Sari la conținut

Fete Motocicliste


Annone
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 748
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da gata, la 1 la aqua

repede cu rufele gelu acum cat e soare :angryfire:

Desigur draga mea ! S-au aliniat singure pe sara cand au vazut ce soare e afara. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e urat ;)

Eu cu Seawolves nu merg, am auzit ca pentru ei femeia tre` sa stea la cratita nu pe motor :) . Plus ca asta vara cand mergeam pe la butoaie vreo 2-3 erau mai sociabili. Acum no offence, e parerea lor, n`am ce comenta.

Avand in vedere ca stiu sa fac supa la plic, raman la motor. Bine ca exista Sabroso :blink:

 

 

Buna Ana. Imi pare rau despre ce ai auzit despre noi. Faptul ca nu ai auzit pe cineva de la noi facand acea remarca, ci ai auzit de la altii, probabil ca se datoreaza unei lipse de comunicare. Membrii nostrii au varste cuprinse intre 30 si 56 de ani si cu siguranta la acesta varsta am invatat sa apreciem si sa respectam femeile. Daca o sa iesi cu noi la plimbare, o sa vezi ca mai toti baietii vin cu prietenele sau sotiile, mai mult, daca o sa mergem impreuna la o intrunire, o sa observi ca totul il facem impreuna cu tovarasele de viata. Sambata acum noi ne intalnim incepand cu ora 19 la barul Captain Cook de la Ciresica. Te invit acolo sa ne cunosti mai bine si pe "fetele de la cratita" . Incepand cu saptamana viitoare, intalnirea va fi in fiecare vineri iar barul este rezervat motociclistilor. De aceea toti motociclistii de vineri seara beneficiaza de preturi reduse la jumatate la mancare si bautura.

In concluzie asteptam sa ne cunoastem si sa ne plimbam impreuna.

 

Cu stima,

Milica

 

P.S. In studentie Maggi era prietena mea cea mai buna (evident supa de pui la plic) :)

Editat de milica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ana. Imi pare rau despre ce ai auzit despre noi. Faptul ca nu ai auzit pe cineva de la noi facand acea remarca, ci ai auzit de la altii, probabil ca se datoreaza unei lipse de comunicare. Membrii nostrii au varste cuprinse intre 30 si 56 de ani si cu siguranta la acesta varsta am invatat sa apreciem si sa respectam femeile. Daca o sa iesi cu noi la plimbare, o sa vezi ca mai toti baietii vin cu prietenele sau sotiile, mai mult, daca o sa mergem impreuna la o intrunire, o sa observi ca totul il facem impreuna cu tovarasele de viata. Sambata acum noi ne intalnim incepand cu ora 19 la barul Captain Cook de la Ciresica. Te invit acolo sa ne cunosti mai bine si pe "fetele de la cratita" . Incepand cu saptamana viitoare, intalnirea va fi in fiecare vineri iar barul este rezervat motociclistilor. De aceea toti motociclistii de vineri seara beneficiaza de preturi reduse la jumatate la mancare si bautura.

In concluzie asteptam sa ne cunoastem si sa ne plimbam impreuna.

 

Cu stima,

Milica

 

P.S. In studentie Maggi era prietena mea cea mai buna (evident supa de pui la plic) :blink:

 

Ok, imi cer scuze, se pare ca s`a inteles ceva gresit. Pur si simplu in urma celor auzite am zis ca e posibil sa incomodez, nicidecum nu v`am judecat. Pana la urma oricare ar fi parerea voastra, o respect. Acum o stiu, ma bucur ca e una pozitiva vis a vis de motocicliste.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, imi cer scuze, se pare ca s`a inteles ceva gresit. Pur si simplu in urma celor auzite am zis ca e posibil sa incomodez, nicidecum nu v`am judecat. Pana la urma oricare ar fi parerea voastra, o respect. Acum o stiu, ma bucur ca e una pozitiva vis a vis de motocicliste.

 

Asfalt uscat!

 

Baietii si fetele din Seawolves poate par mai inabordabili la inceput, dar sa stii ca sunt FOARTE OK dupa ce ii cunosti un pic.

E greu pentru oricine sa intre intr-un grup de prieteni care se cunosc de mult si au multi ani de plimbari si actiuni impreuna.

Trebuie doar sa insisti un pic, daca iti doresti sa ii cunosti mai bine. Parerea mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU SEMNEZ NIMIC

 

"www.kartcenter.ro VINO SA SIMTI ADRENALINA!!!!!" nu faceti si voi o reducere la juma de pret pt motociclisti vineri seara ? :scratch:) de cand nu am mai fugarit un kart...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...