Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

Domnule,dac-o sa ai rabdare,pina maine,o sa pun poze c-o sea de....Varadero! O termin azi sau maine, e-a lui @Emil_cz. Referitor la optiunea de culori,s-ar putea sa fie o mica problema,cu auriul...Timp de executie:4-5 zile,ca lucrez la mai multe,in acelasi timp.Ca model,ar fi cam ca cea din prima poza,ca forma seii de Varadero,e cam asa,daca nu cumva, chiar aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha.Cred ca n-o sa te superi,dac-o sa fac o chestie mai desteapta.Adica,reglabila si-n fatza,o chinga mai lata,si s-o croiesc din cordura de 1100,cea mai groasa care exista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha.Cred ca n-o sa te superi,dac-o sa fac o chestie mai desteapta.Adica,reglabila si-n fatza,o chinga mai lata,si s-o croiesc din cordura de 1100,cea mai groasa care exista.

e bineeeeee :scratch:

Editat de florinbarbone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule,dac-o sa ai rabdare,pina maine,o sa pun poze c-o sea de....Varadero! O termin azi sau maine, e-a lui @Emil_cz. Referitor la optiunea de culori,s-ar putea sa fie o mica problema,cu auriul...Timp de executie:4-5 zile,ca lucrez la mai multe,in acelasi timp.Ca model,ar fi cam ca cea din prima poza,ca forma seii de Varadero,e cam asa,daca nu cumva, chiar aia.

 

RESPECTE

DOMNULE RABDARE AM ,POT ASTEPTA .

CA MODEL MI-AR FI PLACUT ACEST MODEL DACA SE POATE ADAPTA LA VARADERO,IAR IN PRIVINTA CULORII AURII O PUTEM INLOCUI CU PUTIN PORTOCALIU

post-28053-1260554289.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi! Ma bucur ca-ti place. Sa ai grija,ca se pateaza foarte usor,albul ala.

...Si vroiam s-o fac simai-si...Eheeeee....Daca-i puneam chedere negre,la imbinarile dintre alb si portocaliu,asa cum vroiam eu....

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPECTE

DOMNULE RABDARE AM ,POT ASTEPTA .

CA MODEL MI-AR FI PLACUT ACEST MODEL DACA SE POATE ADAPTA LA VARADERO,IAR IN PRIVINTA CULORII AURII O PUTEM INLOCUI CU PUTIN PORTOCALIU

 

o daaa ,

cred ca ma bag si eu la a mea ( tot varadero)

ce zici, daca ti le dam odata merge ?:scratch:

ca sunt la fel

 

 

respect si pe curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda,e-o provocare interesanta.Ramine cum am stabilit,cu culorile alea

 

@foxbat: ok,nicio problema.

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dariane, mersi inca o data pt ajutorul dat cu cele 2 sei, asa cum am vb si cu permisiunea ta pun si eu un anunt pt cei interesati , mai am material pt 1 sa sau 2 in functie de marimea ei , imitatie de carbon , material special impermeabil pt sei moto si tapiterii barci. pt bucata ramasa pretul este de 50 ron.

post-47658-1260875342_thumb.jpg

post-47658-1260875361_thumb.jpg

post-47658-1260875371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut Darian, ma intereseaza sa modific saua de la kawasaki zr7. Principala problema actuala este ca pasagerul aluneca in fata din cauza inclinatiei si lipsei unei delimitari intre cele 2 locuri.

Te rog sa imi spui cat ma costa in varianta neagra. Am vazut in posturile recente cateva modele dragute.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

In primul rand ,negru sau colorat,tot aia e...Nu-i nicio diferentza de pretz - ca tai materialul dintr-o culoare,sau alta,tot atita costa.Modificarea,la seaua ta,cred c-o sa coste max. 150 ron - probabil ca doar 120 ron.Am vrut sa vad o poza mai mare,cu motoreta ta,da' tot mica e,si aia de la profilul tau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Cum am promis am sa pun si eu niste poze cu doua sei modificate se Maestrul Darian.

Lucrare de exceptie.Recomand cu incredere. Multumesc.

Va salut cu farul.

 

Ps: in poza cu Intruderul se vad seile nemodificate.

post-36930-1262112581_thumb.jpg

post-36930-1262112632_thumb.jpg

post-36930-1262112657_thumb.jpg

post-36930-1262112675_thumb.jpg

Editat de roberttulli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

In primul rand ,negru sau colorat,tot aia e...Nu-i nicio diferentza de pretz - ca tai materialul dintr-o culoare,sau alta,tot atita costa.Modificarea,la seaua ta,cred c-o sa coste max. 150 ron - probabil ca doar 120 ron.Am vrut sa vad o poza mai mare,cu motoreta ta,da' tot mica e,si aia de la profilul tau...

 

E in regula atunci. Cand si unde pot veni sa ti-o aduc? Mai vorbim atunci de modelul final. Oricum o fac. Ti-am atasat 2 poze mai mari.

Multumesc.

post-39408-1262113709_thumb.jpg

post-39408-1262113725_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am reusit sa ma lamuresc daca lucrezi si cu piele. M-ar interesa o sa pentru TDM 850 si una pentru Virago 535(de fapt, eu am varianta cu 2 sei). Cam cat ar costa din sintetic si cam cat ar fi daca le faci din piele(bineinteles, daca lucrezi cu piele). Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...