Sari la conținut

AM nevoie de ajutorr :(


mdanut
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da ce tupeu pe asta .... :drink:

 

nu m-ar mira ca si asta sa fie pe la o scoala de politie - am mai fost descoperit unu asta vara (tot pe forum) care fura motoare si culmea era student la academia de politie :moto:

 

 

 

 

 

ce lume

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce tupeu pe asta .... :drink:

 

nu m-ar mira ca si asta sa fie pe la o scoala de politie - am mai fost descoperit unu asta vara (tot pe forum) care fura motoare si culmea era student la academia de politie :moto:

 

 

 

 

 

ce lume

Ba voi sunteti prosti dea binelea zic ca pt un preten ii trebuia si voi ca eu si faceti pe prosti .. si acum despre mine io la 16 sa conduc ktm de 690 cc hai sa fim seriosi si sami bag pla in el forum cai plin de oameni prosti care sunt trecuti de 22 de ani

PS : io apelez daca ii cineva cu ktm dinala sa ajut un preten... si vad ca ii plin forumu de prosti si de oameni care fac off topic am scris de 100 topic inchis

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba voi sunteti prosti dea binelea zic ca pt un preten ii trebuia si voi ca eu si faceti pe prosti .. si acum despre mine io la 16 sa conduc ktm de 690 cc hai sa fim seriosi si sami bag pla in el forum cai plin de oameni prosti care sunt trecuti de 22 de ani

PS : io apelez daca ii cineva cu ktm dinala sa ajut un preten... si vad ca ii plin forumu de prosti si de oameni care fac off topic am scris de 100 topic inchis

:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Ba voi sunteti prosti dea binelea zic ca pt un preten ii trebuia si voi ca eu si faceti pe prosti .. si acum despre mine io la 16 sa conduc ktm de 690 cc hai sa fim seriosi si sami bag pla in el forum cai plin de oameni prosti care sunt trecuti de 22 de ani

PS : io apelez daca ii cineva cu ktm dinala sa ajut un preten... si vad ca ii plin forumu de prosti si de oameni care fac off topic am scris de 100 topic inchis

 

Te iubesc nespus fiindca ai prieteni niste ciori maneliste de la Petrosani, care umbla cu Duke-uri speriate si fiindca in momentul cand a inceput sa puta treaba ai sters repede si atasamentele alea cu acte de 2 lei din topicul cu scuterul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te iubesc nespus fiindca ai prieteni niste ciori maneliste de la Petrosani, care umbla cu Duke-uri speriate si fiindca in momentul cand a inceput sa puta treaba ai sters repede si atasamentele alea cu acte de 2 lei din topicul cu scuterul.

Ia posteaza frate ce atasamente :drink: sa vad si io si toti cas curios

Stai ca acum fac inventarul la toate lucrurile care le am furate : pai Incep Ktmu ala .un lamborghini , vreo 10 lingouri de aur , motoare cu garla ,vreo 50 scutere si cam atat :-?? .. vezi nu ma eneva ca ramai fara motor =))

PSS adevarul ii ca il am si pe gutza in petrosani =))))))))

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Juniorul se pare ca e in bransa :drink:

post-2950-1226697818.jpg

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...002-146389.html

 

P.S. Nu-i asa ca te-a luat "tovarasu" la rost de ce ai facut atata valva in jurul mobrei lui fara acte ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Juniorul se pare ca e in bransa :drink:

post-2950-1226697818.jpg

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...002-146389.html

 

P.S. Nu-i asa ca te-a luat "tovarasu" la rost de ce ai facut atata valva in jurul mobrei lui fara acte ? :moto:

Io il rog sa atesaeze pozele

ps : si acum ce vrei sa demonestrzi..? da-ma la politie ca putin imi pasa ( a da si alea erau scuterele mele )

 

Io il rog sa atesaeze pozele

ps : si acum ce vrei sa demonestrzi..? da-ma la politie ca putin imi pasa ( a da si alea erau scuterele mele )

Gata scrieti ce vreti pe topicul asta io nu mai rapuns la nimeni si nimic gea :-H

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:sick: era o vorba... mama ta e tigan?

pai la ce pm suav mi-a trimis tanarul...se pot trage mai multe concluzii, una fiind ca probabil a absolvit clasa 1 pe pile. iaca aici sa radeti si voi :drink:

 

gea , Yesterday, 08:17 PM

 

tu nesapalato meri in plm cine teo bagat pe tine in seama sti si tu cei ala motor si gata.. si in legatura cu femiele sti tu ce femei am io si nu stiu io daten plm meri si fa sex oral pe centura ! X( ( din avataru tau vad ca ai o fatza sick.gif

 

le: da am uitat sa intreb, poate ma lumineaza cineva: ce inseamna gea? :moto:

Editat de cats
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci toata treaba asta este de rahat! Nu mai zic ce si cum, dar eu am luat ban 1 luna :drink: pentru un link de doi lei postat pe matrimoniale (pus de mine intradevar, recunosc greseala) si un putoi nesimtit injura pe tota lumea pana ii vine rau si tot degeaba! Ce uameni frate! Sigur trebuie gasita o cale de triere a membrilor acestui forum pentru ca nu se mai poate. Deja forumul e jenant cu specimene din acestea pe aici!

 

Ca sa fiu ontopic: sunt si oameni care nu cumpara furaciuni mai desteptule si sincer sper sa nu gasesti ce-ti trebuie, de fapt, mai degraba sper sa te gaseasca cine trebuie pe tine :moto: !

Editat de dt_yamaha
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge,merge treaba Danut? :D Pai tu crezi ca daca susti sus si tare ca tu nu ai voie sa conduci un motor de 690 cc ,prin urmare nu este al tau(vD),iti merge cu lupii astia batrani? :moto: Mor de ras !! Mai vorbesti si urat,ameninti,etc...La ce te asteptai? Personal,sper sa iti rupi capul pe loc daca te urci macar pe acel motor,daca nu sa vi-l rupa proprietarul/ii motorului/or. Doamne ajuta ! :sick: Daca zici ceva ,macar sa nu fie''topic inchis'' ca deja cred ca o sa l-i se faca mila la admini de tine si te fac direct moderator sa-l inchizi pe bune :P

 

P.S. ai putea sa ma ajuti cu o chestie? ai putea sa faci cumva sa te prind in timp ce incerci sa furi un motor (nu conteaza a cui)? Mi-ai face un mare favor,dar sa nu uiti sa imi spui cum te cheama inainte sa lesini ,sa stiu ce sa iti scriu pe placa .Multumesc :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai frate temrina am zis topic inchis sutneti prosti toti?

Ps: si inca ceva ce plm ati dat voi bani pe motor asa ca gura cine o dat o dat asta e la toti ni greu

 

 

mai ales tie......... :drink:

 

uitativa aici :

http://coordinamento.mininterno.it/servpub..._targhe_ing.htm

 

asta e site-ul oficial al politiei italiene unde is trecute 99% din furaciuni.......... incercati aici inainte sa cumparati un motor .........s-ar putea sa va ajute..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba voi sunteti prosti dea binelea zic ca pt un preten ii trebuia si voi ca eu si faceti pe prosti .. si acum despre mine io la 16 sa conduc ktm de 690 cc hai sa fim seriosi si sami bag pla in el forum cai plin de oameni prosti care sunt trecuti de 22 de ani

PS : io apelez daca ii cineva cu ktm dinala sa ajut un preten... si vad ca ii plin forumu de prosti si de oameni care fac off topic am scris de 100 topic inchis

''ai plin de oameni prosti care sunt trecuti de 22 de ani'' concluzie trasa de un pusti de 16 ani :drink:

 

 

 

''ai plin de oameni prosti care sunt trecuti de 22 de ani'' concluzie trasa de un pusti de 16 ani :moto:

 

Chiar nu il vede nimeni???/Pustiu e complice la furtul unui motor(cu sau fara voia lui).Nu se autosesizeaza politia in sensul asta???

Asta e linkul la pagina lui de hi5 si posibilii complici....

http://hi5.com/friend/p116188571--DaNuTz_DaNuTz--html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, e prea mult. Mai si tineti jegul asta de topic sus. Sa puna mana un moderator sa il stearga, sau macar sa il mute la locul lui, "Furturi Moto". Si daca foamea de trafic nu-i asa mare, puteti sa ii dati ban lui Danutu de pe forum si de pe bikeshop.

Hai adminii si moderatorii, trezirea, ca s-au mai sters topicuri pe subforumul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Danut, pai tu cu mwia aia te bagi in seama cu noi mha?

 

Bai cocalar electronic, du-te mha si mai spala-te pe fatza ca te-ai innegrit de tot cu atata jeg ce ai pe tine, sau poate.. aia e culoarea pielii tale ? :drink:

 

Jet0n ( ca sa fiu in ton cu tine )

 

Si nu ma iau de maica-ta.. saraca, incearca si ea sa te creasca cum poate, mai o centura, mai un trotuar..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daniele, cunosc eu niste baieti de baieti la Udriste care iti fac ce acte vrei tu. Da-mi datele motocicletei pe PM si in 4-5 zile ai actele dar te costa 500 eur plus 100 comisionul meu :drink: . Ne vedem la Udriste pentru acte. Vezi ca Udriste s-a mutat pe Sos. Pipera. Trebuie sa te deplasezi pana la Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Danut, pai tu cu mwia aia te bagi in seama cu noi mha?

 

Bai cocalar electronic, du-te mha si mai spala-te pe fatza ca te-ai innegrit de tot cu atata jeg ce ai pe tine, sau poate.. aia e culoarea pielii tale ? :drink:

 

Jet0n ( ca sa fiu in ton cu tine )

 

Si nu ma iau de maica-ta.. saraca, incearca si ea sa te creasca cum poate, mai o centura, mai un trotuar..

laso ma pe masa in pace ca se inceaca cu cozile de semintze dupa buze.u nu ai ce face si te iei ce o ciorica nespalata care impotriva eticii neamului vrea sa treaca in legaliate.sa iti fie rusine sa te iei de borati astia ca sunt si ei oameni si vor si ei sa fure legal.sincer imi pare rau de ei la fel si ca de hartia igienica care nu are nici o vina.......

 

laso ma pe masa in pace ca se inceaca cu cozile de semintze dupa buze.u nu ai ce face si te iei ce o ciorica nespalata care impotriva eticii neamului vrea sa treaca in legaliate.sa iti fie rusine sa te iei de borati astia ca sunt si ei oameni si vor si ei sa fure legal.sincer imi pare rau de ei la fel si ca de hartia igienica care nu are nici o vina.......

 

:moto: :sick: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

KTM LC4 690 SM an fabricatie 2008 .. rulat cca 500 km .. practic nou .. furat in septembrie din fata hotelului Casa Locato de pe B-dul 1 Mai din bucuresti ..(de vis-a-vis de dioda ) ! Motoreta culoare KTM clasic adica portocaliu .... motoreta .. repet impecabila :what:( Jegule .. daca e la Petrosani .. prietenu tau e dus ! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

KTM LC4 690 SM an fabricatie 2008 .. rulat cca 500 km .. practic nou .. furat in septembrie din fata hotelului Casa Locato de pe B-dul 1 Mai din bucuresti ..(de vis-a-vis de dioda ) ! Motoreta culoare KTM clasic adica portocaliu .... motoreta .. repet impecabila :D( Jegule .. daca e la Petrosani .. prietenu tau e dus ! :lol:

arde-l pe cumatru,poate ii face cineva cadou si o pereche de bratari.

saracu,prietenul lui facea blateanu cu mobra si s-a apucat pustiu sa anunte juma de tara ca are furaciune. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arde-l pe cumatru,poate ii face cineva cadou si o pereche de bratari.

saracu,prietenul lui facea blateanu cu mobra si s-a apucat pustiu sa anunte juma de tara ca are furaciune. :lol:

Nici macar nui motorul ala deoarce ii adus de dincolo.. cand il vad pe tip de mai are motorul ii fac si poze sa vedeti seriile degeaba credeti cai din tara da din pacate ii din austria sau italia asa stiu :-?

 

Nici macar nui motorul ala deoarce ii adus de dincolo.. cand il vad pe tip de mai are motorul ii fac si poze sa vedeti seriile degeaba credeti cai din tara da din pacate ii din austria sau italia una din astea stiu :-?
Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici macar nui motorul ala deoarce ii adus de dincolo.. cand il vad pe tip de mai are motorul ii fac si poze sa vedeti seriile degeaba credeti cai din tara da din pacate ii din austria sau italia asa stiu :-?

Nu te tine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...