Sari la conținut

Sa Facem Cunostinta!


bau-bau
 Share

Postări Recomandate

pai ce dreacu poti face altceva decat sa o lalai prin mamaia...ca de condus motocicleta nu stii...o sa il iau pe sebi sa te invatam sa bagi a doua...

nu, nu stau cu cortul. mi-am cumparat un ansamblu de vile in mamaia, dupa ce am vandut o pereche de sosete gaurite.

 

imi place sa conduc caruta. motocicleta o mân :rolleyes: asa ca mână mai departe mai flacau :lool:

 

ps : a 2-a cum e ? in jos ? da stai ca tu ai rasnita si seby cross :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 105
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

imi place sa conduc caruta. motocicleta o mân :rolleyes: asa ca mână mai departe mai flacau :lool:

 

ps : a 2-a cum e ? in jos ? da stai ca tu ai rasnita si seby cross :nono:

cand o sa ajungi sa stapanesti capre atunci sa vorbesti.

pana una alta vezi ca poate s-a ascuns a2a aia pe sub sha la giubra aia de 2 lei(ROL)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe aceasta cale, doresc sa le transmit salutarile mele celor 2 motociclisti care se plimbau aseara inainte-inapoi pe portiunea de la Billa pana la intersectia cu Soseaua Pandurului. Sunteti idolii mei, as vrea sa fiu si eu ca voi si sa pot sa fac acelasi lucru... Din cate am vazut eu, sunteti niste zei, adica altceva nu mai aveti de invatat despre motociclism, ati ajuns la punctul ala maxim. Uofff, ce-as vrea sa stiu si eu sa-i dau blana in linie dreapta :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe aceasta cale, doresc sa le transmit salutarile mele celor 2 motociclisti care se plimbau aseara inainte-inapoi pe portiunea de la Billa pana la intersectia cu Soseaua Pandurului. Sunteti idolii mei, as vrea sa fiu si eu ca voi si sa pot sa fac acelasi lucru... Din cate am vazut eu, sunteti niste zei, adica altceva nu mai aveti de invatat despre motociclism, ati ajuns la punctul ala maxim. Uofff, ce-as vrea sa stiu si eu sa-i dau blana in linie dreapta :|

da tu ce cautai aseara in zona aia?beai sau f073@i in deplasare si ti-au stricat baietii concentrarea? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ID - ul meu crystyan_73

 

Parca faceam cunostinta ! :D sau si aici ne criticam care mai decare sa fie deasupra !

 

Asfalt Uscat si poate ne vedem la o berica :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pe unii dintre mobristi i'am cunoscut deja.. super baieti ! Hai mai bagati aici ID ,numere de tel , adrese ,ce vreti voi... important e sa dam unu de altul cand e soare afara .

Am auzit ca din februarie se mai incalzeste putin ! so... hurry up boys !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
fur_fete_01 id`ul !!!.sunt un incepator si as vrea sa cunosc mai multe din arta motociclismului cat si motociclisti din constanta de la care pot invata cate ceva!!! add cu incredere!! :blink: :crack:

 

 

bine ai venit ,si ma bucur ca se vede dorinta ta adevarata de a cunoaste arta motociclismului chiar si din avatarul si nick-ul tau......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sunt curios catzi dintre voi au dat add la toate ID-urile shi catzi dintre voi atzi luat legatura...Cred ca este mai bine sa se voteze o data shi un loc (un bar) ...dar nu unul de fitze...unde sa ne vedem totzi. Putem face acolo schimb de ID-uri shi cunosti shi omul in acelasi timp. Ideea este ca nu trebuie neaparat sa se incalzeasca sa venim cu motoarele...ca atunci fitzi sigur ca se uita...nu mai vine nici draq...ideea este acum cat inca este urat afara!!!

Sa fitzi prudenti ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut eu sunt valy si sunt nou mutat in cta as vrea sa ies si eu la plimbare cu voi :) binenteles daca va mai intalniti seara spuneti-mi unde sau va rog lasati-mi un Pm pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

salut baieti am si eu o intrebare pentru constantenii "vitezisti" cu motoare mai sanatoase ,la voi nu se saluta? sau este in functie de motoreta?!? eu am un R1 dar am ramas surprins sa vad ca unii , nu toti dar mai ales cei mai mari dupa cum am zis , nu au raspuns la salut sau chiar ignorau voit salutul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti am si eu o intrebare pentru constantenii "vitezisti" cu motoare mai sanatoase ,la voi nu se saluta? sau este in functie de motoreta?!? eu am un R1 dar am ramas surprins sa vad ca unii , nu toti dar mai ales cei mai mari dupa cum am zis , nu au raspuns la salut sau chiar ignorau voit salutul

salutare!!!! sunt multi care "nu vad" salutul ,sau nu cred ca e interesant sa salute ,dar nu e vorba numai de vitezisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salutare ... Cristi Baraghiu ma numesc , sunt posesor de Kawasaki 750 zxr din `91. Moto merge brici (adevarul e ca nici eu nu`mi bat joc de ea asa cum fac altii cu motoarele lor, dar fiecare are drepturi depline asupra acaretului sau :D ) . Timp liber nu prea am (doar in week`end :D ), in schimb am cunoscut un grup deosebit , o familie "SEAWOLVES" , si am reusit sa ies vinerea trecuta la un suc cu ei .Sunt foaarte deschisi , se discuta despre absolut orice si sunt genul de oameni care nu ramane nimic in urma, toate lumea ajunge cu bine acasa. De asemenea am luat parte si la intalnirea de la CT " Seawolves bikers fest" , care BTW a iesit extraordinar de bine dupa parerea mea, si astept sa ne cunoastem mai bine . :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uelcome Evribadi ! Pe dani_ guramba am avut ocazia sa il cunosc personal (super de treaba) !

Sper sa repar si eu cat de curand tigaia sa iesim sa ne plimbam. Va salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Mai Popele,schimba poza...

La voi in club,la Navodari,ma primiti,Vio? :moto:

 

 

 

Nu vrea nimeni sa plimbe un copilash? ;:bounce:

S'a suparat casca pe mine ca o tin pe post de bibelou de prea mult timp... :rock:

Cine esti tu si cu ce ne poti incurca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...