Jump to content

Perpendiculara Pe Topicul''camarazi'' :)

Recommended Posts

Va anunt aici ca s-a deschis clubul Bullet N.R.G. in Radauti langa abatorul superstar (inaugurarea a fost sambata trecuta) . aici nu aveti nevoie de rezervare si alte cacao-uri, nu veti fi priviti urat de mai stiu eu ce manelisti, ESTE PENTRU MOTORISTI! Care ar fi inconvenientele....w.c.-urile nu arata asa de bine dar nu put, finisajele peretilor ,vreti nu vreti asa le-am vrut eu si cui nu-i place sa mearga la waldorf astoria! Conditii: Muzica ,avem 1000 de wati si vroiam sa mai punem 500 dar si asa sint prea multi.....locuri de stat pe canapele sant 35 sau ceva de genul...dar cine dreq mai sta asa de mult jos?!(in seara inaugurarii...cele 35 de locuri devenisera 70! =))...pe jos am pus mocheta! ), barman ,il avem pe cel mai bun..dj sau rockjey cum vreti sa-i spuneti are sony cmd 400(pentru cunoscatori) , luminile ,laserele, flash-urile sant performante si arata bine...ce mai...un loc la periferie unde nici dreq nu ne deranjeaza! De motociclisti Pentru motociclisti!

Va Asteptam si vrem sugestii si nemultumiri (mai multe sugestii pls.!)

Va anunt aici ca s-a deschis clubul Bullet N.R.G. in Radauti langa abatorul superstar (inaugurarea a fost sambata trecuta) . aici nu aveti nevoie de rezervare si alte cacao-uri, nu veti fi priviti urat de mai stiu eu ce manelisti, ESTE PENTRU MOTORISTI! Care ar fi inconvenientele....w.c.-urile nu arata asa de bine dar nu put, finisajele peretilor ,vreti nu vreti asa le-am vrut eu si cui nu-i place sa mearga la waldorf astoria! Conditii: Muzica ,avem 1000 de wati si vroiam sa mai punem 500 dar si asa sint prea multi.....locuri de stat pe canapele sant 35 sau ceva de genul...dar cine dreq mai sta asa de mult jos?!(in seara inaugurarii...cele 35 de locuri devenisera 70! =))...pe jos am pus mocheta! ), barman ,il avem pe cel mai bun..dj sau rockjey cum vreti sa-i spuneti are sony cmd 400(pentru cunoscatori) , luminile ,laserele, flash-urile sant performante si arata bine...ce mai...un loc la periferie unde nici dreq nu ne deranjeaza! De motociclisti Pentru motociclisti!

Va Asteptam si vrem sugestii si nemultumiri (mai multe sugestii pls.!)

ok man...da pt noi din suceava mai greu cu intorsul acasuca dupe betie crunta :rolleyes: ...ca cine dracu se poate abtine ;) ....In rest minunata ideea si e un lucru foarte bun ce se intampla. O sa venim si noi da cand o fi vreme sa montam un cort afara sa ne pravalim in el de beti. Am auzit ca mocheta e chear comfortabila si Bogdan se ofera cu o ciorba radauteana dupa :lool: ... sa i tina zeul naravul :nono:

ok man...da pt noi din suceava mai greu cu intorsul acasuca dupe betie crunta :rolleyes: ...ca cine dracu se poate abtine ;) ....In rest minunata ideea si e un lucru foarte bun ce se intampla. O sa venim si noi da cand o fi vreme sa montam un cort afara sa ne pravalim in el de beti. Am auzit ca mocheta e chear comfortabila si Bogdan se ofera cu o ciorba radauteana dupa :lool: ... sa i tina zeul naravul :nono:

man...nu-ti trebuie cort....canapelele sant foarte confortabile. sa auzim de bine! :P)

Ceva noutati despre club? Ar trebui sa stim ceva inainte sa intram? Avem voie sa intram cu casca pe cap sau tre' sa ne tinem caciulile in maini si capul plecat?

cred ca exista persoane in necunostinta de cauza.

Cred totusi ca unii ar trebui sa bea mai putin. Si optional sa evite situatii de genul.

aici ai dreptate!

parerea mea, URAT lucru sa intamplat acolo, iar tu Bogdan daca tot esti patronul (si ai ceva autoritate) asa ceva :lol: nu trebuia sa se intample indiferent cine era vinovat

hai sa nu ne spalam chilotii in public ... lasam asta la un pahar de vorbe!

dar, din pacate Chif si Florin de la un pahar de vorba au iesit cam SIFONATI :ok: din barul bullet

oare motivul sa fie ca fac parte dintr-un alt CLUB ? ????????????????????????????

si de ce sa nu se stie (o persoana care doreste sa intre in bar la voi) ce i se poate intapla :P

parerea mea, URAT lucru sa intamplat acolo, iar tu Bogdan daca tot esti patronul (si ai ceva autoritate) asa ceva :moto: nu trebuia sa se intample indiferent cine era vinovat

dar, din pacate Chif si Florin de la un pahar de vorba au iesit cam SIFONATI :sick: din barul bullet

oare motivul sa fie ca fac parte dintr-un alt CLUB ? ????????????????????????????

si de ce sa nu se stie (o persoana care doreste sa intre in bar la voi) ce i se poate intapla :drink:

ba dar tu nu ai fost aici? ce ai patit? de ce nu-mi spui chestiile astea in fata si le scrii pe forum? ce era sa fac eu? sa ma bag in fata avioanelor lor? sau cum sa fac sa nu permit asa ceva?da-mi tu o idee kamikaze! imi place ca o arzi misto pe fata si scrii cacao-uri pe forum! sanatate!

ba dar tu nu ai fost aici? ce ai patit? de ce nu-mi spui chestiile astea in fata si le scrii pe forum? ce era sa fac eu? sa ma bag in fata avioanelor lor? sau cum sa fac sa nu permit asa ceva?da-mi tu o idee kamikaze! imi place ca o arzi misto pe fata si scrii cacao-uri pe forum! sanatate!

de ce tot scornesti cacao-ul cu ''ALT CLUB''?parca mai asta vara nu stiai cum sa intri pe siteul bukowina si deodata ai devenit membru cu drepturi deplihai sa ne aducem aminte alte chestii care nu ar trebui vorbite aici(sa ni le aducem aminte in mintea noastra) si sa nu mai insiram baliverne pe forum sa vada lumea ce prosti is bucovinenii(moldoghienii) se imbata si-si sparg capurile. iar eu ca ''patron'' cum m-ai denumit tu mai sus cred ca mi-am dat interesul sa avem un loc unde sa ne intalnim tocmai pentru a nu se uita nimeni urat la noi ca suntem nebuni sau pletosi sau nu mai stiu eu cum...si am bagat o gramada de bani in spelunca asta sa ne simtim cu totii bine.nu mi-am dorit niciodata sa se intample ce s-a intamplat si am fost diplomat de la inceput pana la sfarsit(dovada este dansul de la sfarsit intre toti membrii scandalului,s-a facut scandemberg si s-au dansat vreo 4 melodii cu garnitura de uischiane). daca cineva crede ca mi-am dorit sa se intample chestia asta inseamna ca e dobitoc total! bafta la toata lumea!

ba dar tu nu ai fost aici? ce ai patit? de ce nu-mi spui chestiile astea in fata si le scrii pe forum? ce era sa fac eu? sa ma bag in fata avioanelor lor(m-am bagat de vreo trei ori)? sau cum sa fac sa nu permit asa ceva?da-mi tu o idee kamikaze! imi place ca o arzi misto pe fata si scrii cacao-uri pe forum! sanatate!

de ce tot scornesti cacao-ul cu ''ALT CLUB''?parca mai asta vara nu stiai cum sa intri pe siteul bukowina si deodata ai devenit membru cu drepturi deplihai sa ne aducem aminte alte chestii care nu ar trebui vorbite aici(sa ni le aducem aminte in mintea noastra) si sa nu mai insiram baliverne pe forum sa vada lumea ce prosti is bucovinenii(moldoghienii) se imbata si-si sparg capurile. iar eu ca ''patron'' cum m-ai denumit tu mai sus cred ca mi-am dat interesul sa avem un loc unde sa ne intalnim tocmai pentru a nu se uita nimeni urat la noi ca suntem nebuni sau pletosi sau nu mai stiu eu cum...si am bagat o gramada de bani in spelunca asta sa ne simtim cu totii bine.nu mi-am dorit niciodata sa se intample ce s-a intamplat si am fost diplomat de la inceput pana la sfarsit(dovada este dansul de la sfarsit intre toti membrii scandalului,s-a facut scandemberg si s-au dansat vreo 4 melodii cu garnitura de uischiane). daca cineva crede ca mi-am dorit sa se intample chestia asta inseamna ca e dobitoc total! bafta la toata lumea!

aha...si apropo de ""ALT CLUB"" cred ca am umblat si eu dupa sponsori pentru festival si v-am facut reclama pe mai multe siteuri importante...asa ca n-o mai arde cu ""ALTE CLUBURI"" please

Hai sa ne spalam chilotzanii in public domnu' kamikaze!

/index.php?...2287&st=130

Edited by randamentmaxim

aha...si apropo de ""ALT CLUB"" cred ca am umblat si eu dupa sponsori pentru festival si v-am facut reclama pe mai multe siteuri importante...asa ca n-o mai arde cu ""ALTE CLUBURI"" please

Hai sa ne spalam chilotzanii in public domnu' kamikaze!

/index.php?...2287&st=130

SATAN eu unu zic ca am scris frumos si cu ceva cuvinte decente (fara sa incerc sa deranjez pe cineva :drink: )

sfatul meu incearca sa nu te iei de MINE :sick: (un sfat prietenesc (OARE? :moto: ) ).......................

SATAN eu unu zic ca am scris frumos si cu ceva cuvinte decente (fara sa incerc sa deranjez pe cineva :drink: )

sfatul meu incearca sa nu te iei de MINE :sick: (un sfat prietenesc (OARE? :moto: ) ).......................

ba dar esti penibil rau

Si mama mea face sandwich-uri mai bune decat mama ta. :drink:)

Chiar ca esti penibil si pari usor individios.

Bravo Bogdane, supertare club!

fii mai explicit, la cine te referi ?????

ba dar esti penibil rau

cred ca la cuvintele pe care mi le-ai adresat in topicul anterior mult mai penibil ai fost tu

asa ca termino cu comentariile la adresa mea (ASTA DIN BUN SIMT si daca te uiti cumva in trecut )

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

kamikaze.... da tu ai fost la curu lu' florin si chif sa vezi ce o facut acolo ca vorbesti asa de partinitor? sau ai o cunostinta care o auzit de la o prietena buna care a citit undeva?

inainte sa postezi ceva despre care nu ai suficiente informatii sa-ti treaca data viitoare prin minte ca exista posibilitatea sa te faci de cacao, adica sa devii penibil prin ineptiile care le tastezi din lipsa de informatii (sau mai rau din prea multe informatii gresite). ideea este ca nu ma astept sa pricepi ceea ce-ti scriu acum si nici nu ma intereseaza chestia asta - si sunt sigur ca ai sa dai o replica pe masura puterilor tale.... nu te cunosc personal poate ca felul in care ai pus problema nu te reprezinta, nici afirmatiile gratuite care le-ai facut poate nu te reprezinta si a fost totul doar o postare pripita si cine stie poate esti baiat fain pana la urma... poate

si inca ceva... acuma cine o fi mama aia care face sandwich bun nu stiu da sa mor ce pofta-mi este de unul cu sunca si maioneza :lol:

sigur esti baiat fain... si nu trebuie sa intreb pe nimeni... pot sa-mi formez si singur parerile... plus ca nu prea merg pe "recomandari"

... interesant este faptul ca totul se reduce la respect pana la urma...

am tot respectul pentru tine... dar nu mai lua apararea cuiva care nu merita... daca vrei putem povesti despre cele intamplate dar nu aici, la o tura pe palma, cand o da soarele...

apropo, ce-ti mai face verzaciunea? ti-ai facut semnalele?