Jump to content

Recommended Posts

Lume,lume.si eu sunt femeie,ma dau cu motoru ca nebuna si prefer sa stau toata ziua intr-un garaj si sa repar un motor decat sa ma duc sa-mi fac manichiura!!!ce ma deranjeza totusi,sunt femeile care merc cu diversi indivizi "Jmecheri" pe motor,fara casca pt ca;zic ele,vor sa fie vazute si invidiate...aste-a se numesc tarfulitele zilelor noastre care nu au capacitatea mentala de a purta o discutie inteligenta deoarece se pierd in cunostintele necunoscute...asa ca->NU MAI LUATI PROASTE PE MOTOR!!!!Dauneaza grav reputatiei!!!eventual legatile de motor si alergati-le ca si asa se cred prea grase!!!! :finger: :crack: :lol: :lol:

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ca sa citez din clasici in viatza!... :crack: :

:finger:

Poate ca ai dreptate la faptul ca sunt inconstiente dar sa le bagi pe toate in "oala " cu tarfe,proaste ,grase si alte alea nu mi se pare prea frumos :finger:

daca intzeleg bine, daca eshti fata, aratzi bine, n'ai casca shi te afli pe locul pasagerului eshti tarfulitza proasta? :finger:

mai degraba mie mi se pare ca e c.retin inconshtient shi iresponsabil cel care ar lua'o pe vreuna in conditziile astea..

:crack: o sa ai muulte prietene pe aici dupa aceasta intrare..

Edited by strumfuadi

daca intzeleg bine, daca eshti fata, aratzi bine, n'ai casca shi te afli pe locul pasagerului eshti tarfulitza proasta? :crack:

mai degraba mie mi se pare ca e c.retin inconshtient shi iresponsabil cel care ar lua'o pe vreuna in conditziile astea..

:lol: o sa ai muulte prietene pe aici dupa aceasta intrare..

trist dar adevarat...graieste fata ...mai putin partea cu grasele :lol:

eu pana acu nu am prea vazut grase nashpa.... ;)

in schimb am vazut o gramada de "motociclete cu rinichi aratoshi"

Am o colega de birou.Nu e nici tarfa, nici proasta.

A luat-o cu motorul un biker adevarat sa o duca din punctul A in punctul B, in oras. I-a zis nu e problema ca n-ai casca mergem usor.A mers atat de usor incat fata nu mai vrea sa auda de motoare.In ce categorie intra?

In alta ordine de idei gandeste-te inainte de a da cu bata in balta pt ca sunt multe fete care merg pasager...si nu sunt nici tarfe, nici fitoase, nici proaste. :finger:

:finger: ninja ...

Eu nu m-am plimbat niciodata fara casca dar poate ca daca o sa fiu fortzata de anumite imprejurari .....cine stie ....atunci o sa intru in "oala"? Mai putin la capitolulu grase :crack:

Edited by myando79

S-a referit la cele fara casca, nu a generalizat la toate :crack: Oricum, daca te sui ca (virgula) co-pilot intr-un ...hai sa spunem avion cu reactie (sa zicem MIG) doar pe baza unuia care-ti zice "lasa mah, ca merge asa, nu e nevoie sa stii mai mult" pe langa ca ala e prost, si tu esti vinovat(a) ca mergi cu ochelari de cal pe mana altuia, fara sa gandesti :lol:

@myando, te poate forta cineva sa te sui pe motor fara casca ? :finger: Ai nu zau.

genu ala de fete sunt putine.am mai avut un caz d-ala.o tipa s-a ircat cu unu pe motor cu unu adevarat cu ai spus tu,a zis la fel,bla bla ca te duc usor si au avut accident cu 40 la ora din cauza unui taran pe 4 roti...in astfel de cazuri,casca-i sfanta....

Lume,lume.si eu sunt femeie,ma dau cu motoru ca nebuna si prefer sa stau toata ziua intr-un garaj si sa repar un motor decat sa ma duc sa-mi fac manichiura!!!

LASER FRATE, ti-l dau si pe al meu! (glumesc)

NU MAI LUATI PROASTE PE MOTOR!!!!Dauneaza grav reputatiei!!!eventual legatile de motor si alergati-le ca si asa se cred prea grase!!!! :finger: :crack: :lol: :lol:

AI DREPTATE. Nici eu nu iau ca nu am chef!

am mai avut un caz d-ala.o tipa s-a ircat cu unu pe motor cu unu adevarat cu ai spus tu,a zis la fel,bla bla ca te duc usor si au avut accident cu 40 la ora din cauza unui taran pe 4 roti...in astfel de cazuri,casca-i sfanta....

unde? la spital?

ejti medica? cam elevat limbaj ptr o medica :crack:

(sau poate ejti asitenta grasa?) :finger:

Edited by strumfuadi

@myando, te poate forta cineva sa te sui pe motor fara casca ? :finger: Ai nu zau.

ma refeream in cazul in care trebuie sa ajung urgent undeva si nu suporta amanare..... :crack:

ma refeream in cazul in care trebuie sa ajung urgent undeva si nu suporta amanare..... :lol:

:finger: :lol: :crack:

de tarfulitze proaste??

da,da,da... n'ar fi rau.. ar fi un fel de "coltzul rinichilor"..

:crack:

moria, de fitze shi popularitate se pare ca nu duci nici tu lipsa. asha, ca o (h)artista..

de ultima err.. problema tu o shtii mai bine daca ai sau nu nevoie. dixit.

Edited by strumfuadi

daca eu as fi sefa politiei(ceea ce nu vi fi nici in 500 de ani)nu as da carnet muierilor cu iq-ul sub 120.am mai vazut femei mai proaste ca o rama...e ceva obisnuit se pare. :finger: :crack: :lol:

daca eu as fi sefa politiei(ceea ce nu vi fi nici in 500 de ani)nu as da carnet muierilor cu iq-ul sub 120.am mai vazut femei mai proaste ca o rama...e ceva obisnuit se pare. :crack: :lol: :lol:

Sa intelegem ca tu ai peste 120?Si de unde stii cat este de proasta o rama? :finger:

of of mai mai...daca ar fi dupa mine as inchide toate femeile undeva ca sa nu mai vada lumina zilei o bucata de vreme...in afara de mama ca as muri de foame....

EU STIU TOTUL!!!!! :finger: :crack: :lol: :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +20 000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook

BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +17000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.

• Create New...