Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Scuze,n-am apucat sã-ti rãspund si tie...Între 70-90 ron,în functie de material.Am 2 modele - unul mai elastic (seamãnã foarte mult cu cel original) si-altul mai gros,mai bãtzos.Asta-n cazul în care vrei din negru,simplu. Combinatii de culori (din cauza croielii),broderie,sau burete-n plus, normal, costã ceva mai mult.Dureazã câteva zile. Mersi !

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Centru,lângã Cismigiu,zona Sala Palatului.Sunã-mã pe nr. de Vodafone din banner,si-ti dau detalii cum s-ajungi.Mersi !

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta este mobra mea. As vrea ca seile sa se potriveasca estetic in coloristica si forma generala a motocicletei. De asta ma gandesc la saua pilotului facuta ASA, cu imitatia foliei de carbon si argintiu in loc de galbenul din link. Iar cea a pasagerului, facuta cumva sa se potriveasca... In rest, am incredere in tine! :D

 

2012-07-29_17-22-46_235.jpg

2012-07-29_17-22-24_803.jpg

2012-07-29_17-57-20_743.jpg

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dariane, gasit ceva sei pentru mandel ???

Ling in fiecare zi netu-l doar doar pica ceva si nik ... astept vesti bune cand ai !

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salut,
Crezi ca poti scoate din prima sa (formata din 2 bucati), pe a 2a sau a 3a? :)
(dorinta generala e de a obtine un suport mai bun in spate)

Salut

Da,se poate face.Am mai "lipit" sei separate,ca sã formeze una singurã.Doar cã nu mai tzin minte dacã erau 2 funduri separate,sau erau 2 bureti pe-acelasi suport.Oricum,se pot unifica si 2 funduri separate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam 150 ron,dacã-i un singur plasticDacã-s 2 funduri separate,e ceva mai multã bãtaie de cap,si-ar costa cam 200 ronTrebuie fixate solid între ele,plus adãugat plastic cel putzin pe margini,unde se capseazã.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Nu am reusit sa dau de tine la telefon asa ca te intreb aici: se poate realiza o sa ca cea din poze pentru un Ktm lc4 adventure? Am material pentru imbracat, asa ca da-mi te rog un pret pentru burete+manopera. Merci.

post-2350-0-23249600-1362566876_thumb.jpg

post-2350-0-61939700-1362566882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu' vreo 2 -3 luni,am mai fàcut chiar asa ceva. Sunt si poze fãcute de proprietar.Cam 150 ron. Am mobilul stricat de vreo 3 zile.Încerc sã fac rost împrumut de altul,pânã strâng sã-mi iau unul destept si cu ecran mare (cã tot visam la un Galaxy Note I, 2-ul e prea scump). Lasã-mi pe PM un nr. de tel. si te sun eu de pe fix.Mersi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT,

pt bmw 1200gs vreau sa imi modifici saua ca in imagine si daca se poate sa o faci mai joasa pt ca e cam inalta si ajung cam greu cu picioarele jos:)

 

Nicio problemã,se poate.Inclusiv cu modelul ãla,locul pilotului un pic lãtzit,înãltzat partea din fatzã a locului pasagerului,cusãturi cu ce culoare vrei,etc...

Darian ,Darian..... :(

Editat de bogdan p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Darian, o sa de bicicleta (mountain bike) ai putea sa retapitezi??toate bune, Victor

 

Scuze,am mobilul stricat de câteva zile,si deocamdatã n-am reusit sã fac rost împrumut,de-altul...Nu vreau sã-mi cumpãr altul,ieftin si simplutz. Asta-nseamnã cã mai am de strâns ceva bani,pt. unul waterproof,antisoc si cu Android.Deocamdatã,pot fi gãsit pe fix,la 021.313.36.59

 

@titi_rulment : trebuie sã vãd despre ce e vorba...Mai am aicea una de bicicletã,e fãcutã de vreo 6 luni si nu vine omu' sã si-o ia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...