Sari la conținut

Accesorii Super Moto Tuning


CrashTestPilot
 Share

Postări Recomandate

fratzilor ajutatzi si voi un om ca voi :lol: cu supermoto, am avut un contact cu planeta destul de nashpa :lol: , si am nevoie de piese de ktm lc4 640 2005 prestige SM, noi sau second, as avea nevoie de bord, blocurile de lumini, oglinzi, carena pt far... ce zice, stiti unde as putea gasii, dar la pretzuri rezonabile.. MS

 

bafta si asfalt uscat :disappointed:

 

 

cauta pe la arcebis sau ufo

au kituri de plastice pt multe modele de moto

la preturi zic eu mici la mine unset cmplet aripa fata aripa spate panelurile laterale si cele din fata de langa radiator 150 dolari :lol: deci poti sa faci TOT motoru muci ca le schimbi ieftin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 158
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cauta pe la arcebis sau ufo

au kituri de plastice pt multe modele de moto

la preturi zic eu mici la mine unset cmplet aripa fata aripa spate panelurile laterale si cele din fata de langa radiator 150 dolari :lol: deci poti sa faci TOT motoru muci ca le schimbi ieftin

 

 

nu vreau sa fac discriminare, dar wr`ul tau e din 98 parca, al meu e din 2005, si m`am si interesat:

 

carena far: 35 e

aripa spate: 60 e

lateral st: 130 e

lateral dr: 130 e

aripa fata: 30 e

stop: 48 e

comenzi st: 70 e

comenzi dr: 46 e

oglinzi: 50 e

BORD: 450 e

 

trage si tu o concluzie, si da`mi un reply cu scuzele de rigoare :lol:) nu man, glumesc

dar anu face diferenta f mult, am noroc ca bord am gasit second prin germania

ma cam golit de bani cazatura asta :| dar numa asa invatzam :lol:

 

bafta si asfalt uscat :disappointed:

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fac discriminare, dar wr`ul tau e din 98 parca, al meu e din 2005, si m`am si interesat:

 

carena far: 35 e

aripa spate: 60 e

lateral st: 130 e

lateral dr: 130 e

aripa fata: 30 e

stop: 48 e

comenzi st: 70 e

comenzi dr: 46 e

oglinzi: 50 e

BORD: 450 e

 

trage si tu o concluzie, si da`mi un reply cu scuzele de rigoare :lol:) nu man, glumesc

dar anu face diferenta f mult, am noroc ca bord am gasit second prin germania

ma cam golit de bani cazatura asta :| dar numa asa invatzam :lol:

 

bafta si asfalt uscat :disappointed:

 

 

nu e din 98 si nu anu conteaza :) conteaza faptul ca prestige-ul costa la carenaj si nu se compara cu plasticele la astea care au fost concepute pt hard enduro cu ale tale:P astea sunt facute sa dai cu ele de pamant....si oricum tu cam ai distrus rau motoru nu stiu despre ce cazatura e vb sigur nu a fost un accident frontal|?

daca e sa fie totusi cazatura cred ca ai cam cazut in prapastie cu ea de ai spart atatea :lol: hai ca o sa caut si eu poate se gasesc ieftin si in alte parti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e din 98 si nu anu conteaza :lol: conteaza faptul ca prestige-ul costa la carenaj si nu se compara cu plasticele la astea care au fost concepute pt hard enduro cu ale tale:P astea sunt facute sa dai cu ele de pamant....si oricum tu cam ai distrus rau motoru nu stiu despre ce cazatura e vb sigur nu a fost un accident frontal|?

daca e sa fie totusi cazatura cred ca ai cam cazut in prapastie cu ea de ai spart atatea :lol: hai ca o sa caut si eu poate se gasesc ieftin si in alte parti

 

 

mersi man, nu am avut accident, ci m`am dat peste cap, sincer nu shtiu cum s`a spart bordu findca faru nu are nimic :lol:

nah infine, ce mi`ar mai trebui ar fi stopul, comenzile stanga, dreapta, aripa de fatza daca e un pretz bun :)

eu am cautat si la ktm pe site, dar ce`i acolo fratzii, nume ei stiu..

mersi inca odata, daca mai ajuta sa gasesc chestiile astea ar fi super

 

bafta si asfalt uscat :disappointed:

 

ps. asa arata candva

post-42998-1225891780_thumb.jpg

post-42998-1225891829_thumb.jpg

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AR88ROL pune si tu o poza mai mare cu farul tau ca modelul asta vreaus a imi pun si eu la a mea :disappointed:

 

 

exact asta mia placut cel mai mult la sm asta, ca nu are faru ca restu, dreptunghiular, nici o forma :|

daca vrei sa iti pui, cautati doar far, ca eu iti pot da carena de la far(din jurul lui)

e lovita dar se poate face, si nu vreau averi pe ea, pretz rezonabil :lol:

asta daca iti gasesti doar far, ca eu mi`am comandat alta carena noua, si cu asta nu prea am ce face..

 

bafta si asfalt uscat

post-42998-1225967378_thumb.jpg

post-42998-1225967428_thumb.jpg

post-42998-1225967443_thumb.jpg

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci, eu il vreau portocaliu sau negru si nu e o avere :lol: dar vedem si discutam :lol:

 

pai una noua e 40 de euro :lol: ca eu mi`am comandat`o deci eu zic ca e ceva, pt o carena asa mica

 

bafta si asfalt uscat :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.ufoplast.com/en/product-details...enduro/ZE450421

 

 

cam asta sa imi iau si in viitorul apropiat la mobra este super! cineva care poate aduce?

 

si....mai este ceva care vreau sa iau in primavara....(led vision) este noul model de far fff futuristic de la acerbis:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput modificarea unui Lc4 640 din 2000 (se potrivesc si pe DUKE). Din pacate am avut ceva probleme financiare si am ramas cu un set de carene pt LC4 2000-2005 din carbon

(Carbon Parts)

 

Am asa: Aparatoare lant (40e), aparatoare pinion atac (30e), codita(80e), capace filtru de aer(90e-set), laterale codita(100e-set) si carene fata (150e-set).

 

Preturile de acolo sunt de ghidaj, marca este aceasi.

Editat de sandruvlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

f tare acerbisul pe leduri eu am un cyclope si sunt f multumit de el.....il am pe u drz sm 2007.....as vrea sa imi iau niste crash paduri dar sh ca noi am de unde...stiti ceva?~:laugh:....ah s pt cei interesati am o pompa serioasa brembo....de vanzare evident :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vand eu discuri flotatente pt supermoto si nu numai

 

 

320 fata cu 220 spate :D la un pret f mic (100e) momentan sunt montate pe yamaha wr 400

 

mai am de vanzare la doar 1 mil foaie talon gold! cu 42 dinti

 

cizme puma 1000 racing boots (ca cele de la moto gp ) pret de catalog 350e le dau la 180 putin negociabil nr 45 o sa revin si cu poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foaia banuiesc ca nu se potriveste pe ktm :D

 

 

 

cred ca se potriveste ...merita incercat daca e sa imi spui ce distante sa masor si daca e masor si vedem sau ...daca vrei vi cu motoru si punem sa vedem unde cad gaurile (banuiesc ca va merge)

 

foaia este absolut noua nici macar nu a fost montata pe mobra post-20515-1228909778_thumb.jpg post-20515-1228909841_thumb.jpg

 

cizmele puma la un nou pret:160e pret de catalog 350e fff urgent trebuie sa imi repar mobra post-20515-1228909974_thumb.jpg post-20515-1228909990_thumb.jpg post-20515-1228909999_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cizmele puma la un nou pret:160e pret de catalog 350e fff urgent trebuie sa imi repar mobra post-20515-1228909974_thumb.jpg post-20515-1228909990_thumb.jpg post-20515-1228909999_thumb.jpg

 

Sunt zgariate, cazute ? lipsa vreun surub..

120 iti pot da, mai mult nu am :smoke:

 

bafta

Editat de AR 88 ROL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai ai foaia?!daca da lasa un nr de tel

 

 

foaia da o mai am ... uite nr poate mai are cineva nevoie 0766.73.76.79

 

..

cizmele puma la un nou pret:160e pret de catalog 350e fff urgent trebuie sa imi repar mobra post-20515-1228909974_thumb.jpg post-20515-1228909990_thumb.jpg post-20515-1228909999_thumb.jpg

 

 

Sunt zgariate, cazute ? lipsa vreun surub..

120 iti pot da, mai mult nu am :wave:

 

bafta

 

 

nu lipseste nimic pe la ele au niste zgarieturi ff fine de tot pe interior nu prea se vad deloc si nici la deget nu prea se simte .... in rest arata ca noi cred ca le-am purtat de 10 ori!! si eu chiar vb ff serios..ultimul pret este de 5,5 mil si platesc eu transortu pana la tine ...daca nu vrei...cred ca de luna viitoare le pastrez ca poate scap de criza asa ca daca e gandeste-te si poate te alegi cu pume 1000 pt cand incepe primavara si asta m-ar ajuta si pe mine sa imi scot motoru imediat cum e uscat pe afara ;) ;)

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foaia da o mai am ... uite nr poate mai are cineva nevoie 0766.73.76.79

 

 

 

 

nu lipseste nimic pe la ele au niste zgarieturi ff fine de tot pe interior nu prea se vad deloc si nici la deget nu prea se simte .... in rest arata ca noi cred ca le-am purtat de 10 ori!! si eu chiar vb ff serios..ultimul pret este de 5,5 mil si platesc eu transortu pana la tine ...daca nu vrei...cred ca de luna viitoare le pastrez ca poate scap de criza asa ca daca e gandeste-te si poate te alegi cu pume 1000 pt cand incepe primavara si asta m-ar ajuta si pe mine sa imi scot motoru imediat cum e uscat pe afara :( :laugh:

 

sry man dar mi`am procurat deja, nu am mai primit nici un raspuns de la tine :|

oricum eu zic sa le tzii findca arata f bine si doar pierzi din bani.

ms oricum, respect :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand ghidon supermoto si far adaptabil.Sunt de pe BMW G 650 XMOTO.Ghidonul este de 22' si vine cu tot cu inaltatoare.Masca are doua prinderi laterale si una la baza.

0720666609-ciprian

post-9235-1229867832_thumb.jpg

post-9235-1229867918_thumb.jpg

post-9235-1229867945_thumb.jpg

post-9235-1229867957_thumb.jpg

post-9235-1229867970_thumb.jpg

post-9235-1229867981_thumb.jpg

post-9235-1229867991_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...