Sari la conținut

Cupa Endurocross From Hell


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ervin odorhei

olha laci satu mare!!!! :lol:

 

:P

 

si la B otto mircea din mures e un pilot f rapid pe orice circuit. Bocarnea junior s-a tinut pe locul 2 pana a facut pana - fara sa se mai fi dat pe circuit. IN rest nu aveau nici unul sansa sa il prinda. Nagy de la Satu Mare e intre primii cu 11 ture insa nu cred ca e la fel de rapid pe motocross ca Otto.

 

Eu puneam problema asa - se simte vreunul nedreptatit de locul castigat?

 

@RGR - tu te-ai dat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am dat desi am astepta cursa asta f mult. si acum ma intreb de unde mi-a venit acel gand salvator care m-a facut sa ma intorc din drum si sa ma duc sa ma dau pe trasee cunoscute. a fost o zi senzationala. multumesc ca mi-ai adus aminte!

hai sa vedem cluburile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m-am dat desi am astepta cursa asta f mult. si acum ma intreb de unde mi-a venit acel gand salvator care m-a facut sa ma intorc din drum si sa ma duc sa ma dau pe trasee cunoscute. a fost o zi senzationala. multumesc ca mi-ai adus aminte!

hai sa vedem cluburile.

 

draga rOgEr : OVER !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca Bocarnea junior are atata eleganta si fair play incat sa recunoasca un concurent mai bun ca el nu are nici o legatura cu lipsa de sportivitate a celor care au nesocotit regulamentul si s-au antrenat pe circuit. Aici spun punct acestui subiect. Felicitari organizatorilor pentru efortul depus pentru aceasta cursa! Le doresc sa ajunga la cat mai multe editii!

 

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim. La anu' o facem iarasi. Iata si Pozele facute de fotograful nostru. Acestea au fost vizionate si de concurentii ramasi la cheful de dupa concurs.

 

Si un filmulet pe care am facut-o sa vada si cei care nu au fost acolo ce s-a intamplat in Mures, in data de 8 noiembrie 2008.

Editat de hexakuemion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca Bocarnea junior are atata eleganta si fair play incat sa recunoasca un concurent mai bun ca el nu are nici o legatura cu lipsa de sportivitate a celor care au nesocotit regulamentul si s-au antrenat pe circuit. Aici spun punct acestui subiect. Felicitari organizatorilor pentru efortul depus pentru aceasta cursa! Le doresc sa ajunga la cat mai multe editii!

 

Dan Morar

:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...