Jump to content

Crash Pad

Recommended Posts

Caut crash pad-uri pt Suzuki 600 gsxf din 2000.Daca nu sunt pt modelul asta macar unele care sa se poata prinde cu un colier de cadru...

• 1 month later...

Caut crash pad-uri pt Suzuki 600 gsxf din 2000.Daca nu sunt pt modelul asta macar unele care sa se poata prinde cu un colier de cadru...

salutare, eu am crash-uri facute de cineva. Nu-s de firma dar sunt bune. Chiar le-a testat un prieten si daca nu le avea spargea carena. Acum stii cum este cu crash-urile sunt foarte bune dar conteaza si ce viteza ai la impact. Numarul baiatului care face crash-uri este 0726574109 Cristi.

bafta

• 1 month later...

Caut si eu crashpad`uri pt o Yamaha FZR 600R an 1995 am mai intrebat am mai cautat dar nu am primit raspunsuri si nu am gasit nici pe situ`ri de specialitate. Poate sa ma ajute cineva ?

5NZTV6965521-02.jpg

Edited by ClipShot

Raspuns pt. toti cei in cautare de crash-pad-uri...

De pe www.ebay.com.

Am adus cel putzin 2 seturi,pina acuma,pt. prieteni (ca la motoreta mea,se pune crash bar). Exista chiar si modele "extra long",cu vreo 3 cm mai lungi decat cele obisnuite,si cu suruburile din otel mai bun.Acuma,am pe drum,inca o pereche,din astea,pt. Hornet.

Am un sfat :vorbiti intre voi,cautati pe ebay un vanzator care sa aibe asa ceva ,pt. toate modelele voastre,si le luati odata,pe toate.Vi-i se face reducere la transport.

Daca vreti mai multe detalii,dati-mi un mail,sau telefon

as avea si eu nevoie de niste crash pad-uri pentru un r6 din 2000 ma poat e ajuta cineva? :laugh:

Incearca sa afli daca se potrivesc cu cele pt. anii 2003-2005.Am gasit pe ebay,de vanzare.Vroia un amic.

caut crash pad-uri pentru honda hornet model 1998

eu tocmai am luat prin intermediul lui darian un set de crash-pad-uri de hornet.cica is pt model 2004-2006,dar dupa cum probabil stii motoru si prinderile de pe hornet is aceleasi pana in 2007.deci se potrivesc.am luat un set "extended" adica cu vreo 3 cm mai lungi si cred ca maine pleaca spre romania.revin cu pareri.dar gasesi relativ usor pe ebay daca ai 10 minute libere.sanatate

link

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/EXTENDED-59...sQ5fAccessories

sau cod ebay: 390028033371

Edited by george05

Pentru Yamaha R6 model 2000 si-a luat cineva? Detalii?

salutare

dc nu incerci de la rizoma ??

sunt bune shi au un aspect chiar frumusel

http://www.rizoma.com/Prodotti/ProdottiSpo...=10&IDSez=2

arunca un ochi poate iti plac si gasesti si destul de usor

http://www.rizoma.com/Prodotti/ProdottiSpo...x=4&IDSez=2

vezi daca ai ce face cu ele

zice modele mai vechi de 2006 da nu shtiu daca pt modele asa vechi se potrivesc

• 2 weeks later...

CB 600 F HORNET / S (98-02)

KZ162 Specific Monorack arms, bronze colour /Only with KM5, KM11 or KM5M plate 70 Euro

KN24 Specific engine guard, bronze colour /We recommend that the mounting is carried

out by a qualifi ed motorcycle mechanic 64 Euro

TK214 Tubular holder for soft luggage, bronze colour /Can be mounted with the Monorack 50 Euro

/index.php?...p;#entry1720402

Poti gasi la noul magazin moto Oliver's si Sprint-Motors din Pipera-Voluntari , Soseua Bucuresti Nord nr 7,continuarea soselei Petricani ,Tel 0755 095595

Pret 80 eur si poti alege din 10 culori