Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

rupe-mi-as bastonul telescopic de mufa lor...spurcaciuni penale..brrrrrr

caut oameni albi cu bete telescopice si caini, ca sa convingem tiganii sa se bata in Pata Rat, nu in centrul orasului. doritorii sa ma contacteze pe privat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica un fel de skinhead's posesori de rottweileri? :unsure:

nu-i musai. Pot fi si pletosi posesori de bull-terrieri ( sau fara catei, ca poate turbeaza )

caine n-am .. da de-un baston tot fac rost .. sa tabaram pe ei :tempted:

Bine. Vorbim in privat.

Femelele iarta-le ca au 3 linguri de miere in .....

Stii vorba aia... o lingura de K.K.T. la un butoi de miere strica afacerea?

Editat de byrons13
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i musai. Pot fi si pletosi posesori de bull-terrieri ( sau fara catei, ca poate turbeaza )

 

Bine. Vorbim in privat.

 

Stii vorba aia... o lingura de K.K.T. la un butoi de miere strica afacerea?

 

E tare faza sa ai omoram pe gypsye ..ei sunt raul ...dupa aia cine urmeaza? Rasa umana(alba) a inlaturat pe rand alte specii de oameni sustinand ca ea e suprema si pura ! Inainte de a face comentarii de acestea impotriva raselor gandestete ca si strabunii tai ce au cucerit Planeta prin expansiunea nesimtita umana au fost negri ! Europenii oricum sunt buni la crime impotriva raselor ...ei au exterminat 500 de natii de indieni ,au exterminat populatiile bastinase din Indii,papua, polinezia, Australia , ce mai conteaza daca mai omoram cateva milioane de tigani!Nu a trecut 60 de ani de la al 2 razboi mondial unde au murit milioane de oameni nevinovati ,femei si copii, au murit mai multi civili decat soldati si iaca avem ganduri de exterminare ! Dai inainte cu gandurile tale extremiste ! Hai mai bine la un airsoft sa iti trag un glont in cap ( o bila de 30 ) :))

 

Ba tocmai alea nu trebuie iertate,ca ele fata babytzigany! :nono:

 

Nici un animal , animale, nu omoara femele , indiferent de specie , noi oamenii suntem altfel?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti se pare ca tiganii sunt oameni???Ca sa nu mai vorbesc de alta specie "parazita"!!!Multumeste-le lor pentru faza ca oriunde mergi afara,roman fiind te confunda cu rromii!Ce vrei mai evident decat asta?Nu face greseala de a confunda ADEVARATII indieni,cu scursurile astea bipede! :rusinica: Asta da chestie de ras...!Oricum chestia nu tine de culoarea pielii,ci de bunul simt si mai ales de anii aia de la muma-sa de acasa!Care-i au,care nu...

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa-i le sterilizam sa nu mai faca purdalaci

Hai mai bine sa ne radem de vreo gluma,Stefane,decat sa radem amar...

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E tare faza sa ai omoram pe gypsye ..ei sunt raul ...dupa aia cine urmeaza? Rasa umana(alba) a inlaturat pe rand alte specii de oameni sustinand ca ea e suprema si pura ! Inainte de a face comentarii de acestea impotriva raselor gandestete ca si strabunii tai ce au cucerit Planeta prin expansiunea nesimtita umana au fost negri ! Europenii oricum sunt buni la crime impotriva raselor ...ei au exterminat 500 de natii de indieni ,au exterminat populatiile bastinase din Indii,papua, polinezia, Australia , ce mai conteaza daca mai omoram cateva milioane de tigani!Nu a trecut 60 de ani de la al 2 razboi mondial unde au murit milioane de oameni nevinovati ,femei si copii, au murit mai multi civili decat soldati si iaca avem ganduri de exterminare ! Dai inainte cu gandurile tale extremiste ! Hai mai bine la un airsoft sa iti trag un glont in cap ( o bila de 30 ) :))

 

 

 

Nici un animal , animale, nu omoara femele , indiferent de specie , noi oamenii suntem altfel?

Alexandru, am 2 diferente pe care vreau sa le subliniez intre ce am spus eu si ceea ce spui tu:

1. Nu am vorbit de ucis. Nu sunt in masura sa decid cine traieste si cine moare. Daca eram in masura, ma faceam politician.

2. Nu imi pasa ca sunt tigani, albi, rosii, verzi sau violet. Atata timp cat nu se supun regulilor sociale la care ne supunem majoritatea, vor fi exclusi. Si se pune problema: ca ei, sau ca noi. Ai chef sa iti vezi fiica cum se paruieste peste cativa ani in statia de autobuz, ca alea? Atunci contreaza-ma.

Pentru detalii de airsoft povestim in privat.

Ti se pare ca tiganii sunt oameni???Ca sa nu mai vorbesc de alta specie "parazita"!!!Multumeste-le lor pentru faza ca oriunde mergi afara,roman fiind te confunda cu rromii!Ce vrei mai evident decat asta?Nu face greseala de a confunda ADEVARATII indieni,cu scursurile astea bipede! :rusinica: Asta da chestie de ras...!Oricum chestia nu tine de culoarea pielii,ci de bunul simt si mai ales de anii aia de la muma-sa de acasa!Care-i au,care nu...

Sustin ideea conform careia nu e o chestiune de culoare a pielii. E o chestiune de atitudine.

eu zic sa-i le sterilizam sa nu mai faca purdalaci

Eu zic sa ii educam, ca ei or sa ne plateasca pensiile ( sau nu )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rasa umana repede gaseste orice sa inlature specii,de oameni din diferite motive , animale, pasari, copaci ...etc inlatura natura da nu isi da seama ca defapt binele de moment e doar distrugera lui .

Ai dreptate,dar repet,educatia e TOTUL!Ca si la acumulator-FORMATAREA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un motociclist loveste un pieton! Merge la el si-i zice:

- Domnule! Ce noroc aveti ca v-am lovit azi!

- Cum??? Acesta este noroc???

- Da! Eu de obicei, conduc un camion de 30 de tone!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa imi donati pliante de la partidele pulitice , ca mi so gatat tintele cu cerculete negre numerotate de la 1 la 10 . Vreau special pliante cu udmr, deoarece in cutia postala gasesc doar cu usl.

 

first bullet :

 

 

 

 

 

 

A lot of bullet...

 

 

 

 

Sa facem schimb de pliante ca pe vremuri cu timbrele ...in Marasti doar cu usl am gasit , vreau cu udmr,psl, ppl, ppp, ppx......blablabla ...cu toate vreau !

 

Va rog sa imi donati pliante de la partidele pulitice , ca mi so gatat tintele cu cerculete negre numerotate de la 1 la 10 . Vreau special pliante cu udmr, deoarece in cutia postala gasesc doar cu usl.

 

first bullet :

 

 

 

 

 

 

A lot of bullet...

 

 

 

 

Sa facem schimb de pliante ca pe vremuri cu timbrele ...in Marasti doar cu usl am gasit , vreau cu udmr,psl, ppl, ppp, ppx......blablabla ...cu toate vreau ! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...