Sari la conținut

Sa mai si radem.


MOD
 Share

Postări Recomandate

Cu siguranta voi manca un rahat ca de puli in poponeata sunt satul, cu alte cuvinte pur si simplu fac o alegere dar macar fac una.

Partidul perfect nu exista si nu va exista vreodata dar macar pot da posibilitatea la mai multi sa se bata pe ciolan.

Cu cat este bataia mai mare cu atat scad sansele ca doar un singur partind sa fure si cresc sansele ca macar un oom corect sa ajunga in sfarsit acolo.

 

Pana la urma este vorba de speranta...eu mai sper inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un politist opreste un motociclist pentru depasirea vitezei:

- Stii, am avut eu presimtirea ca voi da o amenda, de-aia te-am si asteptat aici toata ziua.

- Pai am venit cat de repede am putut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta voi manca un rahat ca de puli in poponeata sunt satul, cu alte cuvinte pur si simplu fac o alegere dar macar fac una.

......

Pana la urma este vorba de speranta...eu mai sper inca.

No' vezi , io nu vreau nicicum sa ajung in situatia aia ...

Io sper sa fiu sanatos sa pot merge la schi ca acusi e vremea .

 

 

 

Prinzand ultima zi de weekend la capming, un vecin ii zice lui Gigel:

- Sa stii Gigele,ca in acest camping apa nu este potabila.

- Ok, si cum va descurcati ?

- Luam apa, o strecuram, o fierbem, o filtram, o dezinfectam cu clor, punem in ea musetel, dupa care bem.......bere rece !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Service auto. Vine un tip cu un Trabant:

- Vreau şi eu nişte îmbunătăţiri: să aibă 200 CP, să prindă 300 pe oră, tapiţerie din piele de crocodil, bordul din lemn de tec, televizor, calculator, bar, GPS.

- Sigur că da, nicio problemă!

- Cât mă costă şi când e gata?

- Păi cam 15 de lei, peste două ore.

- Dom'le, faci mişto de mine!?

- Păi cine a-nceput?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un moșneguț se plimbă agale printr-un parc din Berlin, când se trezește brusc atacat de doi punk-eri. Îi dau àia palme, șuturi, râd de el, până când moșu', trist, le zice:
- Măi băieți, de ce faceți așa ceva ? Eu, la vârsta voastră, făceam lucruri serioase, nu mă luam de persoanele in vârstă !
Ãia, cam incurcați, il intreabă:
- Adică ca mare lucru făceai, ghiujule ?
- Pãi, la 20 de ani, am fost la Paris, in cel mai tare bordel din Place Pigalle. Luam la rând toate fufele, stropeam pereții cu șampanie, trăiam intens ! Desigur, nu plăteam nimic, dacă mă enervau băteam tot: și fufele, și pe patron, și paznicii, ba le spărgeam nasul și polițiștilor !
Derbedeii, impresionați, il lasă in pace.

Peste vreo 2 săptămâni, moșul ìi vede iar in parc : bătuți in ultimul hal, ologi, numai ghips și copci.
- Mă copii, ce-ați pățit ?!?
- Lasă-ne naibii, moș nebun, că din cauza ta am ajuns așa ! Am fost și noi la Paris, să facem ca tine, și a fost vai de mama noastră ! Ne-au bătut și paznicii, și patronul, si poliția...ba până și fetele de acolo ne-au tras câteva peste cap !
- Măi copii măi....imi pare rău s-aud asta. Dar cu ce ați fost acolo ?
- Cum,cu ce ?Cu trenul !
- Hmmmm...poate de asta, mài !Eu n-am fost cu trenul...
- Da' cu ce ?
- Cu subalternii mei din trupele SS....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Animalele calatoreau cu avionul. Rata ii da o palma ursului si spune:
- Da, ba, o tigare !
Ursu se executa.
Dupa 5 minute iar.
- Da, ba, un foc !
Ursu ii da.
Dupa 15 minute faza se repeta. Din spate vulpea sa se dea rotunda ii da o palma ursului si cere o tigare.
Ursu se enerveaza, le ia pe rata si pe vulpe si le arunca pe geam. La care ratza catre vulpe:
- Vulpe, stii sa zbori ?
- Nu !
- Si atunci de ce faci figuri in avion ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fata unei usi:
- Deschide, iubito!
- Nu pot, sunt dezbracata.
- Nu-i nimic, sunt singur!
- Eu nu!


» Post actualizat in 23 Oct 2016 15:15

10 femei se prezinta la portile raiului.
- Toate care v-ati inselat sotul sa faca un pas in fata.
9 femei fac un pas in fata. Sfantul Petru zice:
- Voi 9 urmati-ma si luati-o si pe surda aia cu voi.


» Post actualizat in 23 Oct 2016 15:35

O doamna merge la psiholog. Acesta ii spune:
- Saptamana viitoare vom lucra cu inconstientul.
Ea-i raspunde:
- Nu cred ca sotul meu vrea sa vina..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Da-mi, te rog, painea pentru nada.
-Am mancat-o, tata!
-Atunci da-mi mamaliga!
-Nu mai e...am mancat-o si pe asta!
-Hai mananca si ramele, si sa mergem acasa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un grup de prieteni merg în vacanță neavând foarte mulți bani la ei. Ajunși la hotel, ei hotarăsc să doarmă câte doi in cameră pentru a economisi bani. Tot grupul știa că unul dintre ei sforăie foarte tare și au decis să împartă camera cu el pe rând. Dimineața următoare, apare primul norocos cu ochii ieșiți din orbite si spune: – Nu am închis un ochi toată noaptea, am stat pe scaun și m-am uitat ca prostul la ăsta cum sforăia. A doua dimineață apare cel de-al doilea norocos, arătând mai rău decăt primul și spune: – Cum să dormi frate! Se mișca patul din cauza sforăitului. Am stat toată noaptea pe scaun și nu am închis un ochi. A treia dimineață apare cel de-al treilea arătând foarte bine, foarte odihnit și vesel. Ceilalți sunt foarte uimiți și foarte curioși: – Ce ai făcut frate, de arăți așa bine? Cum ai reușit să te odihnești cu ăla în cameră? – Foarte simplu. Ne-am pus în pat și înainte să adoarmă l-am îmbrățișat, l-am sărutat și i-am soptit la ureche noapte bună. N-a închis fraierul ochii toată noaptea


» Post actualizat in 24 Oct 2016 16:52

de pe aceeasi pagina

http://digitalsynopsis.com/design/funny-letter-spacing-kerning-fails/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi a venit fiica mea la mine și mi-a spus:
- Tată, eu vrea ca tu imediat să mă alungi din casă. Camera mea, dă-o în chirie studenților, aruncă pe geam toate hainele mele, vinde lucrurile mele, inclusiv televizorul, combina muzicală, Notebook-ul și IPhone-ul. Te rog, toate bijuteriile mele vinde-le, iar banii doneazăi la GreenPeace sau la Crucea roșie.
După asta renunță complet la mine și niciodată nu mai vorbi cu mine, șterge-mă din testament, iar partea mea împarte-o între frați.
De fapt, ea nu a spus chiar așa. Ea a formulat toate cele spuse mai sus într-o frază cu mult mai scurtă:
- Tată, fă cunoștință cu prietenul meu Muhamed.

 

 

Un bătrân cap al mafiei este pe patul de moarte. Îşi cheamă nepotul la el şi-i spune:

– Nepoate, ascultă la mine! Vreau să-ţi las ca moştenire pistolul meu. El îţi va aminti mereu de mine!
– Dar, bunicule, mie nu-mi plac pistoalele! Mai bine mi-ai lăsa ceasul tău, ceasul tău Rolex!
– Ascultă la mine! Într-o zi tu o să conduci afacerea familiei. O să ai o nevastă frumoasă, o grămadă de bani, o casa mare şi, poate, şi câţiva copii. Şi, poate, într-o zi când o să te întorci acasă, o să-ţi găseşti nevasta în pat cu alt bărbat. Atunci ce-o să faci?! O să-i arăţi Rolexul şi-o să-i zici: “Hei, amice, ţie ţi s-a scurs timpul! E rândul meu”!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...