Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Am dat o ciocolată din aia mică unui copil cerșetor care m-a asaltat la semafor, luându-mi următoarea precauție civică: „Mă, ține ciocolata asta, da’ vezi unde arunci ambalaju’ după ce o termini, să nu faci mizerie!“ Puștiul a terminat-o rapid, în hai să zic 20 de secunde, și, după ce s-a uitat spre mine și a văzut că îl urmăresc, a mototolit ambalajul și l-a aruncat cuminte sub o dubiță parcată pe prima bandă. Adică, cum ar veni, a băgat gunoiul sub preș. E și ăsta un progres. Până când vom vedea oameni ascunzând responsabil gunoiul sub pubelă nici nu mai e mult."

 

Mai multe:

KAMIKAZE

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a stricat motociclism.ro de cap ,nu mai gasesc butonul de logare , doar cel de logat de pe feisbuc, pe cand se obisnuieste lumea cu un stil repede schimbati tot pe aici sa ai zapaciti pe oameni de cap.

Eu cred ca asta nu e avansare tehnologica ...e problema la mansarda, hard, cap .

De craciun puneti bumbul de la haina de la Santa sa ne putem loga .

Login - tragi renul de coada-i se beleste xxxx - control C ctrl V si clik pe bumb de la mos . no ase sa ne logam de amu inainte !



"Am dat o ciocolată din aia mică unui copil cerșetor care m-a asaltat la semafor, luându-mi următoarea precauție civică: „Mă, ține ciocolata asta, da’ vezi unde arunci ambalaju’ după ce o termini, să nu faci mizerie!“ Puștiul a terminat-o rapid, în hai să zic 20 de secunde, și, după ce s-a uitat spre mine și a văzut că îl urmăresc, a mototolit ambalajul și l-a aruncat cuminte sub o dubiță parcată pe prima bandă. Adică, cum ar veni, a băgat gunoiul sub preș. E și ăsta un progres. Până când vom vedea oameni ascunzând responsabil gunoiul sub pubelă nici nu mai e mult."

 

Mai multe:

KAMIKAZE

Esti ecologist 100% . Daca ai dadeai o ciocolata mare ....arunca sub masina un ambalaj mare ! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bulişor, la ora de geografie, este întrebat de profesoară:
- Bulă, spune un afluent al lui Mississippi.
- Oh, io!?!
- Da, Bulă, dar se spune Ohio. Spune şi capitala Japoniei.
- Tot io?!
- Da, Bulă, Tokyo. Stai jos, 10, bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri



PLEASE READ CAREFULLY & REPLY BACK,
I am Mr Lambert Zongo.The Director in-charge of Auditing section of Bank of Africa (BOA) in Ouagadougou,Burkina Faso. I need your urgent business assistance in transferring an abandoned sum of ($19.3 Million) dollars left by a deceased customer of my bank immediately to your account.

If you are interested and ready to partake in this great business opportunity,kindly send your profiles to me including your Name,your private telephone number for easy communication.

I will send you full details on how the business will be executed and also note that you will receive 40% of the above mentioned amount if you agree to help me execute this business.

May the almighty God be with you at all times so Please contact me back FOR THE FULL DETAILS OF THIS PROPOSAL,WITH THE
FOLLOWING INFORMETIONS.

YOUR FULL NAME..........................

YOUR PHONE NUMBER............................

Respectfully.

Mr Zongo.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...