Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

La a mea cum stai? :cheers:

 

Uite pozele astea 2 de de-asupra,sunt cu-a ta...Pînã disearã,finisez cu siliconul,si-ncep sã lipesc buretele suplimentar.Mâine,croiesc la ea. Poimâine,Îi fac vânt înapoi spre tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mersi !

Nu m-am miscat repede.Teoretic,în 2 zile,ar fi trebuit sã fie gata,cu totul.Faza e cã lucrez la mai multe,cam în acelasi timp.La seaua ta,o sã mai raschetez si eu,nitzel,dar nu asa,aiurea (cum a fost fãcutã).Si bãtaia de cap,de fapt,o sã-mi dea treaba cu flãcãrile ....Restul,e deja,ceva obisnuit...

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Darian!

 

Am o mare rugaminte la tine, vreau sa imi modific o sea pentru o Africa Twin rd07 , imi poti trimite in pm sau aici niste poze cu ce ai facut pana acum pentru africane?

 

Multumesc!

 

Spor la treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacã primesc broderia-n timp util,da...Dacã nu,sãptãmâna viitoare.

cred ca esti satul de mine...de noi, dar....curiozitatea e a doua natura dupa cum adevarat se spune....

Deci....noutati ptr seile de panzer?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mihaibugi... :nono: stai la coada, am trimis saua cu aprox o luna inaintea ta.... :sick:

....dupa mine baieti... :bigstar: acu ,serios,hai sa lasam omu sa-si faca treaba ca are multa dupa cate vad eu, sa speram ca nu e bolnav si sa mai trebuiasca sa asteptam ca deja se incalzeste .... da macar cu poze sa ne excitam!...hai maestre!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Darian,

Am nevoie de saua de la bmw, cea care nu necesita modificari. Cea de pasager poti sa o termini cand ai timp. Am incercat de o saptamana sa te sun dar ai telefoanele inchise iar pe pm vad ca nu raspunzi. Lasa-mi te rog pe pm un nr de telefon.

Mersi!

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....dupa mine baieti... :bigstar: acu ,serios,hai sa lasam omu sa-si faca treaba ca are multa dupa cate vad eu, sa speram ca nu e bolnav si sa mai trebuiasca sa asteptam ca deja se incalzeste .... da macar cu poze sa ne excitam!...hai maestre!!!

 

 

her rommel da-mi si mie un tel cand poti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...