Sari la conținut

Scoala De Enduro Monteoru


Postări Recomandate

Salut Andrei,

 

Te poti inscrie la curs. Bineinteles!

Dar de ce nu vii sa ne cunoastem? Am inteles ca ai trecut sambata pe la Paducel fara sa te opresti. Vezi!! nu e frumos sa treci si sa nu saluti. esti cumva timid? Sau iti e rusine cu "burta"? :lol: Avem in grup cativa mai corpolenti care se descurca foarte bine ( Eugen, Tulin, Teo, Make, Chiar si eu am ceva) si cred ca ai face fata daca te dai cu un ij si faci ce am auzit. iti dai seama ce ai face daca ai avea un motor ca al lui Teo?

 

Imi esti simpatic. Esti un fel de Zoro al enduroului buzoian.

Hai ca iti fac o reducere la curs. Te astept.

 

Ovidiu

 

asa ovidiule, asa trebuie sa tratezi toti clientii chiar daca sunt cretini...ca sa vezi si tu cum este... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost un week-end misto, am fost pe traseul de extrem si l-am facut greu si cu cateva damage-uri (far si aripa puse cu 3 zile inainte:)) ) si poate nu mai cad in cap :drink:

multumesc si lu alecu si margica (chiar daca nu au asa rabdare:D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost un week-end misto, am fost pe traseul de extrem si l-am facut greu si cu cateva damage-uri (far si aripa puse cu 3 zile inainte:)) ) si poate nu mai cad in cap :moto:

multumesc si lu alecu si margica (chiar daca nu au asa rabdare:D )

Iesim maine la o tura?:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era bine daca puteam!

apropo, bracio a avut cea mai mare rabdare cu niste incepatori, a stat si 7 ore dupa mine si maly :haha:, pt asta ii multumesc din nou!

Razvan ( Braccio ) e chiar o persoana pe care te poti baza din toate punctele de vedere. Imi aduc aminte anu' trecut la o tura de endureala ca a stat dupa mine prin padure :what: . Si ii multumesc inca odata pentru geaca de piele care mi-a dat-o cadou :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvan ( Braccio ) e chiar o persoana pe care te poti baza din toate punctele de vedere. Imi aduc aminte anu' trecut la o tura de endureala ca a stat dupa mine prin padure :laugh: . Si ii multumesc inca odata pentru geaca de piele care mi-a dat-o cadou :lol:
SI EU L AM RUGAT SA STEA CU MINE IN PUB SI DUPA ACEEA SI A FOST DE ACORD

 

 

SI EU L AM RUGAT SA STEA CU MINE IN PUB SI DUPA ACEEA SI A FOST DE ACORD SI M-AM IMBATAT!!!!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu? Si eu am zis ca intre ei e ceva serios. Credeam ca ma insel. Dar....

a venit momentul sa mi dezvalui identitatea(e meritul lui narko pe topicul din buzau)post-14779-1227542136_thumb.jpg

 

SI A FACUT MAKE CONT!URAAAAAA!

PS:SA NU TE IEI DE MINE!

Editat de blackwoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...