  :baldy:  :baldy:

245931[/snapback]

 

Normal...bei....am stiut eu ce am stiut....daca nu ma trezeam atunci nu mai impingeam la motor 1 ora pe panta aceea dragutza (am botezat'o "mica noroioasa".......ci cred ca impingeam vreo doua ore...pe putin..

Noroc cu Rontz cel voinic..care nu vroia sa renunte la rucsac si impingea de zor la motor...si cu DMW-ul cel aprig care vazand ca treburile se complică, lasa 1 bucată DMW-ita sus la adapost si venii si el sa dea o mana de ajutor...fara el acolo ramaneam..

A..noroc si cu tăranu care a urcat cu o carutza plina de paie...si a donat vreo doua brate sănătoase pe care sa le arunce domnul Ront sub roata spate (am incercat cu izoprenu...si nu atzinut faza)..

Concluzia e ca am mai avut inca un episod (cred ca incep sa ma specializez) de enduro cu VACA....e sublim va recomand..am febra si acu'...nu-ti mai trebuie sală :10:

Si apropos ....pe ponton nu dormeam....ci momeam "somnu' "..da n'a venit căci a fost speriat bine cu o seara inainte de unii care, au incercat sa-l prinda...la râmă....cred ca ori a fost dezorientat de multimea momelilor ori...nu a fost incantat de calitate (subcutanată) ... era caldă apa dar afară era si mai cald.... :crack:

P.S. DMW-ule ai gasit aparatu?????

P.P.S. Aviz "posnasilor"......Nu-mi place sa rămân dator.... :)

Editat de wolf4mwolf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...