Sari la conținut

Reparatii sei


darian
 Share

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 1,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda, nasol omul. Am zis sa mai incerc cu o husa moto, dupa ce-mi tocisem un pic nervii cu el acum 2 ani. Dupa aproape 3 luni de asteptare, imi bag picioarele. Multumesc, nu mai vreau. Prefer sa pierd avansul de 200 de lei, dar sa nu-mi mai pierd timpul cu vorbareala multa si minciunele... Aviz amatorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salut Darian,

Nu ne-am mai auzit si vazut de mult. Ce-I drept m-am cam ocupat cu moto "batrane" de prin 1960-1962....si asta mi-a monopolizat tot timpul.

Acum m-am decis sa iau o pauza si sa ma mai si plimb cu moto.

Din aceasta cauza am marea rugaminte sa imi retapisezi si mie seile de BMW R1100 RS stoc cu ceva asemanator cu cele din imagine.

Te sun in cateva zile.

multumesc,

Editat de red bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

salut. in speranta ca mai ai activitate pe forum, desi nu am mai vazut o postare relativ recenta, iti adresez intrebarea: cat ma costa restaurarea unei sei de VN800 din 1997? Nu vreau nimic deosebit. Doar sa fie neagra toata. In rest, fara preferinte. Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

post-14523-0-77798300-1457702640_thumb.jpgpost-14523-0-35728600-1457702654_thumb.jpgSalutare,Darian nu prea il gasiti pe forum.Eu am dat de el la numarul 0722564409.Am fost la el saptamana asta luni cu o sa pentru modificat si retapitat,joi m-a sunat ca este gata. Pretul 250 lei si isi merita toti banii.A fost foarte ok omul, a zis ca dureaza 3 zile si chiar asa a fost.Il recomand cu incredere.Pun si 2 poze cu lucrarea

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Salutare ,

 

Am vorbit cu domnul la telefon acum 2 zile , am predat saua , peste 2 zile am primit telefon , saua rezolvata, retapitata .Baiatul a fost foarte serios , nu am nimic de reprosat si lucratura mi se pare super ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...