Sari la conținut

Sa Facem Cunostinta!


bau-bau
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut baieti am si eu o intrebare pentru constantenii "vitezisti" cu motoare mai sanatoase ,la voi nu se saluta? sau este in functie de motoreta?!? eu am un R1 dar am ramas surprins sa vad ca unii , nu toti dar mai ales cei mai mari dupa cum am zis , nu au raspuns la salut sau chiar ignorau voit salutul

 

este unii care nu vede ... bogdane ... si sunt multi incepatori care nu stiu cum sta treaba .. nu neaparat pe vitezane sau choppere :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Popele,schimba poza...

La voi in club,la Navodari,ma primiti,Vio? :D

 

 

 

Nu vrea nimeni sa plimbe un copilash? ;:lol:

S'a suparat casca pe mine ca o tin pe post de bibelou de prea mult timp... :)

eu nu te-am mai vazut....de o gramada de timp.ai fost plecata din tara? te primim cu bratele deschise in clubul nostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu te-am mai vazut....de o gramada de timp.ai fost plecata din tara? te primim cu bratele deschise in clubul nostru.

N'am fost decat prin Constanta,pe unde m'ai mai vazut :lol:

Nu mai dati si voi un semn de viata,mai baieti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare. Mi se spune Nato si am un Shadow VT600C negru: CT 30 NAT. voi da add ID-urilor de vitezisti dar nu promit sa ma tin dupa ei in trafic. Daca mai sunt proprietari de cruisere/choppere pe forum, ii astept pe mess.

ID: yo4nat

Editat de stefandinescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Sal bikers. Sunt Iulian, am fantezii enduro. :kiss: .. (soft deocamdata pina prind mersu') si ma dau cu yamaha xt 600E. Din pacate nu prea am cu cine....Deci daca va apuca dor de duca... dati-mi si mie un semn. Daca raman de caruta... asta e nimeni nu se naste invatat.... da' cu timpu'.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seaus, bicherilor! (Asa imi zicea un unchi cand eram mic :P) 

 

Ciprian ma numesc. De curand am reusit sa ma "cocoț" pe un motor si sa nu ma mai dau prea repede jos de pe el - Honda Hornet. Numai ca am o problema...naspa...vremea naspa... :( Da' in fine, conduc si eu cand si cum pot, ca-s incepator.  :)  Astept primavara sa vad si eu cu cine o sa ma dau :P Sper sa va gasesc pe aici; eu o sa bantui forumul  :kiss:

 

Sa citim numai de bine! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

salut...sunt Mihai

 

cu toate ca am motor de mai bine de 5 ani prin constanta si poate unii de la sala poate isi mai aduc vag aminte de mine ....am cam uitat sa mai intru atat pe forum cat si de intalniri cu altii. :)

 

momentan suzuki-ul de 400 e pus pe butuci asa ca tot cu rasnitza de 125 merg. :(

 

pt cine are kef in orice seara dupa 7 sau in weekend indiferent de temperatura...chiar si la 0 grade.... la un enduro pe plaja (orice plaja ) urcat pe munte gen macin sau gura dobrogei....sau orice nu inseama drum cu peste 100 km/h asfalt ...ma gasiti la id mess : mihai_nightrideer_86 :crack:

 

app...care stiti vreo motociclista single ? :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut Salut , de curand detinator de Aprilia Rs 125 ( urmeaza si carnetu in martie cand incepe poligonu ) dupa acte numele meu este Claudiu prietenii imi zic Cleo .... ce pot sa zic ne auzim pe sosele , drumetii plimbari intalnire vrajeli ..... daca vreti sa dati de mine ca nu v-a placut de mine pe sosea .. ptr plangeri si reclamatii ID`ul meu de messenger este CleoBoyRo . sfaturile si sugestiile sunt binevenite oricand :>

 

 

Asfalt Uscat Tuturor si cat mai multi KM fara incidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

salutare, sunt bogdan si ma dau pe o honda hornet de aproape 5000km, pana in weekend sper sa schimb gumele si lantu ca vremea incepe sa se incalzeasca

daca mai iesiti sper sa pot veni si eu cu voi

 

numai bine! si binenteles asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare, sunt bogdan si ma dau pe o honda hornet de aproape 5000km, pana in weekend sper sa schimb gumele si lantu ca vremea incepe sa se incalzeasca

daca mai iesiti sper sa pot veni si eu cu voi

 

numai bine! si binenteles asfalt uscat!

Welcome si aici !!! .... :P :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Salut,

eu am un FZ 750, id-ul meu este: mate_alin@yahoo.com

 

Numai bine!

 

 

Salutare si tie!

 

Bine ai (re)venit printre forumisti :)  Da' vezi sa iti treaca repede :)

 

Ca si asa te vede omu' greu cu motoru'!  

Editat de one_kid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...