Jump to content
Sign in to follow this  
APASU"

Jeff Se Intoarce Acasa

Recommended Posts

si se va completa seria :dupa intoarecerea lui Jeff, va urma Razbunarea lui Jeff, Jeff si Robin, Jeff si Pocalul de Foc etc

si se va completa seria :dupa intoarecerea lui Jeff, va urma Razbunarea lui Jeff, Jeff si Robin, Jeff si Pocalul de Foc etc

Frumos era sa ii urezi si tu bun venit acasa si insanatosire grabnica lui Jeff, decat sa faci remarci fara sens. Dar felicitari atata poti atata faci.

Frumos era sa ii urezi si tu bun venit acasa si insanatosire grabnica lui Jeff, decat sa faci remarci fara sens. Dar felicitari atata poti atata faci.

m-ai spart la cimpanzeu! era o gluma. Nu ai perceput-o, stai jos!N-ai tu treaba cu ce ii urez eu lui Jeff si in ce fel.Si pot infinit mai mult si chiar iti pot arata dar nu pe forum ca ne vede lumea. Ai grija cu limbajul ca nu te-am jignit !!!

Edited by djeeckx

m-ai spart la cimpanzeu! era o gluma. Nu ai perceput-o, stai jos!N-ai tu treaba cu ce ii urez eu lui Jeff si in ce fel.Si pot infinit mai mult si chiar iti pot arata dar nu pe forum ca ne vede lumea. Ai grija cu limbajul ca nu te-am jignit !!!

De unde ti-ai luat cimpanzeul?

Welcome home Jeff :)

probleme gogule ? nu stiu daca ai sesizat dar baietzii astia doi , ca si mine ,avem cam acelasi club . cind vei creste si tu mai mare si ajungi la pubertate ( si , implicit , te va lasa mama afara ) poate o sa'tzi spunem si cum sta treaba intre bikeri . pina atunci , nu uita sa iei untura de peste dupa fuecare masa .

respect

probleme gogule ? nu stiu daca ai sesizat dar baietzii astia doi , ca si mine ,avem cam acelasi club . cind vei creste si tu mai mare si ajungi la pubertate ( si , implicit , te va lasa mama afara ) poate o sa'tzi spunem si cum sta treaba intre bikeri . pina atunci , nu uita sa iei untura de peste dupa fuecare masa .

respect

respect respect.. da` si daca sunteti acelasi club ce??? nu am nimic cu nimeni dar remarca ta e un pic deplasata... adica tu esti boss'ul clubului si aia sunt poneii tai sau cum ca nu inteleg... sau sunt la clasa a II'a si tu a III'a si tu esti "spatele" lor??

bine ca ai scapat de spital, acasa e mai bine, cred.

iti doresc insanatosire rapida, jeff!

respect respect.. da` si daca sunteti acelasi club ce??? nu am nimic cu nimeni dar remarca ta e un pic deplasata... adica tu esti boss'ul clubului si aia sunt poneii tai sau cum ca nu inteleg... sau sunt la clasa a II'a si tu a III'a si tu esti "spatele" lor??

tu ce treaba ai pe aici? simti nevoia sa faci conversatie?

Krondstadt Bikers doreste respect intre membri sai, chiar si intrarea in club se face la recomandarea unui membru activ, dar din pacate unii membri fondatori ai acestui club prefera sa se ia de cei care folosesc un limbaj civilizat.

Djeeckx eu am inteles gluma ta referitoare la titlul topicului deschis de mine 'Intoarcerea lui Jeff acasa" ( Jeff care de asemenea este unul din membri fondatori ai acestui club moto Krondstadt Bikers), dar la fel cum tu ai glumit , la fel am facut si eu doar ca tu te-ai suparat.

Asfalt uscat si sper ca intalnirea de astazi a membrilor fondatori sa fi rezolvari la acele neclaritati si probleme discutate.

Mihai.grizzly cu respect dar stiu si eu cate ceva despre ce inseamna sa fii biker si ce reprezinta acest club Krodstadt Bikers.

Krondstadt Bikers doreste respect intre membri sai, chiar si intrarea in club se face la recomandarea unui membru activ, dar din pacate unii membri fondatori ai acestui club prefera sa se ia de cei care folosesc un limbaj civilizat.

Djeeckx eu am inteles gluma ta referitoare la titlul topicului deschis de mine 'Intoarcerea lui Jeff acasa" ( Jeff care de asemenea este unul din membri fondatori ai acestui club moto Krondstadt Bikers), dar la fel cum tu ai glumit , la fel am facut si eu doar ca tu te-ai suparat.

Asfalt uscat si sper ca intalnirea de astazi a membrilor fondatori sa fi rezolvari la acele neclaritati si probleme discutate.

Mihai.grizzly cu respect dar stiu si eu cate ceva despre ce inseamna sa fii biker si ce reprezinta acest club Krodstadt Bikers.

am inteles pozitia ta dar tot m-ai atacat gratuit.Nu a fost o gluma si daca a fost nici macar nu ne cunoastem asa ca nu vad de ce am face glume de genu' unul cu celalalt.oricum, vorbim mai multe cand ne vom intalni si atunci poate o sa intelegi ideea

Multa rabdare si recuperare cat mai rapida Jeff,facem si noi o vizita saptamana viitoare,sanatate

Asa,dar totusi inaintea aparitiei noilor episoade ........................CINE E JEFF????????

Mai in serios vorbind ,va multumesc pt toti pt.ajutor,incurajare sau pur si simplu pt un gand bun sau o vorba buna,recuperarea va fi foarte lunga ,de abia peste 3 luni voi putea sa calc pe ambele picioare,dar cu rabdare sper sa trec si peste asta.

DRIVE SAFE

Asa,dar totusi inaintea aparitiei noilor episoade ........................CINE E JEFF????????

Mai in serios vorbind ,va multumesc pt toti pt.ajutor,incurajare sau pur si simplu pt un gand bun sau o vorba buna,recuperarea va fi foarte lunga ,de abia peste 3 luni voi putea sa calc pe ambele picioare,dar cu rabdare sper sa trec si peste asta.

DRIVE SAFE

:) Draga Europule, astia romani da afara singurul ungur din salonul 106.

Jeff-uleee! vin sa te stresez diseara :)

Edited by Achile

bine ai venit acasa jeff....'chicioare de piatra de acum incolo!

Multa sanatate Jeff si din partea mea, cea care te-a stresat la ultimul party moto :)

:) Draga Europule, astia romani da afara singurul ungur din salonul 106.

Jeff-uleee! vin sa te stresez diseara :)

pe draq....hunu a dat spaga la "intrari triaj" si tot timpul erau mai multi hunii decat....haltii

personal nu il stiu pe JEFF da am citit multe despre el pe forum.

ii doresc si eu insanatosire grabnica, si recuperare rapida!!!

Jeff a trecut deja pe roti, ca nu mai are rabdare...deocamdata e pe 4 roti, dar cand face wheelie e pe doua......ca pe Viraga, ce sa mai :) ....

post-5192-1224491196_thumb.jpg

Evident, sub atenta supraveghere a doftorului...care mai inchide ochii cand unguru' face nazbatii :) !

Edited by Skywalker

Multa sanatate Jeff si sa te revedem cat mai repede pe 2 roti :)

din pacate ptr Bera si Jerry ..Jeff is back. Gata s-a terminat cu papica si distractia la Cati.

ca sa raman in ton cu Gixu: Jeff si vreju de fasole. Eu zic sa facem un topic nou cu variatiuni pe tema...

Bafta Jeff mai ai un pic si le dai picioare in chiur la toti..

nu te-am uitat cu filmele..

Insanatosire grabnica Jeff !!! Iarna-i lunga, Omatu-i mare , Semne bune anul are... Deci pana la primavara viitoare ai timp sa-ti intaresti oasele si sa-ti incalzesti cu ceva palinca stomacelu astfel incat la primavara sa calaresti pe plaiuri romanesti calul cu doua roti ce i-o lipsit lui Attila The Hun

:) :)