Sari la conținut

Motociclisti Din Mangalia Si Din Sudul Litoralului


pava98
 Share

Postări Recomandate

Salut tuturor. Vrea sa fac un inventar cu motocicliÂştii din Mangalia Âşi din sudul litoralului. Care cum sunte-ți Âşi de unde?

Cum ne organizăm si noi la o excursie, cum să ne găsim Âşi noi un loc de depănat amintiri :disappointed: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 224
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

salut motociclistii din mangalia!

...desi m-am mutat in bucuresti dupa terminarea facultatii,mai vin de cateva ori pe an acasa in Mangalia.

Asa ca turati motoarele sa vad daca exista ceva cai putere prin zona ...

 

 

salut pava

se aud motociclete prin mangalia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti. Sa ne vedem sănătoÂşi Âşi să turam puțin motoarele prin Mangalia în primăvară poate mai revigorăm oraÂşul ăsta amorțit. Să lăsăm nr. Âşi să ne vedem la :laugh: o bere, caldă cu gust de scorțiÂşoară :P :huh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal faraon

inteleg...dar va strangeti la o vorba halba?... sau nu exista initiative de genu: toti pt toti

 

 

 

oooo nu va inghesuiti ca n-am timp sa citesc...sunt la hibernat cu tot cu motoare...nu faraon ? ... :laugh: au bateria demontata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal faraon

inteleg...dar va strangeti la o vorba halba?... sau nu exista initiative de genu: toti pt toti

Când dai pe la Mangalia da un Buzz, poate ne vedem să dăm o tură :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oooo nu va inghesuiti ca n-am timp sa citesc...sunt la hibernat cu tot cu motoare...nu faraon ? ... :huh: au bateria demontata

Stai liniÂştit că de răspuns nu prea răspunde multă lume. Multi fac nani cu tot cu moto :D

 

Se vede ca ai plecat de mult din Mangalia, nu Âşti ce amorțiți avem pe aici?

Vai de capul lor . Cum dă frigul cum :P gata i-au bocancii Âşi cu ei la cuier :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asa am de gand la primavara...pt ca avem super peisaje in sud.

Oricum vreau sa mai vin pana atunci, pe patru roti din pacate :D ...si va sun poate fierbem niste halbe cu vin

Scuze trebuie să plec. pastram legatura 0722949268 :laugh: să ne vedem la o fiartă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asa am de gand la primavara...pt ca avem super peisaje in sud.

Oricum vreau sa mai vin pana atunci, pe patru roti din pacate :P ...si va sun poate fierbem niste halbe cu vin

Scuze trebuie să plec. pastram legatura 0722949268 :friends: să ne vedem la o fiartă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal faraon

inteleg...dar va strangeti la o vorba halba?... sau nu exista initiative de genu: toti pt toti

 

Am spus-o de multe ori: chiar daca ai motor nu inseamna ca esti motociclist si chiar daca arati ca un om nu inseamna ca si esti.... (mama ce profund am fost)

Si sa nu uitam ca mai avem si serviciu, si nevasta si copii (in cazul meu o femela bull terrier de 5 luni pe nume Daisy).

 

Salut baieti. Sa ne vedem sănătoÂşi Âşi să turam puțin motoarele prin Mangalia în primăvară poate mai revigorăm oraÂşul ăsta amorțit. Să lăsăm nr. Âşi să ne vedem la :friends: o bere, caldă cu gust de scorțiÂşoară :drink: :moto: :P

 

Tel: 0727 44 02 47

Raspund oricand invitatiei la o bere fie si calda!

 

oooo nu va inghesuiti ca n-am timp sa citesc...sunt la hibernat cu tot cu motoare...nu faraon ? ... :pow: au bateria demontata

 

Aici m-ai nimerit din plin, bateria mea e pe birou, in fata mea. Anul asta am renuntat mai devreme din cauza problemelor de sanatate.

Dar, sa fim noi sanatosi ca berea pot s-o beau!

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus-o de multe ori: chiar daca ai motor nu inseamna ca esti motociclist si chiar daca arati ca un om nu inseamna ca si esti.... (mama ce profund am fost)

Si sa nu uitam ca mai avem si serviciu, si nevasta si copii (in cazul meu o femela bull terrier de 5 luni pe nume Daisy).

 

 

 

Tel: 0727 44 02 47

Raspund oricand invitatiei la o bere fie si calda!

 

 

 

Aici m-ai nimerit din plin, bateria mea e pe birou, in fata mea. Anul asta am renuntat mai devreme din cauza problemelor de sanatate.

Dar, sa fim noi sanatosi ca berea pot s-o beau!

Toate cele bune!

SĂ NE VEDEM SĂNĂTOÂŞI FARAOANE ÎN PRIMĂVARĂ PE 2 ROĂI :friends: ÂŞI PĂNĂ ATUNCI POATE LA O BERE CU SCORĂIÂŞOARĂ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
salut Mangalia.... la multi ani voua si iubitelor voastre motociclete ...ati dezmortit motoarele?

SALUT SI LA MULĂI ANI.

SIGUR CĂ DA NE-AM SI PLIMBAT CA SA UITĂM DE FRIGUL DE AFARĂ :D PE LA BUCALE CUM E_

TOATE CELE MAI BUNE SĂ NE ADUCĂ ANUL NOU ÂŞI POATE NE VEDEM LA PRIMĂVARĂ SĂNĂTOÂŞI :)

 

TOBY CE PROGRAM DE DRUMEĂII AI PENTRU LA PRIMĂVARĂ. DACĂ AI VREO IDEE CUM AR FI UN TRANSFĂGĂRĂSANUL SAU CEVA DE GENUL POATE NE ÎNCUMETĂM LA NIÂŞTE DRUMEĂII

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT SI LA MULĂI ANI.

SIGUR CĂ DA NE-AM SI PLIMBAT CA SA UITĂM DE FRIGUL DE AFARĂ :D PE LA BUCALE CUM E_

TOATE CELE MAI BUNE SĂ NE ADUCĂ ANUL NOU ÂŞI POATE NE VEDEM LA PRIMĂVARĂ SĂNĂTOÂŞI :)

 

TOBY CE PROGRAM DE DRUMEĂII AI PENTRU LA PRIMĂVARĂ. DACĂ AI VREO IDEE CUM AR FI UN TRANSFĂGĂRĂSANUL SAU CEVA DE GENUL POATE NE ÎNCUMETĂM LA NIÂŞTE DRUMEĂII

 

 

friiiig-9..-2..si abia mai rezist tentatiei de a pune bateria in borne ..este o adevarata tortura sfarsitul iernii..hai cu primavara.

...pe trans am fost acu ceva ani intr-un wk, dar pe 4roti . Am campat in cort la ceva metri de drumul principal aproape de varf.Sunt cateva trasee super ....merita.Cred ca se deschide pe la sfarsitul lui mai...depinde si de vreme.

 

..sunt ginduri de drumetii binevenite poate montam ceva si iese.

Wk care vine vreau sa ajung prin Mangalia ...sun ! ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut Toby! Hai cu meteo mai bun că nu mai pot sta să mă uit la motor cu stă singurel. Dar vine ea primăvara :) Dacă cunoÂşti trasee dar nu foarte lungi să ma anunți Âşi pe mine :D :banana:

 

Salut Toby! Am o întrebare ? Cumva te-ai dat prin Mangalia, zilele astea?

:D Eram curios deoarece am văzut mai mulți motocicliÂşti :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !...ma inca hiberneaza banditul meu si dupa prognoza meteo ma tem ca mai sta inchisa pana pe 20 feb...oricum dupa 20 orice ar fi :I go wild...nu mai rezist!

PENTRU LA VARĂ CE PROGRAM AI? UN GĂND DE VREO TURĂ PRIN ĂARĂ?

MĂ GÎNDEAM CĂ ÎMPREUNĂ CU FARAONUL SĂ TRAGEM O TURĂ DE ĂARĂ. :laugh:

 

PENTRU LA VARĂ CE PROGRAM AI? UN GĂND DE VREO TURĂ PRIN ĂARĂ?

MĂ GÎNDEAM CĂ ÎMPREUNĂ CU FARAONUL SĂ TRAGEM O TURĂ DE ĂARĂ. :laugh:

Se pare că motocicliÂştii din sudul litoralului sunt tare adormiți iarna, sau din cauza recesiunii se gândesc numai la bani. Fraților sunt lucruri mult mai importante de făcut. Gândiți pozitiv, :D întotdeauna poate fi mai rău :lol: :wink:

 

PENTRU LA VARĂ CE PROGRAM AI? UN GĂND DE VREO TURĂ PRIN ĂARĂ?

MĂ GÎNDEAM CĂ ÎMPREUNĂ CU FARAONUL SĂ TRAGEM O TURĂ DE ĂARĂ.

Se pare că motocicliÂştii din sudul litoralului sunt tare adormiți iarna, sau din cauza recesiunii se gândesc numai la bani. Fraților sunt lucruri mult mai importante de făcut. Gândiți pozitiv, întotdeauna poate fi mai rău

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata daca e frumos afara (si la meteo cam asa anunta) vreau sa dau o tura pana la Baneasa sau Adamclisi, Ion Corvin, etc. Probabil vom fi 3 motoare: eu (Freewind), Ferodaktil (GPZ500) si Mess (Diversion). Plecare undeva in jur de ora 1. Plecam fara traseu stabilit, traseu cam 3 ore de mers lejer (sa nu ne prinda seara si frigul). Cel mai probabil va fi Mangalia-Ef.Nord-Techirghiol-Cobadin-Adamclisi-IonCorvin-Baneasa-Dumbraveni-NegruVoda-Mangalia.

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata daca e frumos afara (si la meteo cam asa anunta) vreau sa dau o tura pana la Baneasa sau Adamclisi, Ion Corvin, etc. Probabil vom fi 3 motoare: eu (Freewind), Ferodaktil (GPZ500) si Mess (Diversion). Plecare undeva in jur de ora 1. Plecam fara traseu stabilit, traseu cam 3 ore de mers lejer (sa nu ne prinda seara si frigul). Cel mai probabil va fi Mangalia-Ef.Nord-Techirghiol-Cobadin-Adamclisi-IonCorvin-Baneasa-Dumbraveni-NegruVoda-Mangalia.

Toate cele bune!

Mai aveți locuri libere la geam? :blink: Cum să nu merg :) sigur că da ! Cum facem ne auzim la un tel? Eu am virago535 mă încadrez, cred :blink: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...