Sari la conținut

AM nevoie de ajutorr :(


mdanut
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cumpar motor ktm lc 4 690 modelul nou avarait, busit, sau cadru cu acte modelu nou !!!!!! :P

oare de ce i-ar trebui cuiva serii de motor cu acte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a cumparat o furaciune de pe-afara (sau de pe la noi) fara acte cu 3 lei si acum vrea un cadru cu acte sa se scoata. Tare.... n-am ce zice :P

Sa-ti intrebi "prietenul" daca i-ar place sa i se fure si lui mobra.... asa... ca chestie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a cumparat o furaciune de pe-afara (sau de pe la noi) fara acte cu 3 lei si acum vrea un cadru cu acte sa se scoata. Tare.... n-am ce zice :P

Sa-ti intrebi "prietenul" daca i-ar place sa i se fure si lui mobra.... asa... ca chestie :lol:

ba asta ii ghinionul fiecaruia numi spune ca la tine daca ar veni unu cu ceva ieftin si furat nu iai cumpara de ex un telefon nokia n95 furat sau io stiu de unde si ti-l vinde cu 5 mil tu nu i l-ai lua:)) no asa si cu asta ce vina are el..fiecare se bucura cand cumpara ceva ieftin

 

ba asta ii ghinionul fiecaruia numi spune ca la tine daca ar veni unu cu ceva ieftin si furat nu iai cumpara de ex un telefon nokia n95 furat sau io stiu de unde si ti-l vinde cu 5 mil tu nu i l-ai lua:)) no asa si cu asta ce vina are el..fiecare se bucura cand cumpara ceva ieftin

Si ca sa fiti fericiti ca ma dsipera astia ca voi TOPIC CLOSED

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una e sa cumperi ceva la ocazie sau la reducere si alta e sa cumperi FURACIUNI.

Sincer ? Astora le doresc sa li se intample la fel, pe meritate :P

 

 

P.S. NU am cumparat si NU voi cumpara niciodata furaciuni. Dar, din nou, e parerea mea. Altii sa fie prostii ce le cumpara :lol:

 

Later Edit:

Te deranjeaza cand iti zice unu' de la obraz de incepi cu Topic Closed ? Ia cu Furazolidon.

Editat de Thomas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una e sa cumperi ceva la ocazie sau la reducere si alta e sa cumperi FURACIUNI.

 

Sincer ? Astora le doresc sa li se intample la fel, pe meritate :P

 

P.S. NU am cumparat si NU voi cumpara niciodata furaciuni. Dar, din nou, e parerea mea. Altii sa fie prostii ce le cumpara :lol:

Hai ca deja exagerezi cu furatu :-J man chestia cu furatu ii ghinonul fiecaruia auzi mah daca ii furat sa nu cumperi dic.. Adica voi bucurestenii aveti cascaval X(

 

Una e sa cumperi ceva la ocazie sau la reducere si alta e sa cumperi FURACIUNI.

Sincer ? Astora le doresc sa li se intample la fel, pe meritate :ok:

 

 

P.S. NU am cumparat si NU voi cumpara niciodata furaciuni. Dar, din nou, e parerea mea. Altii sa fie prostii ce le cumpara :D

 

Later Edit:

Te deranjeaza cand iti zice unu' de la obraz de incepi cu Topic Closed ? Ia cu Furazolidon.

Baaa oboseala stai in banca ta cu cosmelia ta ca nui al meu motorul pt ca io am 16 ani si ma doaren poponeata ca nu conduc io motor de 700 cc.. si numi zi tu ca compari pegaso ala al tau cu ktmu ala si fara acte.. cat o dat ala pe ktm atata iei tu pe pegaso ala al tau cu acte cu tot

PS: SI ca sa sti dc am inchis topicu pt cas dinastia ca tine si ca ala.. adica unu de are un ktm acte tot in regula si i so calat motorul nu are ce face cu el ca nu cred ca da pe un motor 1500 euro sau si mai mult asa ca ala se bucura daca ii cumpara cineva motorul calat cum era sau accidentat da in fine pa

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca deja exagerezi cu furatu :-J man chestia cu furatu ii ghinonul fiecaruia auzi mah daca ii furat sa nu cumperi dic.. Adica voi bucurestenii aveti cascaval X(

 

 

Baaa oboseala stai in banca ta cu cosmelia ta ca nui al meu motorul pt ca io am 16 ani si ma doaren poponeata ca nu conduc io motor de 700 cc.. si numi zi tu ca compari pegaso ala al tau cu ktmu ala si fara acte.. cat o dat ala pe ktm atata iei tu pe pegaso ala al tau cu acte cu tot

PS: SI ca sa sti dc am inchis topicu pt cas dinastia ca tine si ca ala.. adica unu de are un ktm acte tot in regula si i so calat motorul nu are ce face cu el ca nu cred ca da pe un motor 1500 euro sau si mai mult asa ca ala se bucura daca ii cumpara cineva motorul calat cum era sau accidentat da in fine pa

 

 

esti un mare dobitoc! stai jos! ai nota 2! maine sa vii cu parintii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 ani si minte pauza :P Daca m-as cobori pana la tine nu te-ar tine nici 2 minute smecheria, bai "trezeală".

ba voi nu intelegete cai topic inchis.. ma ce mamici vor facut pe voi?sunteti ca olteni cu gura mare =)) 16 ani mah da la varsta mea stiu mai multe decat unu ca tine :-J asa k jet pa INCHIS !!!!!!!!!!!!!!!!

PS: so bagat si @cold_AS_ICE miez

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL,si tu tot ciordeala de motor ai danut...inseamna ca in Petrosani se poarta gesturile astea...

Ai grija la "Polizei"

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi mah daca ii furat sa nu cumperi dic..

da, ma, auzi tu, ce idee...sa nu vrei sa savarsesti o infractiune. pan la urma mi se pare corect, daca n-ai bani poti sa cumperi o furaciune eftina, nu? si tot pe principiul asta, daca nu te vrea nici o femeie te apuci sa violezi, nu? ce uameni :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS: SI ca sa sti dc am inchis topicu pt cas dinastia ca tine si ca ala.. adica unu de are un ktm acte tot in regula si i so calat motorul nu are ce face cu el ca nu cred ca da pe un motor 1500 euro sau si mai mult asa ca ala se bucura daca ii cumpara cineva motorul calat cum era sau accidentat da in fine pa

mare tragedie un motor calat,cilindru si piston noi,la ktm nu stiu daca te sare de 700 de euro.

da-ti ma foc racletule.

Romania va creste prin bun simt si nu mai stiu ce ziceau aia de la petrom :drink: priviti aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare tragedie un motor calat,cilindru si piston noi,la ktm nu stiu daca te sare de 700 de euro.

da-ti ma foc racletule.

Romania va creste prin bun simt si nu mai stiu ce ziceau aia de la petrom :drink: priviti aici

vezi ca totusi nu te-a jignit,bai prezervativ... :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba asta ii ghinionul fiecaruia numi spune ca la tine daca ar veni unu cu ceva ieftin si furat nu iai cumpara de ex un telefon nokia n95 furat sau io stiu de unde si ti-l vinde cu 5 mil tu nu i l-ai lua:)) no asa si cu asta ce vina are el..fiecare se bucura cand cumpara ceva ieftin

 

 

Si ca sa fiti fericiti ca ma dsipera astia ca voi TOPIC CLOSED

 

 

Baiatu, dute si tu pe la scoala si mai invata putina gramatica.

 

Dupa cum scrie cred ca e gealat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpar motor ktm lc 4 690 modelul nou avarait, busit, sau cadru cu acte modelu nou !!!!!! :drink:

 

 

AM eu, nu e busit dar pentru 9000 EUR il busesc de dracii il iau.Te intereseaza?

 

Baiatu, dute si tu pe la scoala si mai invata putina gramatica.

 

Dupa cum scrie cred ca e gealat!!!

 

 

In locul tau mi'as scoate barna din ochi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puisor,

daca in grupul tau de prieteni esti cel mai kul ca ai motor si iti permiti un astfel de limbaj, incearca sa il folosesti numai in cadrul acelui grup de prieteni. Pe acest forum (inca) mai activeaza oameni care au copii mai in varsta decat domnia ta si carora nu te adresezi cu "robot" si "mah". Nu intram in detalii in legatura cu 7 ani de acasa, bunul simt si respectul fata de tine prin respect fata de interlocutor.

Apropo, decat sa declari topic closed la al 3-lea reply, mai bine nu il deschideai deloc.

 

Daca doresti poti fi ajutat, dar posteaza toata povestea, cu seria de la cadrul "vechi" si oarecare detalii in legatura cu achizitionarea acelei motociclete.

 

Multa bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puisor,

daca in grupul tau de prieteni esti cel mai kul ca ai motor si iti permiti un astfel de limbaj, incearca sa il folosesti numai in cadrul acelui grup de prieteni. Pe acest forum (inca) mai activeaza oameni care au copii mai in varsta decat domnia ta si carora nu te adresezi cu "robot" si "mah". Nu intram in detalii in legatura cu 7 ani de acasa, bunul simt si respectul fata de tine prin respect fata de interlocutor.

Apropo, decat sa declari topic closed la al 3-lea reply, mai bine nu il deschideai deloc.

 

Daca doresti poti fi ajutat, dar posteaza toata povestea, cu seria de la cadrul "vechi" si oarecare detalii in legatura cu achizitionarea acelei motociclete.

 

Multa bafta

Hai frate temrina am zis topic inchis sutneti prosti toti?

Ps: si inca ceva ce plm ati dat voi bani pe motor asa ca gura cine o dat o dat asta e la toti ni greu

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai frate temrina am zis topic inchis sutneti prosti toti?

Ps: si inca ceva ce plm ati dat voi bani pe motor asa ca gura cine o dat o dat asta e la toti ni greu

 

hai mai bine sa dam de ala care la furat,iti recuperezi banii(pardon''prietenul tau''),ciorditorul il dam la politie si ii inapoiem motorul unui trist motociclist care suspina langa pozele cand erau impreuna.

''Astia'' cu ''cascaval din Bucuresti'' cumpara lucru furat(la pret bun,cum ai dat tu exemplu la ''n95'') pt. 30min ca sa ilature un gunoi de pe strada.

Maine ma pot trezi si eu si tu,orice fara motor pt. ca inloc de reclamatie la politie am cumparat cadru cu acte si am incurajat hotia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

@ Mdanut :

Mars de pe forumul asta mai c... cu ochi !

Te-ai gandit ca topicul asta al tau e citit si de politisti cu motoare?

Mai ai tupeul sa te si iei de lume pe aici !

Fu...-n g.. de manelisti cu pocnitori ce sunteti !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Mdanut :

Mars de pe forumul asta mai c... cu ochi !

Te-ai gandit ca topicul asta al tau e citit si de politisti cu motoare?

Mai ai tupeul sa te si iei de lume pe aici !

Fu...-n g.. de manelisti cu pocnitori ce sunteti !

Bai cap de pl vezi ca nu tiam vorbit urat.. NU intelegeti man topic inchis

 

 

TOPIC INCHIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Nu te mai chinui sa stergi atasamentele cu acte naspa din celelalte topicuri ale tale, referitoare bineinteles tot la furaciuni !

Le-am salvat deja.

Avorton de Petrosani ce esti !

Pentru cultura ta generala, 2 politisti au citit deja acest topic. Felicitari, c... !

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te mai chinui sa stergi atasamentele cu acte naspa din celelalte topicuri ale tale, referitoare bineinteles tot la furaciuni !

Le-am salvat deja.

Avorton de Petrosani ce esti !

Pentru cultura ta generala, 2 politisti au citit deja acest topic. Felicitari, c... !

Si ce vrei sati dau premiu acum?:drink:))))) poate sa citeasca si toata politia nui motorul meu pt ca nu stiu daca taicameo mar lasa sami cumpar io mtoor de 700 cc la 16 ani daca te gandesti tu si nu inteleg dc nu intelegi topic inchis !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...