Sari la conținut

Bai Termale Bulgaria - Sf. Constantin si Elena


Bogdan Secelean
 Share

Postări Recomandate

da, mult mai atent... :)

eu cred ca la baciu' se tragea de la nenea arhimede si cu a lui evrika:)

 

cand reeditam ?

 

brasovu - am poze pt voi

 

@carcotasii - bre, daca un caciuc + montat vi se pare scump la 170 e eu ce sa mai zic ? a venit mecanicul de acasa in weekned sa l rezolve pe otto.

 

in rest ..uff ce dor mi este

 

cred ca saptamana ce vine daca nu da cu ploaie si iau salariul ..bg scrie pe mine. a, si daca nu ploua.

 

respect si profit maxim

 

PS sa nu uit.cei care ati promis de grecia la anu' . v am notat. sa nu aud scuze.

am zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 187
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mda cu trezitul recunosc ca am o problema. nu asta ar fi problema care ma impinge catre tourer-ul ci spatele si genunchii care se pare ca protesteaza din ce in ce mi des dupa ture mai lungute.

 

dar a fost mai bine - m-am lipit de alex la azalia la piscina unde apa nu era termala dar era calda. atat de calda incat am iesit si la o baie in mare. rece dar suportabila pentru doua minute.

 

pe drumul de intoarcere am luat-o prin silistra trecut cu bacul si inapoi prin lehliu si pe autostrada. una peste alta un drum placut si la intoarcere. o tura excelenta cu oameni la fel. repet oricand cu mare placere.

 

salutari tuturor.

Pai povestea sta cam asa: a fost sesiune foto, si eu nu apar in pozele alea pentru ca eu am facut pozele. Dupa care astia au plecat, asa ca au mai ramas doar 4 motociclete. Dupa un timp a plecat si baiatul pe BMW din Bucuresti asa ca atunci cand am plecat eu au mai au ramas doua (a lui Alex alias FoxBat care astepta masa de pranz la all-inclusive si a ta). Eu mi-am pus problema de ce totusi nu te-ai prezentat la vehicul macar pana am plecat eu, dar daca ai dat prezent pe forum e OK. Probabil ca o sa ne mai vedem la actiuni similare la primavara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foxule, ce Grecia ati pus voi la cale ?

 

 

bre, nu stiu , brasovenii au promis :laugh:

astept si eu detalii dar cred ca vor fi pe la primavara

 

in ce priveste weekedurile urmatoare - in unuil m as duce la Sinemorets, in altul la Sf Constantin si Elena ( astea sunt calatorii de 2 zile) si un pasul Shipca sa vad si eu zapada

 

inca nu stiu cum le aranjez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, nu stiu , brasovenii au promis ;)

astept si eu detalii dar cred ca vor fi pe la primavara

Salutare tuturor,

Continuam traditia de 1 Mai si in 2010.Sper sa nu ciocnim ouale in Atena ca anul trecut... :laugh:

-GRECIA 2008

-GRECIA 2009

Tinem legatura si scuzati off topicul!

Florin

Editat de FLR-BV
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ora 9.45 EU,Bubucaty si cu inca 2 neforumisti ne intalnim la OMV`ul de la la City Mall pt plecare la termale.Altzi doritori sunt asteptatzi ,plecare 10.15 ;) toate cele bune ..

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine ora 9.45 EU,Bubucaty si cu inca 2 neforumisti ne intalnim la OMV`ul de la la City Mall pt plecare la termale.Altzi doritori sunt asteptatzi ,plecare 10.15 ;) toate cele bune ..

 

 

daca stiam ca suntem atatia mergea sa le cerem All inclusive.

:)

asa ..o sa fie doar BB

 

hai sa ne vedema sanatosi acolo

o sa ma oftic- de data asta sunt conservar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge careva in weekendul asta la Sf C&E, moto sau auto?

bai m`ar bate gandul :D dat hai lasa`ma pana maine sa iti dau un raspuns ca stiu exact care ce si cum si daca vin si daca am sa vin doar o sa ajung sambata si ma intorc duminica si vin cu moto ...toate cele bune :D

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Andrei, vad ca nu te lasi pana nu-ti ofera aia rezidenta acolo. Evident ca mergem cu moto daca mergem, azi dau si eu un raspuns daca da sau nu.

Voie buna.

Pai atunci hai sa repetam saptamana trecuta :D ora 09:45 OMV City Mall intalnire ora 10:15 plecarea(sambata 28 NOV 2009) sa ne auzim cu bine TRAIASCA BULBUCII :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...