Jump to content

Recommended Posts

of of mai mai...daca ar fi dupa mine as inchide toate femeile undeva ca sa nu mai vada lumina zilei o bucata de vreme...in afara de mama ca as muri de foame....

EU STIU TOTUL!!!!! :crack: :lol: :lol: ;)

Miroase a troll :finger:

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

of of mai mai...daca ar fi dupa mine as inchide toate femeile undeva ca sa nu mai vada lumina zilei o bucata de vreme...in afara de mama ca as muri de foame....

EU STIU TOTUL!!!!! :finger: :crack: :lol: :lol:

Acum imi este mult mai clar ....NU ESTI FEMEIE sau daca esti sigur una de-asta grasa ,proasta si tarfa ti-a sucit iubitu; ;)

mai du-te tu in toba mea de esapament!!!!deocamdata nu cred ca la 46 de kg esti grasa da na...nu cred ca pana acuma ai luat vreodata o casca-n gura de la o grasa.... :finger:

mai du-te tu in toba mea de esapament!!!!deocamdata nu cred ca la 46 de kg esti grasa da na...nu cred ca pana acuma ai luat vreodata o casca-n gura de la o grasa.... :finger:

Femeie du-te inapoi de unde ai venit daca dai cu semne obscene :crack:

:finger:

@Moria > din cate imi aduc eu aminte rama isi gaseste singura hrana. Tu depinzi de mama ta pentru a supravietui. Cam nasol, nu ?

p.s.: ti-ai prins degetu' in usa si ne arati ca ti s-a innegrit unghiuta ?

Edited by Carbone

Va rog frumos....toata lumea sa se prezinte la un psiholog sa-si faca un IQ test...cine are sub 120 sa nu mai indraznesca sa se urce pe motor....C'MONN.......Oameni suntem... Si by the way..CHECK THIS OUT:

PESTE 120 INTELECT SUPERIOR

110 - 119 INTELECT MEDIU-SUPERIOR

100 - 109 INTELECT MEDIU

90 - 99 INTELECT MEDIU INFERIOR

80 - 89 INTELECT SUB MEDIE

70 - 79 INTELECT DE LIMITA

50 - 69 DEFICIENTA MINTALA USOARA

Chiar vrei sa fim totzi genii??????

Pt Moria.

Va rog frumos....toata lumea sa se .....

ba te rog frumos.. moira vb numai de femei.. barbatii proshti are capu' tare :crack:

Se vede ca sa strica timpul afara si stati mai mult pe la calculatoare. Creste productia de trollisori.....Si cum suntem in octombrie...pana in decembrie o sa ne impuscam sigur. By the way motociclista artista, ai putea vorbi mai frumos. Nu de alta dar mai sunt si femei pe aici. Ca tu sigur numa femeie nu esti. Si baga si tu un nr de moto la profil sa te recunoastem pe strazi.

Hmm, cine dreacu Âşi-o mai fi făcut user-clonă ? Pierdere de timp threadul ăsta.

:lol: :finger:

ASTA A FOST PRIMUL LUCRU LA CARE M-AM GADIT CAND AM CITIT TOPICUL.... :lol:

Si poza si id :crack:

:D :eek: :eek:

;)

Sa fie BD-ul?????? :ok:

Guest AndreiRN

pana in decembrie o sa ne impuscam sigur.

By the way motociclista artista, ai putea vorbi mai frumos.

Ca tu sigur numa femeie nu esti.

Norocul vostru ca nu aveti pistoale si pusti. Arcuri si sageti careva?

Hmmmm, ce amestecatura de limbi. Babilon?

Pai te oferi sa o verifici?

Filmam?

:crack:

Miroase a troll :finger:

Hmmm, au un miros specific?

Credeam ca numai dupa soricei iti umbla nasul.

:lol:

Draga AndreiRN,

eu ma refeream la faptul ca ne vom impusca, noi intre noi, dar asa virtual. Nu neaparat eu cu motociclista artista. :finger: Si nu ma ofer sa o verific. Mie imi plac barbatii, mult prea mult ca sa ma reprofilez. :crack:

Guest AndreiRN

Draga AndreiRN,

eu ma refeream la faptul ca ne vom impusca, noi intre noi, dar asa virtual.

Nu neaparat eu cu motociclista artista. :crack: Si nu ma ofer sa o verific. Mie imi plac barbatii, mult prea mult ca sa ma reprofilez. :lol:

Da, confruntarea virtuala este mai placuta si cu supravietuitori chiar daca mai atinge ceva orgoli.

Offf, imi strici imaginea placuta. Ma bucur ca iti placi barbati dar asta nu inseamna ca nu poti face o verificare technica. Eu cu placere as face-o.

:crack:. Recalcitranta lume. Partea cu lucratul in garaj admir..asa stau eu printre calculatoare, dar totusi nu tre`s-o dai in misoginism chiar asa. sau nu ai cunoscut si fete(femei) mai bune k tine? sau e invidia?

Sperii oamenii asa draga moria dar sa nu mori virgina.

(max worm, i`m pretty sure) :finger:

Edited by soricelu`

Soricelule cred ca ne racim gura degeaba....si sigur cineva se distreaza.....ca a iscat atatea polemici...

AndreiRN, nu ma indoiesc ca tu ai face o verificare tehnica, doar esti barbat si dra motociclista e sper, ptr binele tau, de sex feminin. Nu de alta dar eu sunt convinsa ca cineva s-a tinut de glume pe aici.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +20 000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook

BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +17000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.

• Create New...