Jump to content

Lume, lume…Biker’s Club Otopeni implineste 2 ani!

Recommended Posts

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LA MULTI ANI!E LOC PT TOATA LUMEA?FACEM DEMERSURI SA VENIM SI CU MOTO DE LA 150 KM.DE CATE ORI TREC PRIN ZONA OPRESC LA PORTI SA LE ADMIR-SUPERBE PORTI AVETI! :lol:

...multumim! e loc pentru toata lumea... :P

Wooow, e clar, vinerea va fi dedicata Biker's Bar! Prezent! Sa facem trecerea catre cel de-al 3-lea an cu muzica la maxim.

...trecerea "dupa a 2 a tura"... :ok: in Biker's Club!!!

...ne bucuram ca va place...asteptam sa va lasati "amprenta" la club, :drink: este un moment important pentru noi, vrem sa-l petrecem alaturi de voi si ... sa avem in bar "un pic din fiecare" mereu...

pe curand!

Fi atenta ca ai promis tre sa-l ti pe bar macar 10 min....Ne vedem diseara si la multi ani....

vine cineva cu masina din drumul taberei,are loc de 2 persoane ???

E posibil sa merg eu . Daca merg, merg doar cu masina si doar din DrTaberei :drink: [ma rog, via Crangasi, Pta Presei Libere]

de cu seara si pana picam lati :D

si iata ca am picat lati...... again..... :drink:

Ma veniti cu motoarele ? Pai si cum beti ???? Ce beti ??

Adica ce bem ? :sick:

nu stiu cum ai rezolvat tu problema, eu zic doar...

traiasca fratele meu care mi-a luat motorul cand m-a vazut "picat lat"

INCA O DATA LA MULTI ANI BIKER'S !!!!

SUPER ATMOSFERA, SUPER FORMATIE, SUPER BERE RECE, SUPER MICI,SUPER TORT, SUPER DANSATOARE....SUPER TOT.

:moto:

Pe mine ma enerveaza mutra scarbita a patronului. . .Are o mutra ala de parca ii e greatza ca mai are clienti . . . Nu am vazut asa ceva in viatza mea. .un patron care sa se uite in felul asta la clienti.

Daca ai chef de distracie de genu asta dece nu ai ciripit cind ai fost LA MINE IN CASA??? slab man slab!

Pe mine ma enerveaza mutra scarbita a patronului. . .Are o mutra ala de parca ii e greatza ca mai are clienti . . . Nu am vazut asa ceva in viatza mea. .un patron care sa se uite in felul asta la clienti.

:drink: te rog din suflet, arata-mi fata ta sa iti fac o ..... , te pup!

esti mort!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ca prea multa lume s-a plans de tine ca esti ga....y

Super petrecerea, sa fiu sincera asta a fost cea mai tare de pana acum cred. La multi ani, si sa ne mai incantati cu idei traznite de partyuri!

Phiu am facut febra musculara de la atata dans :drink:

Abia astept sa vad pozele!!!

POZE POZE POZE

...ca vreau sa stiu si eu ce am facut. :drink:

Si acum notele pentru petrecere

de un singur lucru imi pare rau,am uitat sa scrijelesc barul.Rog conducerea sa faca asta in locul meu:

ENDURISTUL + BIKER'S CLUB = LOVE

Edited by Enduristul

Ce poti sa ceri.....de la el.......adica tu, urmarea o stiti.....

Sa revenim la lucrurile serioase biker's club face ceva unic in Romania dar intodeauna sa gasesc ceva new "bikers" sa comenteze cate ceva inutil si fara sens.

Va admir si va sustin de cand sunteti pe piata Biker's club and you rule! :drink:

Daca ai chef de distracie de genu asta dece nu ai ciripit cind ai fost LA MINE IN CASA??? slab man slab!

Nu bagati in seama toti frustratii "riderii" ca nu are sens, din cate am citit pe site el e un INUTIL pe aici.Bafta biker's si asteptam noi petreceri.....se apropie Craciunul.... :moto: :sick:

Mie mi-a placut foarte mult tortul. Cineva mi-a dat o felie...nu stiu cine era...:sick:)

A fost super tare!

PS: Unei prietene de a mea i-a disparut geaca. Ma gandesc ca cineva a luat-o din greseala

O fi fost Raptoru' de ciuda ca s-a uitat "patronu'" urat la el... a zis sa-i faca reclama proasta. :drink:

Iti faci prieteni in continuare Mirceo... tine-o tot asa... iti multumim pentru ca existi si ne luminezi viata... iti dedicam si o piesa dar nu ma lasa browseru sa caut manele cu "pe la spate" pe iutub.

La Multi Ani Biker's. Si priviri urate in continuare la "domnu patron". Mie-mi plac.

O petrecere foarte reusita, cu lume amabila cu mancare si bautura buna. Bineinteles ca iar am reusit sa ma fac de kakao, daca am suparat pe cineva imi cer iertare...si o sa trec zilele astea sa iau masina din parcare :drink:

poze sau filme pune cineva?

inca odata "LA MULTI ANI!"