Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

aia poate s-o fi stricat acolo si au rezolvat-o in-house... m-as mira sa fie ridicata pt parcare aiurea :)

Sa fie d-aia cu problemele "americane"? :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

alea cu probleme americane merg, chiar merg prea bine, mai bine decat prevede legea :))

Stiu,am una ce are 700 de km si 2 saptamani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain, misto !! atunci la cat mai multi km si la cat mai putine (deloc) intalniri cu platforma ;)

Are garantie,da-o-n muma-sa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ana din Craiova are o noua meserie. Face pipi pe bani :)

 

http://olx.ro/oferta/vand-teste-de-sarcina-pozitive-ID4NUE4.html#7e251920ed

 

AI o relatie stabila si sa vezi cum reactioneaza barbatul de langa tine ?daca e sau nu pregatit ?sau pur si simplu vrei sa faci o farsa prietenului tau ,iubitului,sotului sau poate amantului si de ce nu parintilor ?acum ai aceasta ocazie cu doar 28 lei predare in craiova si curier in tara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, asta fiindca nu stie sa faca o ciorba de perisoare ca sa cistige mai mult!

http://olx.ro/oferta/vand-ciorba-de-perisoare-ID4Yb66.html#6afe85aa80

 

"Vand ciorba de perisoare foarte buna si gustoasa .
Sper ca v.am facut pofta
Schimb si cu electronice
Raspund doar la mesaj

Ciorba se afla in stare buna" :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

orașul de la poalele Feleacului a predat o veritabilă lecție de prostie întregii țări, prin intermediul președintelui Consiliului Județean, Mihai Seplecan, cel despre care tocmai s-a aflat că și-a falsificat o diplomă de Spiru Haret.

 

http://www.timesnewroman.ro/politic/cluj-capitala-prostiei-dupa-ce-s-a-aflat-ca-presedintele-cj-are-diploma-falsa-de-spiru-haret

 

”Orașul ăsta zici că e blestemat”, se plânge reputatul istoric clujean Decebal Popescu. ”A fost luat de români de la unguri, Gheorghe Funar a fost primar 12 ani iar acum edil este Emil Boc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.................................

Dacă eram nesimțit, îmi falsificam o diplomă de Sorbona. Deci am făcut ce am făcut din bun simț, nu din prostie.”

...................................

 

 

apoi poate momentan nu a avut atatia bani sa-si cumpere diploma la Sorbona...., dar dupa un mandat in fruntea consiliului, sigur avea deja malaiul....

la Gherla si cu pwulalaul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un articol de doi bani menit sa denigreze orasul din cauza unui ticalos ! Exemple ca acesta sunt in toate orasele tarii , cu precadere Bucuresti ( Ponta si doctoratu' ) , Deci lasati-o moarta cu " orasul e de vina " .... de vina sunt unii oameni , nu toti !

Calm your tits bro! Site-ul este unul de amuzament. Sa dam dovada de inteligenta si sa stim sa apreciem o gluma. Zic.

 

PS: La TNR (timesnewroman) lucreaza si un clujean de-al nostru. Majoritatea articolelor cu referire la Cluj sau Ardeal sunt scrise chiar de el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In timpul unui zobr transatlantic, deasupra oceanului, stewardesa le transmite pasagerilor:

- Doamnelor şi domnilor, in urma defectiunilor, avionul nostru se va prăbuşi în ocean. In partea dreapta a scaunelor o sa gasiti o cutita cu crema importiva rechinilor, cu care va rugam sa va ungeti pe corp.

- Şi daca ne dam cu crema nu o sa ne mai manance?

- Ba da, dar mai in scarba.

:)) asta imi aduce aminte de bancul ala cu accidentul de masina, 2 victime decedate, unul cu centura, unul fara. Politistul la fata locului, tine lectii despre importanta centurii: uitati-va la asta fara centura, membre rupte, desfigurat, matze imprastiate, etc.. si uitati-va la asta cu centura, parca doarme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://9gag.com/gag/aE7G6RM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guys she is tanking gas the Adapter of it is placed next to the motor

Editat de Penetru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...