Sari la conținut

Motociclisti Din Mangalia Si Din Sudul Litoralului


pava98
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 224
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:laugh: mai devreme vorbeati de club=discoteca sau de un club care sa reprezinte zona de sud :rolleyes:

 

...in rest ceva nou prin mangalia?

 

 

Cand ajungeti prin zona dati un semn sa iesim la o bere.

 

In rest... :D pe dealurile de la Coroana au inflorit bujorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...pai ne ciocnim cu siguranta la Seawolves(halbele),vineri seara pun banditul pe A1,pun pasagera pe sa si home la Mangalia...era misto daca aveam ceva cazare in zona gandita din timp..pt cort e frig la 5grade imi divorteaza nevasta chiar daca eu sunt alimentat la o tuica veritabila( o sa fie la trusa de prim ajutor)...si nu mai vreau din nou fata>nunta>casa>caine....Prin urmare sambata pe la 10 din port pleaca banditii catre Seawolves.Cine are apucaturi identice sa semnalizeze...

Imi car si cortul in caz ca vine incalzirea globala.

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna f tentant si petrecerea Seawolves in schimb eu de 11 ani incoace mi-am facut o traditie sa ma fac praf in Vama de 1 Ma... deh am cautat si eu locul unde era dezmatul mai mare .Daca vin inspre Cta o sa anunt ... daca nu distractie placuta si cu siguranta o sa ne vedem noi altadata :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Daca tot s-a deschis acest topic cu "Mangalia. Litoral. Mare..." Ma gandeam daca ma poate ajuta cineva in gasirea unui loc de munca pe litoral , pe timpul verii : ca ospatar, barman, ..... Si cu sfaturi in legatura cu acest lucru. . Sunt cls a 11 si vreau sa-mi strang niste bani vara asta , ca sa-mi iau si eu un motor. Ast sfaturi.. Raman recunoscator...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toby ne facem PRAF :peace:

Mesaj completat

Stefy tu ai mai lucrat in domeniu ? .. ai experienta ? .. ceva practica ? ... da mai multe detalii .De gasit se gaseste dar daca vii cand termini tu scoala o sa fie mai greu ... pt ca de obicei au nevoie de oameni de pe la inceputul lui iunie si cand se termijna cursurile la liceu e cam tarziu . Oricum trebuie sa stii mai exact unde vrei sa lucrezi - zona costinesti-neptun-saturn (manele , house - cocalari --- sper sa nu se supere nimeni , parererea este strict subiectiva) sau zona 2 mai - Vama veche (evident care imi place mie)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu as putea sa vin de la 1iunie. De lucrat nu am mai lucrat niciodata, dar nu sunt stangaci. Nu conteaza zona, mai putin in Vama Veche,dar daca nu gasesc in alta parte o sa lucrez si acolo. Eu vreau sa mai vin cu inca un prieten, ca sa nu fiu singur pe acolo :peace:). Unde anume as putea sa lucrez si care ar fi conditiile ,salariul, programul..? ms .ast rasp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu as putea sa vin de la 1iunie. De lucrat nu am mai lucrat niciodata, dar nu sunt stangaci. Nu conteaza zona, mai putin in Vama Veche,dar daca nu gasesc in alta parte o sa lucrez si acolo. Eu vreau sa mai vin cu inca un prieten, ca sa nu fiu singur pe acolo :peace:). Unde anume as putea sa lucrez si care ar fi conditiile ,salariul, programul..? ms .ast rasp.

 

 

de gasit se gaseste cu siguranta ceva....dar mai greu...majoritatea au redus din personal din motive de..criza :D))...ospatar...salariu intre 500 ron-700ron,barman..salariu in jur de 1000 ron...program...ambele zi de zi /24 h cu 24/1 zi cu 1 zi....multa bafta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de gasit se gaseste cu siguranta ceva....dar mai greu...majoritatea au redus din personal din motive de..criza :peace:))...ospatar...salariu intre 500 ron-700ron,barman..salariu in jur de 1000 ron...program...ambele zi de zi /24 h cu 24/1 zi cu 1 zi....multa bafta :D

 

 

Inteleg. si nu imi poti gasi si mie un loc sau macar sa-mi spui ce as putea lucra pentru inceput barman sau ospatar.. cum se angajeaza deobicei? am cazare la ei , mancare? se da teapa la noii veniti ? mai exista si ciubucuri? .... ms.

Editat de stefystef
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut , cei care mai sunteti cu moto din mangalia si din imprejurimi , pe mine ma gasiti la Corsarul Negru(vis-a-vis de scena ''Callatis'') pe plaja Mangalia , aproape tot timpul sunt pe aici si mai mereu disponibil la plimbari moto. Pentru cei care nu ma cunosc, Dan ma numesc, puteti trece pe aici sa facem o trupa mai mare , salutari cu ocazia asta tuturor motociclistilor de pe litoral . Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

salutare! am o intrebare; in mangalia sau sudul litoralului,gasesc un loc unde sa-mi schimb cauciucurile la mobra plus o echilibrare,c-asa-i la moda? multumesc si sper sa bem o bere...sunt detasat 2 luni la neptun incepand de luni.bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! am o intrebare; in mangalia sau sudul litoralului,gasesc un loc unde sa-mi schimb cauciucurile la mobra plus o echilibrare,c-asa-i la moda? multumesc si sper sa bem o bere...sunt detasat 2 luni la neptun incepand de luni.bafta!

Salut, vezi ca o sa gasesti pe varianta Mangaliei cam tot ce vrei

Mesaj completat

Maine pe la 09.30 iesire pe coclauri pana la Coroana si inapoi... :)

Buna ziua mai trăiești, sau mai trăiți, mai da-ți și voi un semn de viață :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc,ar fi o surpriza foarte placuta sa gasesc un loc in care sa-mi si echilibrez rotile in Mangalia spun asta pt ca sunt atatea orase mari in care nu gasesti asa ceva.daca-mi puteti da detalii despre locul cu pricina va raman indatorat bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate sitiu eu in mangalia nu ai cum sa iti echilibrezi roata la mobra ... doar in constanta . Nu au acele axuri (sper ca am zis bine) pe care sa intre roata de motocicleta.

Mesaj completat

In constanta sigur ai ... chiar in mai multe locuri . Recomand Suszi (yamaha) de pe varianta CTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Sa il stapanesti sanatos ... si el/ea :P pe tine :D

 

Mesaj completat

Hmmm ... ce club ai in lucru ? :)

Trebuia sa facem ceva la Mangalia, un club al nostru dar nu s-a mai facut nimic. Eu m-am mutat în Eforie băieți din Mangalia sunt mai mult pe endureală Âşi uite aÂşa........ :D :(

Mesaj completat

ÂŞi mulțumesc pentru urări

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am luat motorrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! Hornet

Sa-l stapanesti sanatos. Da cu PM-ul sa ne vedem pe YMS....asa, ca intre hornetisti... :(...si vino pe topicul dedicat...:D

Editat de sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...