Sari la conținut

kawasakimann
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 700
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare fratilor scuterishti !!! am shi eu o raketutza de vanzare ... sunt din constanta ... ador acest scuter .. dar din pacate pt el mi-am luat carnetul shi odata cu el shi un motor .. asha ca sunt nevoit sa il vand cu toate ca am investit mult in el de la bani la pasiune .. scuterul este un Aprilia SR R din 2008 cred ca majoritatea latzi vazut pe bikeshop ... am dat 2450 euro pe el am mai bagat 700 in el in piese plus manopera depasheshte cu brio pragul de 3000 euro .. sa va spun cate ceva despre el ..: piston cilindru malossi 70 cc ambreiaj malossi MHR , variator malossi delta cluthc MHR , toba gianelli silencer kevlar , manere plus capete ghidon HARIS set cauciucuri noi au 300 km , si acum cateva defecte optice minore ..MINORE am spus ..smile.gif 2 sgarieturi pe partea stanga .. am cazut de pe bordura cu el de cacao shtiu dar se mai intampla shi una pe partea dreapta am intrat intrun bou la semafor mi-a franat brusc in fazta shi nu am mai avut timp de reactzie ma rog sunt nesemnificative .. scuterul e beton .. are 13700 km fuge 100 lejer super demaraj .. mai ofer la el casca G-rex aceashi culoare piesele originale de schimb : toba manere coditza piston , cilindru minareli de 50 cm noi noutze , husa ... o sa las aici un link care duce direct la el aa e shi imatriculat toate actele in regula asigurare etc : http://www.bikeshop.ro/handler.php?act=vie...m&ID=259024 pretzul este 1500 euro negociabil acum cat nu a venit vara smile.gif ca la vara nush daca va mai fi negociabil eu va las sa va hotarati daca gasitzi altu asha la pretz mai bun sa ma anuntatzi shi pe mine ... nu accept variante vreau doar bani ... in italia unul ca asta nu il luatzi fara 1800 smile.gif cine shtie cunoashte wink.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vând Aprilia Classic 50 - înmatriculată, actele la zi, stare f buna, cauciuc nou spate, kit lant+pinion noi...etc===> mai multe detalii AICI

Pret: 3000RON

 

De asemenea vând si Malaguti F10- acte la zi, cauciuc spate nou+ frana tambur spate idem. Detalii aici

Pret: 1700Ron

Asfalt uscat si hai vară!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut bec cu 2 faze pentru aerox modelul asta: http://www.piese-scutere.ro/piese/CAMERA%20FOTO%20195.jpg

in special albastru xenon look care face lumina alba

sau normal.

As vrea sa fie si mai puternic decat originalul care are 35w/35w

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand piese de piaggio bravo =>

Motor cu set de 50 refacut (segmenti, cilindu , rulmenti , platina simering garnituri noi noute ) pret 150lei

Roti fata spate model cu patru spite , saboti folositi cca 500-600km , in stare buna 150lei (fara anvelope )

Alte piese ... 10-50lei depinde ce vreti si ce am ...

Preturile sunt absolut discutabile , negocieri numai pe PM .

 

Accept si schimburi cu alte piese => roti fata/spate cu spite (mobra /carpati etc ) , motor mobra , etc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt!

 

Pentru membrii forumului motociclism.ro, revista SCOOTER FUN le ofera ocazia sa-si expuna ofertele de vanzare (cu fotografie) pentru scuterele SH in paginile revistei pe o perioada de 2 luni GRATUIT. Nu trebuie decat sa trimiteti o fotografie cu scuterul de vanzare, o descriere a acestuia si pretul solicitat, datele de contact la info@scooterfun.ro. Fotografia trebuie sa aiba o rezolutie buna pentru a fi vizibila pe print.

 

Succes!

Editat de scooter fun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand un contra arc galben Malossi pentru motoare minarelli. Este sigilat in cutia lui cum l-am luat, dar nu l-am mai montat pentru ca am vazut ca deja aveam montat unul alb. Pret 55 Ron + transport prin posta.

Mesaj completat

scuze dar nu pot sa dau edit asa ca scriu alt post

 

Mai adaug la vanzare o toba stock pentru minarelli orizontal pe apa, arata foarte bine fara zgarieturi nu e indoita, are cam 1000km. Pret 120 ron putin negociabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

vand ptr peugeot speedfight aripa fata+suport, capacul de deasupra farului si maneta de frana fata...sunt noi, aripa-30e, suportul-15, maneta-10 si capacul-10e..neg daca careva le i-a pe toate...tel 0766476347

post-46044-1270570089_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PIAGGIO Liberty

an fabr. 2003

km 20600 Km

putere 15 CP

capacitatea 150 cmc in 4T

argintiu

stare buna

inmatriculata

 

alarma cu telecomanda, topcase GIVI, anvelopa fata 80%, anvelopa spate 90%, litrometru, oglinzile sunt comandate noi RMS

 

pret 750 euro neg.

 

0744340862

mess:contact.allegro

mail: contact.allegro@gmail.com

 

poze la cerere pe mail sau mai tarziu cand le voi putea incarca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand ptr peugeot speedfight aripa fata+suport, capacul de deasupra farului si maneta de frana fata...sunt noi, aripa-30e, suportul-15, maneta-10 si capacul-10e..neg daca careva le i-a pe toate...tel 0766476347

sau le dau pe toate cu 40 de euro.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...