Sari la conținut

Motociclisti Din Mangalia Si Din Sudul Litoralului


pava98
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 224
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in weekend-ul asta lucrez(duminica liber,dar am un sarbatorit :) ).sambata viitoare vom iesi cu siguranta la o noroiala :finger: .cine doreste sa se inscrie sa posteze...sambata 19 decembrie.poate ultima iesire din anul asta.ca vine zapada si la noi...poate vom fi mai multi!(pe teren,nu pe forum :kali:)

Editat de jadeu69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am iesit dar am iesit fara motoare .. la o bere si un pahar de vorba care s-a prelungit pentru unii cu o masa copioasa :banana: stropita pe alocuri cu Feteasca Neagra de la Beciul Domnesc si Negru de Tohani :D . Ce poze sa mai facem ?.. eram prea ocupati sa schimbam impresii , sa relatam povestiri din copilarie si nu numai :cheers:

Oricum de simtit ne-am simtit foarte bine ... hmm cel putin eu asha sper ... si imi doresc sa ne intalnim macar la o schimbare de opinii mai des daca tot ne-am bagat motoarele la iernat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are o sanie de împrumut, că la ce este în Mangalia numai cu aÂşa ceva te poți da? Ce nesimțiți sunt unii Primari suspendați, când se supără î-Âşi iau jucăriile Âşi pleacă, dar ce să facem doar noi i-am ales. :lol: Oricum î-mi pare rău că nu am putut veni duminică, dar poate data viitoare cine Âştie :cheers:

Mesaj completat

Bai care mergeți la Bucuresti la târg pe 27 martie? ÂŞi nu în ultimul rând cu ce?

 

Mesaj completat

Deci care, cum mergem la BucureÂşti, pe 27 martie? :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Iesiri au fost dar se pare fara poze ... si de asemenea scurte ca nu mai am nici asigurare si nici ITP :) . Sa dau de niste bani ca sa ma pot plimba si eu linistit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iesiri au fost dar se pare fara poze ... si de asemenea scurte ca nu mai am nici asigurare si nici ITP :) . Sa dau de niste bani ca sa ma pot plimba si eu linistit .

frate ai ramas fara bani, vezi ce inseamna sa fii bugetar

vi la targ?

 

Mesaj completat

a venit cat de cat primavara ..si pe aici nu mai posteaza nimeni nimic...:D)... :) :laugh: ,...nici o iesire de weekend..nu are nimeni de aratat nici macar o poza?

de ce nu arati tu? fiindca unii nu mai au motor :D

Mesaj completat

Bai care vreti CARE PUTE-TI sa o punem si noi de un club? a ce spune-ti, jha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am mutat in constanta de vreo 5 zile si am sa raman aici pana de 1 mai. am numarat vreo 3 motociclete pe strada si ma dau zilnic prin zona centrala si fac drumuri prin statiuni etc. exista motociclisti in ct ? si daca raspunsul este afirmativ , unde sunteti ? :blink:

poate ne adunam la o bere sau un cico sa schimbam o vorba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deadcow vezi ca noi suntem de mai la sud ... din zona Mangaliei . "Ne dam" cu motoarele prin CTA doar daca avem treaba pe acolo.

Inca suntem amortiti se pare ...iar motocilistii de weekend nu apar si in timpul saptamanii . Eu am incercat sa fac naveta cu bicicleta mea cu motor intre Limanu si Constanta dar seara e cam rece si ingheata anumite extremitati pe care nu vreau sa le expun pe forum :blink:

Mesaj completat

Pava la targ merg dar sunt nevoit sa merg cu masina prietenei ca tre sa o car si pe sora-sa dupa mine ... deh ... daca nu mai are prieten cu motor . O sa plec sambata pe 24 dis de dimineata deoarece vreau sa fac si o oprire de vreo 3 ore la Dragon R sa isi umple portbagajul cu prostii fomeile si dupa aia pana cand ma plictisesc o sa fiu la SMAEB . Am intentionat sa merg cu motorul dar stii cum e ... nu te pui cu femeile ... mai ales cand sunt mai multe :huh:.... glumesc .... ideea e ca am promis ca o iau si pe aia mica ( de 19 anisori ) dupa mine si nu imi iau cuvantul inapoi ... mai ales ca acum face scoala pt A .

Cat despre club ... sa mor eu daca nu sunt interesat .... desi sunt ferm convins ca daca ne alegem asha mai pe spranceana ne adunam maxim 6 - 7 :D

Mesaj completat

Hih si promit ca o aduc si pe aia mica in club dupa ce isi ia A ul :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Long time no see! :love:

 

Oameni buni, luati-va enduro si pe dealuri cu voi. Noi iesim in fiecare week-end cu motoarele doar ca pe coclauri. Mai vedem si noi un popandau, o vulpe, mai alergam un iepure....

 

@Pava - dau o bere cand ne intalnim, am stat cam ascuns in ultima perioada...

 

Pt toata lumea: nu stiu daca merg la SMAEB, dar propun sa ne vedem macar de 1 Mai la o bere in Vama.

 

Care aveti chef de iesit la o pescuiala sa dea de veste poate facem o iesire. As merge la Topraichioi.

 

In rest va urez sa aveti bani de gaz (asigurare, motor sau ce mai vreti voi :laugh: ) si sa va bucurati de vreamea buna care se pare ca in sfarsit vine si la noi...

 

Toate cele bune!

 

PS: in loc de club as propune sa ne intalnim mai des la un pahar de vorba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...