Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

VAD CA TOT VA AGITATI SI NU SE INTAMPLA NIMIC... NU MAI ASTEPTATI RECUPERATI CE SE POATE RECUPERA SI SCHIMBATI FURNIZORUL DE SERVICII!!!

...am apelat la Darian si din pacate a durat extrem de mult pana au fost gata seile pt intruder 800 am fost la Bucuresti de 2 ori (in conditiile in care merg la sedinte odata la 2-3 luni) si nu erau gata din varii motive.... din pacate omul are ceva probleme si nu poate sa se tina de treaba, nu se adapteaza si nu progreseaza deloc + ca materialele utilizate sunt "de la chinezu`" ...

 

il RECOMAND pe DAN de la TM ... in topicul RETAPITEZ SCAUNE MOTO credeti-ma ca nu o sa regretati! ce zice aia se intampla!

Editat de Pierrooradea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trimis pe cineva la Darian cu o sea de Kawa si a lucrat frumos si repede DAR acum am avut ocazia sa ma asez pe o sea modificata de tine nea Dariane (fostul proprietar era mititel si i-ai luat din bureti sau ce mai era pe acolo ca sa ajunga si el jos cu picioarele )....MI-AU INTRAT TOATE CAPSELE IN C_U_R ..... :))) Ti-ar capsele de ras ..in rest ai facut treaba buna .:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,am modificat si eu o sa la darian si aceeiasi problema cu el :NESERIOS,dupa 4 luni si 3 sptamani am primit saua,ce sa zic saua e ok dar ca timp de asteptare nu e deloc ok,pentru urmatoarea modificare sigur voi cauta pe altcineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Stiu locatia ... caut exact pe GPS si te anunt, k?



Asa, gasit .... Intrarea Victor Eftimie nr5, prima scara pe stanga cum vii dinspre hotel opera, langa cismigiu,. Ai sa-i vezi motocicleta lui la scara.... cel putin pe aceea daca nu mai multe.

Din cate cunosc e inactiv inainte de ora 10. Zona e circulata, te ajuta oamenii daca intrebi de el ... te directioneaza la usa lui ...

Sper sa fie ok ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce este cu el ...Inteleg o lucrare mai ,,proasta " dar am rani de rani ..la fiecare franare mai serioasa imi intrau capsele in carne intr-o ,,zona"destul de sensibila..Cand opresc imi este teama sa imi ,,aranjez"dosul pe sea eu fiind cam la limita pt inaltimea motocicletei.M-am apucat mai devreme sa scot acele capse ,,lungi"cat o zi de post ..Am scos doua si doua le-am indoit.Cu ocazia asta am largit si una din cele cinci ,,gaurele"din vinilinul seii.O sa caut un tapiter de mobila ca mare arta nu trebuie la o sea ca a mea.Imi pare rau si de sea dar si de Darian.Asa dau oamenii cu piciorul unor ,,mici afaceri".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa-l vizitez si eu ca tocmai mi-am gaurit o frumusete de nadragi in capsele alea de tot rahatul Darianeeeeeeeeeeeeeeee ..!!!!!!!!!!!!!

Ieftin. Eu era sa-mi gauresc oole a doua zi dupa ce am luat saua. Iesise o capsa d-aia cu dintii la ele chiar in capat, spre rezervor.

 

Am impresia ca se cam apropie funia de par...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat omule...mare pacat ... cand ma gandesc ce treaba buna mi-ai facut mie ... ce se intampla?...ranit in dragoste?...tragi pe nas?....cand vad ce scriu oamenii astia pe aici, sunt convins ca ceva s-a intamplat cu tine, nici pe forum nu mai apari...pacat...increderea inoameni nu se pierde decat o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

in urma cu 3 ani mi-a retapitat o sa de Transalp; totul a fost ok, nici o problema cu timingul, pe perioada lucrarii pentru ca avea, mi-a pus la dispozitie o sa de schimb, nu trageti concluzii aiurea, nu parea sa fie o sa utilizata (de la alta lucrare in stand by), era o vechitura netapitata cu buretele ingabenit si zgarieturi de pisici, repet, totul a fost ok

zicea ca are foarte mult de lucru si era dispus sa plateasca pe vreun ciutanel sa-l ajute macar cu desfacutul capselor vechi...

pacat ca sunt probleme cu serviciile actuale

posibil sa aiba niste probleme personale

orice ar fi, ii doresc sa si le rezolve,

acelasi lucru si celor care acum au probleme cu el / serviciile lui

 

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut, am nevoie de reparatie la saua de la Transalp am pus link cu poza. Crede cineva ca se poate modifica sa fie mai joasa pe partea din fata sa ajung mai usor cu picioarele jos? Se merita sau se pierde din confort? Daca se poate vreau si un numar de telefon sa discut detalii.

 

1008398_539833529418311_2955944_o.jpg

Editat de varg-voshod
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...