Sari la conținut

Voshod


iuli-voshod
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

O schema electrica pentru cine are nevoie o postez aici! este cea originala din manualul de reparatii! :)

Mesaj completat

Are cineva de vanzare piese din motor de Voshod 3m-02?!? :P

post-32558-1288639616_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O schema electrica pentru cine are nevoie o postez aici! este cea originala din manualul de reparatii! :moto:

Mesaj completat

Are cineva de vanzare piese din motor de Voshod 3m-02?!? :kiss:

ce piese vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vind furca fata cu roata completa si bascula spate cu roata completa, tobe esapament cu cot.Preturi negociabile.tel.0722875230.Poze la cerere.

 

:)

Mesaj completat

Aceasta este piesa de care am nevoie din motor! am mai postat o data aici dar nu s-a gasit pe la nimeni... ;)

Mesaj completat

:duel:

Mesaj completat

Aceasta este piesa de care am nevoie din motor! am mai postat o data aici dar nu s-a gasit pe la nimeni... ;)

nu imi ia poza acum,nu stiu ce are...am sa incerc maine sa o pun!

Mesaj completat

hai ca l-am pacalit! asta ii piesa cu pricina! :(

post-32558-1289678937_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Fratilor mi-au mai ramas si mie ceva piese de Voshod 175....prin ograda

 

o roata, ghidon, carburator, vitezometru, semnalizari, stop spate, si ceva maruntisuri.

 

Daca este cineva interesat.......... :) astept PM

carb il vreau eu daca il mai ai cat vrei pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carb il vreau eu daca il mai ai cat vrei pe el

piesele de la @red bandit sunt cumparate de mine! el mai are valabile doar roata si ghidonul! :)

Mesaj completat

@voshodij pune te rog poze cu ce piese ai de dat, daca mai sunt valabile;

 

si haideti sa discutam fiecare ce are in plan sa imbunatateasca sau modalitati de iernare ptr motorete...

 

am sa incep eu, am dus-o la tara in magazia de piese,si am pus prelata pe a ptr praf! vreau in iarna asta sa-i verific jocurile peste tot,inclusiv la bolt si biela, o verificare a instalatiei electrice; o intretinere curenta! intre timp mai caut ceva piese din motor. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

@voshodij pune te rog poze cu ce piese ai de dat, daca mai sunt valabile;

 

Am spus in anunt ca am furca fata cu roata completa,bascula spate cu roata completa , tobele de evacuare cu coturi la ele si in plus am si carburator original de voschod.Poze pun pentru cine este interesat, toate cele mentionate in anunt sint in stare foarte buna,

 

Mesaj completat

@voshodij pune te rog poze cu ce piese ai de dat, daca mai sunt valabile;

 

Am spus in anunt ca am furca fata cu roata completa,bascula spate cu roata completa , tobele de evacuare cu coturi la ele si in plus am si carburator original de voschod.Poze pun pentru cine este interesat, toate cele mentionate in anunt sint in stare foarte buna,cine vrea poze da pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@voshodij pune te rog poze cu ce piese ai de dat, daca mai sunt valabile;

 

Am spus in anunt ca am furca fata cu roata completa,bascula spate cu roata completa , tobele de evacuare cu coturi la ele si in plus am si carburator original de voschod.Poze pun pentru cine este interesat, toate cele mentionate in anunt sint in stare foarte buna,

 

Mesaj completat

ma intereseaza poza cu carburatorul original,conform cartii tehnice trebuie sa fie un K62V(K62B) cu camera de plutire centrala. :)

Mesaj completat

Cineva o camera de Voshod 3,25 cu 16" made in URSS?!? nu gasesc pe nicaieri, si vreau cu valva turnata; m-am saturat de chinazariile cu valve mecanice! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cumpar stator Voshod, astept pm pt oferte.

Mesaj completat

cumpar stator Voshod, astept pm pt oferte.

 

Vand motocicleta, stator ars, in rest in stare buna, an 1992, proprietar, vopsea originala, defecte optice, set motor nou, cauciucuri noi, kit lant nou. 0729088563, pret 250E fix.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se da vochodul din imaginile de mai jos intreg sau pe bucati.De preferat ar fii intreg pt k eu stau foarte putin pe acasa sa am timp sa trimit colete. Pretul este de 200 euro.Precizez ca am cartea de identitate de la el deci se poate inmatricula. Momentan e data roata spate jos pt ca ii trebuie camera si cauciuc.Mai am si o gramada de piese de schimb pt ea Motocicleta se gaseste in Judetul Prahova Comuna Banesti.Ma puteti gasii aici pt detalii sau la tel:0786948674 ori la id de mess: S33king4.

post-20716-1293091270_thumb.jpgpost-20716-1293091264_thumb.jpgpost-20716-1293091260_thumb.jpgpost-20716-1293091241_thumb.jpgpost-20716-1293091234_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se da vochodul din imaginile de mai jos intreg sau pe bucati.De preferat ar fii intreg pt k eu stau foarte putin pe acasa sa am timp sa trimit colete. Pretul este de 200 euro.Precizez ca am cartea de identitate de la el deci se poate inmatricula. Momentan e data roata spate jos pt ca ii trebuie camera si cauciuc.Mai am si o gramada de piese de schimb pt ea Motocicleta se gaseste in Judetul Prahova Comuna Banesti.Ma puteti gasii aici pt detalii sau la tel:0786948674 ori la id de mess: S33king4.

 

gata mestere o mariti? frumoasa motoreta! bafta la vanzare!

 

p.s. cauta si tu prin piesele tale daca dai de un rulment cu role! :)

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Se da vochodul din imaginile de mai jos intreg sau pe bucati.De preferat ar fii intreg pt k eu stau foarte putin pe acasa sa am timp sa trimit colete. Pretul este de 200 euro.Precizez ca am cartea de identitate de la el deci se poate inmatricula. Momentan e data roata spate jos pt ca ii trebuie camera si cauciuc.Mai am si o gramada de piese de schimb pt ea Motocicleta se gaseste in Judetul Prahova Comuna Banesti.Ma puteti gasii aici pt detalii sau la tel:0786948674 ori la id de mess: S33king4.

post-20716-1293091270_thumb.jpgpost-20716-1293091264_thumb.jpgpost-20716-1293091260_thumb.jpgpost-20716-1293091241_thumb.jpgpost-20716-1293091234_thumb.jpg

Super Oferta pt motoreta asta!!! Se da si la schimb !!! Cu absolut orice,astept ofertele voastre pe forum sau pe mess!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca putin si este gata, am adunat piese pentru el din 'nspe parti

totusi nu stiu cum sa fac cu tobele, sa le las pe ale lui originale sau sa undesc coturile intr-o toba de cz 175???

si o poza cand era in stadiul de proiect

 

Mesaj completat

si cu saua terminata

Mesaj completat

sa pun o poza doua si cu operatia pe cord deschis a motorului care a fost in toamna ;)

post-46743-1295009639_thumb.jpg

post-46743-1295009658_thumb.jpg

post-46743-1295009669_thumb.jpg

post-46743-1295009704_thumb.jpg

post-46743-1295015018_thumb.jpg

post-46743-1295024545_thumb.jpg

post-46743-1295024553_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eheee...si iata ca zapada a venit iar, stam cu totii prin case sau garaje:P...eu am gasit pozele de acum trei ani(fara cateva zile) cu Voshodina sus pe masina...ce vremuri,ce drumuri...tocmai din Sibiu!

 

Vreau ca anul acesta sa merg inapoi cu ea,de data asta pe rotile ei, sa mai vada si ea Sibiul! :lol:

post-32558-1295781429_thumb.jpg

post-32558-1295781477_thumb.jpg

post-32558-1295781491_thumb.jpg

post-32558-1295781522_thumb.jpg

Editat de iuli-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...